Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
28. máj 2009

ja by som tiež chcela chodiť niekam cvičiť, ale už som sa rozhýbala aspoň na domáce brušáky - donútila ma blížiaca sa dovolenka 😝

capy
28. máj 2009

emogeon ja sa zasa rychlo zbavim veci co nepotrebujem a kupim nieco nove 😀 😀 😀

netmona
28. máj 2009

jaj ,,balule aj my máme vešiak doma stacionárny 😀

zuzitka
28. máj 2009

ja tiež doma neskladujem nič ... napríklad oblečenie ... jak to nemám oblečené vyše roka, už to aj ide preč 😀
našťastie mám to komu dávať 🙂

šak ja som sa konečne v januári odhodlala chudnúť, cvičila som doma na takom stroji, upravila som si stravu .... a šup šup ... v marci som otehotnela 😀 😀 😀

netmona ... ty kde bývaš v BA? 😉

netmona
28. máj 2009

zuzi,,ja vrakuňa,,a ty?
no tie veci ,,? že schudnem , že schudnem a všetko tam stojí a ľúto vyhodiť 😒

zuzitka
28. máj 2009

ja darujem ďalej, nevyhadzujem ..... lebo zbytočne to bude v skrini, keď sa neterky možu ešte parádiť v tom 😉

ja som kramáre, ale pýtam sa preto, lebo si nevedela do auparku trafiť 🙂 do sadu janka krála .... si písala asi 4 strany dozadu 🙂

netmona
28. máj 2009

jaj,,ale viem trafiť len, som tam nebola tak neviem ako,,a to by som musela isť busom,,,ale bobak málo spal a ked je mrzutý tak najradšej len kol bytovky

zuzitka
28. máj 2009

aha 🙂

moj samko už vôbec nespí po obede a cestujeme najprv trolejbusom a potom busom /83, 84, 93/ na moste vystúpim a hotovka 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
28. máj 2009

ahojte 🙂
tak k tým veciam,ja sa chystám vytriediť hračky a oblečenie a zanesieme do nejakého krízového centra,tiež mám prepchatý byt aj skrine,tak musím vyprázdniť,aj keď veľa vecí,ako píše netmona mám,že do nich schudnem,aj do nich už vojdem 🙂 😉 ,tak sa" šetím",ako Polepetko 😀 😀
a k tým kilám,aj ja mám dobrý pocit,keď si zacvičím,ale ešte lepší,keď sa môžem pozrieť do zrkadla a nemať pocit,že som mrcha a "svině prolhaná",mám čisté svedomie...
dnes som chcela ísť s deckami na detskú omšu,len Paťa hrozne pália oči z alergie,tak ho nakvapkám a nech leží,zbehnem s malou na poštu a do Líščaku
tak zhodeným kilám a zdar 😀 😀
a zuzitka,Ty nám už ťaháš 4-tý mesiac,ani sa nenazdáme a budeme Ti držať palce k pôrodu... 🙂 😉
ozaj,držte teraz nám,máme záujemcu o byt aj auto,tatino nám blbne,že chce lepšie,tak predávame a kupujeme 😀 😀 😀 chlapi sú fakt veľké deti...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
28. máj 2009

emogeon,hlavne byt,veď si tu šlapeme po nohách... 😀 😝 4 kusy v dvojizbáku 😝 😝 😝
a dík...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. máj 2009

bambi ... veru, už som sa prehupla do 2.trimestra 😵
vraj by mi mali nevolnosti ustúpiť, tak to čakám každým dňom 😝

capy
28. máj 2009

bambi tak drzime palce nech sa rychlo podari predat a kupit 🙂 🙂 🙂

zuzitka uz sa to blizi neboj 😉

tomino uz haji od pol osmej tak idem kuki ordinaciu a panelak.

bublinaz
28. máj 2009

ahojte, baby, my sme dnes boli po dlhom case plavat. sonicke sa pacilo, ale uz zabudla signal, tak sme sa nepotapali :o skoda, lebo to jej vzdy islo velmi dobre.

ja patrim tiez do rodiny skreckov, ale moj manzel intenzivne pracuje na tom, aby sa to zmenilo. a celkom sa mu dari, najma kvoli tomu, ze mame v byte dost malo ulozneho priestoru, hehe. takze par veci som uz vyhodila, par podarovala a cuduj sa svete, nechybaju 😀 😝

bambi, tak drzime paste, nech to rychlo a hlavne k vasej spokojnosti vybavite.

zuzitka,neboj, tusim najdlhsie, co som pocula, bolo babam zle takmer az do porodu 😲 prepac, len chaby pokus o zart 😉

bublinaz
28. máj 2009

ordinaciu nepozeram, ale zdravim panelak-zavislych 🙂

bublinaz
28. máj 2009

guga, vy kedy idete do toho turecka? my do chorv koncom juna. takze asi by som uz tiez mala zacat brusakovat, co? 😠

bublinaz
28. máj 2009

trochu si tu pisem sama so sebou, ale tak hadam nevadi, ci? 😀

zuzitka
28. máj 2009

bubli ... ha ha! no toho sa obávam 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. máj 2009

ja pozerám predsa VKV na prime 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
28. máj 2009

ja cakam na ten panelak. a ci niekto odprace tu kopu riadu :o

bublinaz
28. máj 2009

emog, a ty si po kerych kopcoch behala? az v tatrach si bola? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. máj 2009

no šak jedným okom kukám aj koníka 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
28. máj 2009

emog, waaaw, 1* 🙂 za euro? faaakt? tak to nas musis pribalit. teda, my sa asi privezieme, hehe 🙂 v utorok by som chcela ist opat plavat, ale inak nemam nic fix.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre