Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
16. jún 2009

ssissi zeby? 😀 😀 😀

ssissi
16. jún 2009

ešte to musíme nejako doriešiť s našimi ratolesťami, nech nezbúrajú celý podprdový obchod 😀 😀

capy
16. jún 2009

vidis to ma nenapadlo 😀 😀 😀

bambi09
17. jún 2009

ahojte 🙂
tak večer som vám už nestihla napísať,malá zaspala o 20:30,zobudila sa s revom o 22:30 a znova poriadne zalomila až o 0:30,ufff 😠ale ráno vstala zas ako na objednávku pred ôsmou a teraz ideme vonku na poobedný spánok v kočíku,dnu nejako nevie zaspať 😒
včera sme teda absolvovali Demänovskú jaskyňu slobody,úúúúúžasné niečo,len tato mal čo robiť s malou v krosničke,úzke chodbičky miestami a mokré schody aj zábradlie,aj zima riadna tam bola,ale sme sa zahriali večným stúpaním a klesaním 😝 😝 nafotila som kopec fotiek,keď už sme za povolenie fotiť vysolili 10 euro 😠
inak na začiatku sprievodkyňa upozornila,že sa nemáme chytať kvapľov,či odborne stalagnitov,stalaktitov a stalagnátov 😀 😀 😀a zahraniční turisti si ich veselo šúchali,dobre že nie oblizovali 😅neviem,či jednej Talianke pripomínali časť mužského tela... 😀 😅 😀
chlapi sa ešte dorazili na bobovke,stavili sme sa v Mikuláši v Tescu a utekali sme na večeru 😝večer sme padli ako podťatí 😝 😀ale tak príjemná únava to je 🙂 😉
dnes už máme po procedúrach,tak dáme konečne nejakú túru,keď sa malá vyhajá,včera bola zima aj vonku,nielen v jaskyni 😝aj pršalo,ale dnes je krásne,len pofukuje vetrík 🙂
a guga,dík za ten podprdový obchod,teda tip,ja som jediné nositeľné podprdy objednala v Quelle,ale už treba obnoviť podprdový park 😀 😀a cenovo sa dá?? 😅 😉
tak vám prajem pekný deň,po túre skočíme na kúpalisko,ak sa neochladí a zajtra asi ešte do Pribiliny do múzea alebo Vlkolínec,ena ma inšpirovala,dík 🙂 😉

bambi09
17. jún 2009

zabudla som,ssissi má novú fotku 😉 pekná,oproti starej máš dlhé vlasy,že?? 🙂 😉
a bubli a guga,príjemné baliace šialenstvo-poznám 😀 😀 😀 my sme len na Slovensku a mala som pocit,že musím nabaliť kamión,len ma tato krotil 😀 😀 😀 ale s malým decom treba mať milión somarín 😝
a idete aj s malými do Chorvátska???ach jo,aj ja by som išla ešte k moru,no,ale tak raz možno aj to bude 😅
ak pánboh dá,aj motyka vystrelí 😀 😀 😀

guga
17. jún 2009

dúfam, že vas ten obchod nesklame 😉 😉 😉 potom dajte vedieť 😉 😉

bambi - super zážitky budede mať z dovolenky 😵 😵 😵
my ideme do Turecka a ideme aj s Mirkou 😉 😉

ssissi - raz som navštívila jeden obchod kde bola taká "milá" predavačka, že keď som jej po oskúšaní povedala, že mi podrsenka nesedí, tak mi vpálila do kabínky a povedala mi, že mne nikdy žiadna nesadne podľa mojich predstáv lebo že mám každé prso inak veľké... 😖 😖 😲

guga
17. jún 2009

bambi - cenovo sa to tam pohybuje tuším od 600 - 700 Sk až do - to som vlastne ani nezistila 😀 😀 😀 ja som si vybrala jednu za 700 a druhú cca za 1000 ale neviem akú najdrahšiu tam majú 😀 😀 😀 😀

bambi09
17. jún 2009

guga,si jej mala jednu pričapiť,tej krave,čo Ti má čo prsia očumovať,úchyláčka 😀 😀 alebo žeby bola lesba?? 😅
ale vážne,také predavačky ja nemusím a niektorým obchodom sa kvôli tomu zámerne vyhýbam,sa tvária,že zákazník je otravný hmyz 😠 😒 😖
tak prajem obom dovolenkujúcim príjemný pobyt bez nežiadúcich javov,šťastnú cestu a vydarené počasie 🙂 🙂 😉 inak sme pozerali meteo.sk a že od soboty tu má byť škaredo,tak som rada,že v piatok večer už budeme doma,aj keď do BA sa mi moc nechce 😝 😀 z tohto raja 😅
ale o 3 týždne ideme na tú chalupu,teda nejako v polke júla,tak to vydržíme,aspoň sa hádam s niektorými nedovolenkujúcimi aj postretkujeme 🙂 😉
no,idem si napatlať jogurt do výstrihu aj na ramená,zas ma spieklo,sakriš,len keď som vonku,necítim to,až v zrkadle vidím červenú skazu 😖 😖 a idem do sprchy,malá zalomila po výdatnom plači v sprche a nadidaní raz-dva,dúfam,že včerajšia noc sa opakovať nebude a bude hajať až do rána 😕 😔

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
17. jún 2009

emogeon - nakoniec ideme len my traja. Tým s ktorými sme mali ísť, tak sa im nepáčil žiadny náš návrh, tak sme sa rozhodli ísť bez nich.
od začiatku sme chceli ísť s Mirkou, len to bolo k tomu čo napísala bambi - že či ideme (aj bubli) do Chorvátska aj s malými...

bambi09
17. jún 2009

emog,je tu wifi,tak musím,aby som o niečo neprišla,nééééé??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale tak len asi 2x denne píšem 😅 😅 tak to nie je moc 😀 😀
doobeda máme tie proceďúry 😀 tak sa nám neoplatí ďaleko chodiť,motkáme sa pri penzióne,alebo len tu blízko,poobede máme buď výlet alebo túru,tak až večer vás čítam 😉 dnes sme boli na peknej prechádzke,ale s kočíkom,kozička nevedela zaspať,tak sme ju vozili po NP Nízke Tatry 😀 😀 😀 cestou späť sme sa stavili v bistre na malé zahryznutie a kofolu a chlapi potom ešte na hodinku skočili na to termálne kúpalisko a vyrochnili sa,spolu pôjdeme zajtra poobede,malej sme v Mikuláši kúpili plienky do vody,tak môže do toho čvachtacieho bazénika so mnou 😀 😀 len nechápem,prečo sú tie plienky také drahé 😠 😖
jogurt ma trochu schladil,ale výstrih a ramená mám ako prezretá paradajka 😅 😅 dúfam,že sa neošúpem 😝 😝
tak dobrúúúú noc Blava 😀 😀 😀

bambi09
17. jún 2009

a guga,tak je najlepšie,sami,keď sa s nimi neviete zhodnúť už teraz,asi by vám pokazili aj celú dovolenku 😒 takto si budete robiť to,čo vyhovuje vám 🙂 😉
tak nech sa podarí,užite si to 😉

bublinaz
18. jún 2009

baby, chyta ma depka, ani balit sa mi nechce lebo pozeram predpoved v zadare a buduci tyzden hlasia slusnu kosu a dazd, fnuk ☹ ☹

guga, my sme tiez povodne mali ist s kamosmi, ale nezhodli sme sa v termine ani v mieste, takze ideme kazdy po svojom 🙂

bambi, vidim, ze si uzivate, paradicka. tusim pridete viac opeceni ako my z hrvatska, hehe 🙂

petaba
18. jún 2009

bubli no snad sa vam to vycasi... nie vzdy predpovede vychadzaju, tak teraz by nemuseli 😀
guga, bubli uzite si dovolenku... dufam, ze vam pocko vyjde 🙂

emog vy sa kedy chystate na dovcu?

bambi mate pekne nabity program, super vsak oddychovat budete doma 😅

ja tu nestiham ani pisat, ale citam vas... sa ucim na tu autoskolu... inak zajtra mam prvykrat jazdu, teda zoznamenie s autom 😀 a v pondelok by som sa uz mala posuvat aspon dopredu dozadu 😀 snad to nebude nejaka velka katastrofa 😖

zuzitka
18. jún 2009

ahojte

bubli ... pozerala som to počko v chorvátsku ☹ šak tam tento rok snad ani teplo ešte nebolo, len v týchto dňoch... my sa chystáme do okolia Zadaru koncom júla, tak silno dúfam, že sa to počko dá do poriadku!!!!

bublinaz
18. jún 2009

no jo, pocasie je vecne riziko pri dovci v chorvatsku :o pred siedmimi rokmi sme cely tyzden stravili v apartmane lebo prsalo a fukal silny vietor. dufam, ze nas necaka to iste 😠
ale aj v hoteli by mal byt bazen, tak aspon nejaka pozitivna vyhliadka 😉

petaba, drzim palce na prvu jazdu, je to sranda 😉

bambi09
18. jún 2009

ahojte 🙂
bubli,tak to ma fakt mrzí,tá vyhliadka počasia,ale tak snáď nebude celú dovolenku chladno 😕 😨 😨
držíme palce,nech vám to pekne vyjde 🙂 😉 a Soničku beriete so sebou??
petaba,Tebe držím palce na ten vodičák,pevný volant 😀 😅
jéééj,zuzitka už ťahá piaty mesiac??? 😉
malá nám spí,tak keď sa vyhajá,ideme do tej Pribyliny,som to ťapa písala všade mäkké i a po bé má byť tvrdé,téééda 😝 😝 😀 hanba mi 😀 😀
pekný deň všetkým,idem tlačiť do hlavy 😀 😀

lenockaaa
18. jún 2009

ahojte kocky nemate nahodou niektora skusenost s mudr sladicekovou ( gynekologicka ) zo streciankej? 🙂

capy
18. jún 2009

ahojte ja len na skok. dnes pojdem asi skor spat. zajtra nam drzkajte palceky. nech nam to v tej nemocnici rychlo utecie ☹ ☹ ☹

a drzim vam palce nech vam vyjde pocasie na dovolenkach 🙂 🙂 🙂

capy
18. jún 2009

idem haji. dobru nocku 😔 😔 😔

petaba
19. jún 2009

Ahojte
tak uz mam prvu jazdu za sebou... a islo mi to celkom slusne... uz som bola aj v premavke a dokonca som ani nikoho nezranila 😀

netmona
19. jún 2009

ahojte,,,
petaba,,,no vidíš, neni to až tak hrozné,,no ja by som určite zrazila, lebo som dávno nesedela za volantom 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
19. jún 2009

petaba, super, blahozelam, uzivaj si to 🙂

lenockaa, ja chodim ku sladicekovej, resp. presne povedane, bola som u nej 2x a nemozem povedat nic ine, ibaze som spokojna 🙂

tak my finisujeme s balenim, okolo polnoci ficime 🙂 dufam teda, ze na par dni nam aj slniecko vyjde 😎

claudinka
19. jún 2009

petaba gratulujeeem 😉 a ako bolo? kde ste boli? ja som sa na mojej prvej jazde skoro posrala.. som isla z petrzalky cez most apollo do centra a absolutne som netusila, co robim, len som isla.. a na prvej velkej krizovatke mi trvalo asi polhodinu, kym som sa do nej pustila, som videla vsade smrt okolo mna 😀 😀

bublinaz
19. jún 2009

bambi, berieme aj sonu. a aj mojich rodicov a la babysitterov 😉

chasencha
19. jún 2009

bubli este ste tu? a ja ze uz daaaavno na cetse 😀 😝
stastnu cestu vam prajeme a uzite si to,nech sonicka nevyvadza 🙂

ssissi
19. jún 2009

čaute, chvíľku som sa neukázala, som teplotovala a tak, takže klasika péenka pre matky - t.j. cez deň normiš fungovať a večer sa dávať dohromady v posteli 😝.

Capy, dúfam, že zajtra už teplota u Vikyho nebude a všetko bude OK.
Bambi, áno, mám novú fotku, som sa s malou fotila vo výťahu 😀 😝 a potom ešte doma. Tak už ste z dovolenky doma? Som zvedavá na fotky. Dovolenka v SR vie byť ozaj krásna.

Bublina je už asi v Chorvátsku, snáď budú mať nakoniec predsa len pekne.
Petaba, gratulácia k úspešnej jazde 🙂.

lenockaaa, tú nepoznám. Vraj kolláriková na šustekovej je dobrá - viaceré hovorili. Ja chodím do ružinova aj keď som z petržalky.

ssissi
19. jún 2009

bubli, jáááj, tak dnes okolo polnoci fičíte. Som myslela, že včera okolo polnoci. Tak šťastnú cestu 😵

capy
19. jún 2009

ahojte

tak sme to dnes zvladli celkom dobre, len vikino ma este teplotu tak dufam ze do rana to uz bude ok. ☹

emog az teraz som si vsimla ze som to tu nespomynala. prepacte mi. mala som toho vela. tak poporiadku:
zdalo sa mi ze ma vikino nepocuje a tak som s nim isla na kontrolu k usnej. ta mi len potvrdila moju predtuchu a poslala nas skontrolovat nosne mandle.(zevraj to moze mat vplyv). nalez sa potvrdil a tak museli ist mandle von. objednali nas na 7.8. co sa mi zdalo dost neskoro, nakolko som sa pytala ci sa mu nemoze ten stav zhorsit a dr. mi povedala, ze moze, ale ze s tym nic nemoze urobyt, ze je to najblizsi volny termin. tak ma to nasralo ze nemaju ziadne priority co je dolezitejsie a tak. tak som skocila za znamym. robi tam chirurga a on ze sa ho opyta, ze je to jeho kamarat. on nam operoval aj tie uska. a tak mi povedal ze mam prist v piatok. atak nam ich vybrali. toto nase zdravotnictvo 😠 😠 😠 pokial nemas znamych tak aj umriet mozes a oni s tym nic neurobia. zasa sa mi to potvrdilo 😒 som rada ze je to uz za nami

ssissi dakujem 😉

bubli stastnu cestu 🙂 🙂 🙂

petaba gratulujem k prvej uspesnej jazde 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre