Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guga
2. jún 2009

tá pani, ktorá fotila mňa bola úplne v pohode. Ešte zavolala malú do tej kabínky kde sa fotilo a dala jej nejaké hračky na hranie, aby tam zatiaľ nevymýšlala.

ssissi - na tej stránke nie sú napísané doklady, ktoré potrebuješ? Ja by som ti nechcela poradiť zle, nie že ťa pošlú ešte domov pre nejaké doklady... len viem, že musíš mať originál rodného listu malinkej - nie kópiu

capy
2. jún 2009

ano aj nam chcela pozicat hracky 😀 😀 😀

guga
2. jún 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 ....... už som dožehlila. Ja som to tiež stále odkladala, ale už som musela 😝

ssissi
2. jún 2009

Capy, tak chystám sa zajtra. Ak chceš, pridaj sa. Len ešte neviem či pešo áno, alebo nie, ale zas záporožská nie je tak ďaleko.
bambi, môj mi ostrihá vlasy, ale tie komentáre 😝. Ale zas pre ňho lepšie, keď ma šmykne za dve minúty, ako by mal strážiť malú dve, tri hodiny, kým budem u kaderníčky 😀 😀.
Ale tá skladačka to je super nápad. 😵 😵

capy
2. jún 2009

ssissi a kedy pojdes? uvidim co ma mangel na plane, ale on do obeda spi tak by sme sli s tebou 😉

kili
2. jún 2009

baby, čo ste ma videli na živo, tak teraz si môžete pozrieť moju fotku z dneška 🙂
jaj, sa chcem trochu pochváliť 😀

ssissi
2. jún 2009

guga, je tam aj taký link, len je to tam tak šalamúnsky v prípade pasu pre dieťatko, že som sa v tých riadkoch stratila 😅. No ale malo by to stačiť, ten RL+kolok+môj OP.
Ešte mi napadlo, že možno nejaký súhlas toho druhého zákonného zástupcu? (ako muža), ale zas, však sme svojprávne, tak načo by aj.

capy
2. jún 2009

kili ten bordel je super 😀 😀 😀 skoro ako u nas 😉 a pekny uces 🙂

bambi09
2. jún 2009

wou,kili,Ty brďo nová fotka???dobrááááááá si 🙂 🙂 🙂 😉

ssissi
2. jún 2009

Kili, veď z teba je tak polovica 🙂 🙂 gratulujem.
Práve dnes som na teba myslela, že si tu nejak málo a ty hen - takto usilovne makáš na sebe, kým my tu kysneme (teda aspoň ja).

Capy, okolo deviatej?

kili
2. jún 2009

sissi, ale ja moc nemakám, skôr sa ešte viac flákam, keďže nemusím variť 😀

ssissi
2. jún 2009

a ten bordel - super 😀 😀 😝 😝 😝
by som sa u teba cítila ako doma 😀

petaba
2. jún 2009

aj my mame malu zapisanu v pase... vsak bez nas este urcite zatial v blizkej dobe nikam nepojde 😅

co sa tyka tej kozmetiky, tak ja som tiez bola, tusim minuly tyzden... bolo super... a kadernicku mam mamu takze FULL SERVICE rovno domov 😀

Kili super.... kolko mas uz dole? Pristane ti to 😉

kili
2. jún 2009

ssissi, a keď by si sa cítila ako doma, to by si aj upratala ako doma? 😀
ak áno, si pozvaná

capy
2. jún 2009

ssissi moze byt. ale este ti nappisem ked pride mangel. ci si nahodou nechce privstat 😀

petaba
2. jún 2009

ssissi s tym bordelom mas pravdu... ani ja by som obcas nezistila rozdiel 😀

bambi09
2. jún 2009

kili,tak u nás sa ešte dá po zemi chodiť 😀 😀 ale Ty máš 2 kusy doma,čo robia bordel,mne Paťo už len za PC sedí,tak nerobí 😀 😀 😀 ale tak v pohode,kým neide o život,ide o h.... 😅 😅 😅
no,ja som sa tiež zmenšila,vďakabohu,už aj Paťo mi povedal,že som schudla a to už je čo povedať a mangel ma prenasleduje a maká za zadok 😀 😀 😀 že aký pevný 😀 😀 😀 😅 no,ale ja ešte nie som spokojná,tak snáď to ešte pôjde dole,len nech už je aj teplo,dokelu 😎

ssissi
2. jún 2009

si sa dala na surovú kuchyňu?
ja by som tak vedela žiť nonstop bez varenia, a aj najlepšie sa tak cítim, keď zjem niečo tak, ako to narástlo 🙂 , len môj muž potom plače furt, že je hladný, ak chcem bezknedlíkovo-haluškovo-zemiakovo... "variť" 😖

kili
2. jún 2009

peteba, asi 10kg 🙂 , teda už asi aj 11

bambi09
2. jún 2009

ssissi,aj u nás tak...v nedeľu kolienka s mäskom a omáčkou,včera kuracie stehná s ryžou,dnes zapekané cestoviny,zajtra nič a vo štvrtok plánujem ryžový nákyp,aspoň bude na 2 dni pokoj 😝 😝 ale ja už nežeriem,už sa viem ovládať aj pri sladkom,u nás sa nevariť nedá... 😒

guga
2. jún 2009

kili - ty kam si sa stratila???

ssissi - súhlasí s tebou. Keby som nevarila pre MM a pre malú, tak nemusím mať doma ani šporák (alebo sporák - ani neviem 😝 )

petaba
2. jún 2009

gratulujem.... ja mam stale dole "len" 14, este 3 a potom budem spokojna 😎 teraz mam obdobie, ze to chvilku stoji na vahe 😠

guga
2. jún 2009

kili - vyzeráš super - tá poznámka, že sa stratila patrila k tomu, len som to nejak nedopísala 😀 😀 😀 😀

ssissi
2. jún 2009

Kili, upratovať sa neopla 😀 😀 😝 😝
11 kg, gratulujem, vyzeráš kočkovsky.

Bambi, tiež obdiv 😵. A dobrú vývarovňu teda máte 😅. Môj muž je skoro tak ako ja, čo som rada, ale teda potrebuje také "hustejšie", kalorickejšie. Ale keď sa naje v práci, tak si s malou úplne vystačím len tak, ako napr. dnes - ja zeleninový vývar, len taká zeleninová voda skrátka bez nejakých zhusťovadiel + zelenina a malinkej tiež tá zelenina odtiaľ + cestovina pre ňu a basta.

capy
2. jún 2009

aj ja varim len koli mangelovi.
ked je v praci tak si vystacime z hocicim.

kili
2. jún 2009

guga, pochopila som 😀

peta, s tým treba rátať, že tie posledné kilá pôjdu dlhoooo
ja teda ešte takých 8kg a už sa hádam zmestím do starých vecí. to je ten problém, že nič nové sa mi kupovať nechce a to čo som si na leto kúpila na mne už teraz plandá 😒 , tak neviem, čo budem nosiť. Takže schudnúť je u mňa nutnosť 😀

ssissi
2. jún 2009

ale naj "varím" len tak, že natrhám šalát do misky, nakrájam čo dá chladnička, olivový olej pár kvapiek, šup, šup, a môže sa jesť.

petaba
2. jún 2009

no ja nemam uz veci, do ktorych by som chudla lebo uz mam teraz menej o 8 kil ako pred tehotenstvom, takze nie som nastastie tak obmedzena vecami 😀

kili
2. jún 2009

peta, to vážne? no wow 🙂

kili
2. jún 2009

a čo že ti teraz tak chudnúť išlo? predtým si sa nesnažila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre