Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
1. júl 2009

bubli,Katka bola spokojná,tak dúfam,e aj Ty budeš 🙂 má dokonca aj tie blbinky,čo my nemáme,je ešte lepšie,aj polstrovanú opierku má,"mobil" 😀 ,mini košíček vpredu a kapsu na rúčke,de Luxe 🙂 🙂 😀
my bývame v Karlovke,teda na DD,ak chceš,môžeš zabehnúť,napíšem Ti do IP číslo na mobil a peniažky môžeš osobne,keď si pre ňu prídete,50 euro,môže byť??

bublinaz
1. júl 2009

parada, urcite budeme spokojni, tesim sa 🙂 ciselko mi, prosim, posli, ozvem sa a dobehnem co najskor.

em, podarilo sa to tak, ze mala opat teplotu :o zistili sme to, ked vstala. dufam, ze su to len tie zubale.

zuzitka
1. júl 2009

bubli ... takze uz si po dovolenke? to pocasie by mna osobne nasralo 😠 😠

bambi ... minuly tyzden boli zlavy v tescu ale oddnes su 70percentne 🙂
ale som si vsimla, ze odrbkavaju ... ako pred vianocami s hrackami .... dali na dievcenske saticky zlavu 70%, ale stali tolko co pred tyzdnom, len navysili akoze povodnu cenu 😠 😠 😠
lebo som si ich vsimla, lebo som nieco vyberala pre kamoskinu malinku dcerku...

ale plavky som kupila samkovi za 5,50e a dnes stali 3,85e ☹

guga
1. júl 2009

bambi - mám opraté 😉 😉 😉 konečne 😉 😉 už je doma zasa len bežný "bordel" 😀 😀 😀
- tak to si mala ZLE rano..., a nemôže to byť z toho, že by si sa pridala do klubu v ktorom je zuzitka už 18 mesiacov? 😝 😝 😝

bubli - vitaj, dúfam, že budú fotky - kuknem 😉 😉 😉 a máme po dovolenke, čo? 😀 😀 😀 😝

dnes som z dlhej chvíle skúsila päťminutovú tortu. Recept na ňu som našla tu na MK. Nemala by sa volať 5 minutová, ale 1-2 minutová. Spravená bola okamžite a chutí perfektne. Spravila som všetko podľa toho základného receptu a budem ju robiť často. Jednoduchá, rýchla a chuť super. 😉 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

guga
1. júl 2009

ja som si dnes v Tescu kúpila topánky - také balerínky za 5 € a nejaké drobné a malej som kúpila dve tričká - jedno stálo 2 €

guga
1. júl 2009

bubli - inak aj Mirka po dovolenke teplotuje ☹ ☹ ☹

bambi09
1. júl 2009

hmmmm,tak do toho Tesca ešte asi raz skočím 😀 😀 😀
a guga,nie,nie,som po mrche,takže bábo nateraz "nehrozíííí" 😀 😀 😀 to som len niečo zjedla,čo mi nesadlo,už je lepšie,len hlava ma ešte bolí,hrúza 😝 😝
a zuzitka,nové foto z UZV ešte nemáte??a ani nechcete vedieť,čo to bude?? 🙂 😉
a čože vám detičky teplotujú?? ☹ ☹ ☹ asi cesta bola náročná,kým sa aklimatizujú,chvíľku asi potrvá ☹ ☹
držíme palce,nech ste rýchlo ok 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
1. júl 2009

bambi ... chceli by sme vediet pohlavie ... ale ultrazvuk som mala len na zaciatku a dalsi bude az okolo 20tt ... tak snad tam uvidim, kto vo mne "byva" 😀 😀

kupila som samkovi tricko za 1,75e 🙂

ale tie dievcenske saty boli menzestrove a predtym stali okolo 300sk a teraz ze zlava 70% z nejakych 500sk 😕
a stali rovnako ako pred tyzdnom 😨

zuzitka
1. júl 2009

no matematicky mi tie ceny nesedia 😅 😅 ale podstatu chapete, hm? 😀 😀 😎

lindda
2. júl 2009

Pekne dusne ranecko ideme s aopat parit do parku blee 😝

bublinaz
2. júl 2009

veru, guga, a je po dovolenke :o fotky su uz v pocitaci, uz len povyberat a nahodit 😉
nasa mala teplotovala asi zo zubov. lebo dnes je ot uz celkom ok, klop, klop. este sa zbavit mojho kasla, nadchy a kopy nevyprateho pradla a mozeme sa opat vybrat na cesty ,hehe 🙂

inak, guga, tu tortu poznam, je fajna a fakt rychla ;) si mi narobila chute 😝

bambi09
2. júl 2009

ahojte 🙂
zuzitka,tak potom hoď nové foto Tvojho podnájomníka 🙂 🙂 😉
a Tesco odrbkáva,vieme svoje,najprv trepnú nálepku so zľavou,potom ju o týždeň odlepia a drbnú vyššiu cenu,neviem,či aj iné reťazce to robia,ale Tesco to robí nechutne,takže vieme,ako si to myslela,zuzitka 😒
ale dá sa vybrať,keď človek dáva pozor a nenechá sa odrbkať 😀
bubli,tak som rada,že Soničke je už lepšie,ešte Ty sa daj dokopy,prádlo počká-bohužiaľ,aj ja som nestíhala sušiť,koľko sme toho doniesli z dovolenky...už som aj zabudla,že nejaká bola,ešte,že má človek kopec fotiek 😀 😅
my ideme džem variť a potom von,nech sa deti vyvenčia 😀 😀
pekný deň všetkým...

petaba
2. júl 2009

bubli vitaj... to je dobre, ze je Sonicka uz ok.... Guga vy ste ako na tom?

bambi dufam, ze ti je uz lepsie 😉

Dnes som bola zasa jazdit, no nebolo to tip-top, ale dalo sa ... a zasa zajtra...

Baby co s tymi nasimi pondelkami?

bambi09
2. júl 2009

petaba,Ti v dobrom závidím,že už fičíííš... 😀 😅 a držím stále palce 🙂 😉
dík,dnes je to už ok,už fungujem normálne,aj kávu pijem 🙂 🙂
no,guga,ako ste vy s Mirkou na tom??? ☹ snáď jej už bude lepšie,držíme palčeky aj vám 🙂 😉
a veru,čo tie pondelky???? 😕 😕 😕

petaba
2. júl 2009

sme sa nejako vyflakli na tie stretkaaaa 😠 , treba to napravit 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
2. júl 2009

ja som za 🙂

bambi09
2. júl 2009

aj ja...ak počasie dovolííííí 😀 😀

kili
2. júl 2009

fuj, sa vám niekam chce ísť? je tak nechutne teplo vonku, že ja ak tak, tak k vode 😝

lindda
2. júl 2009

Pocasie na zdochnutie Nino spal 40min ja som zatial upratala balkon a som mokra do nitky fuj 😅

bambi09
2. júl 2009

veru lindda,na zdochnutie je a ja varím džem 😀 😝 😝
to nebude normálne leto???len toto dusno,dážď a búrky??? 😕 😕 😕

kili
2. júl 2009

bambi, vážne čakáš, že ti tu niekto odpovie? 😀
ale nerob paniku, však leto ešte len začalo

bambi09
2. júl 2009

kili 🙄 🙄 že leto 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
2. júl 2009

emogeon,veď hej,ja mám rada letný dáždik,aj búrku,keď som doma,v bezpečí,ale každý deň??? 😨 😨 😨
eee,to nemusím 😒 😒
potrebujem sa tak normálne opáliť,lebo teraz som tak prúžkovane,ruky po tričko,potom kúsok nič a ramená opálené a aj nohy tak,chodidlá biele,od krátkych ponožiek po kolená opálené a stehná nič,fakt smiešne vyzerám vyzlečená 😀 😀 😀 😝

bambi09
2. júl 2009

hmmmm,takže ani dnes nás počasie nesklamalo a už pršíííííí 😠 😖

guga
2. júl 2009

bubli, petaba - aj moja je dnes už OK - žiadne teploty 😉 😉 😵 😵
- ja som dnes zobrala tú tortu svokre a hneď si pýtala recept 😀 😀 😀 😝

Dnes som bola u svokrovcov na záhrede a keď som sa vracala domov, tak som práve chytila ten najväčší lejak. Na Prístavnom moste tak udrel bles, že normálne všetky autá zastavili. Bola to strašná rana a veeeľmi blízko. Búrky ani blískania sa nebojím ale tohto som sa naozaj zlakla. 😖

bambi09
2. júl 2009

guga,ja sa teda búrky vééééľmi bojím,keď som v búrke vonku,chytám paniku ☹ 😒 😖
no,ale toto počasie,to je fakt zlý vtip,napíšme tam hore reklamáciu,do 30 dní musí byť vybavená 😀 😀 nech máme aspoň mesiac letooooooo 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre