Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
11. jún 2009

čaute,

dnes taký fofrový deň nejaký, rýchlo ubehol,
ja nesedím pred telkou 😀 😝 , - upratujem fotky od leta, nech sa už môžu napáliť na dvd už konečne.
bambi, ak sa tu už nestretneme náhodou do dovolenky, tak uži dovolenku 😵 , oddychuj 😵 .
Ostatok podočítam postupne, musím tie fotky, a pôjdem asi skôr spať, keďže po aktuálnych nočných skúsenostiach očakávam ďalšie ponocovanie niekedy od druhej, či pol tretej ráno.. tak aspoň trochu spánku 😅.
Príjemný večer a dobrú noc

capy
11. jún 2009

ssissi napis mi prosim ta do IP mailovu adresu. poslem ti tie fotky.

capy
11. jún 2009

pridala som fotky zo vcera a dneska https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

capy
12. jún 2009

uz asi hajkate. aj ja pojdem pomaly. mangel uz isiel a ja este poslem ssissi fotky a uz tu niesom. tak dobruuu 😔 😔 😔

bambi09
12. jún 2009

ahojte 🙂
fííííha,dnes som prvá??? 😅
no,my máme super deň,chobot predkožkový nad nami prerába byt a búchajú tam ako diví,tak my peckujeme music 😀 😀 😀 😀 a idem sa robiť,zabehnem s deckami na Miletičku,Paťo má riaditeľské voľno,potom dovolenka a potom ide na školský výlet do Vysokých Tatier 😀 😀 😀 sa má to moje deculo 😉 a potom Mc Donald a ľadová káva-rada od ssissi 🙂 🙂 a zmrzka od tatina 🙂 🙂 😉 lebo sa tu zmagoríííím,dúfam,že keď bude mať on malé dieťa,budú jemu nad hlavou búchať 😠 😠 😠 tomu kreténovi 😠 sused z 1.poschodia aspoň slušne zbieral podpisy,že či susedia súhlasia,no,tomu kreténovi by sme to aj tak nepodpísali,poobedehodím do googlu,či nemusí mať súhlas aspoň najbližších susedov 😒 😖 tak sme nevyspatí,snáď sa aspoň malá prespí v kočíku 😒

bublinaz
12. jún 2009

bambi, viem, o com hovoris. u nas zacali prerabat susedia nad nami v case, ked sona mala asi tri mesiace. skoro ma porazilo. normalne sme odisli k nasim do tatier lebo chudatko nemohla spat, ani nespat. a tiez sa neunuval ani s oznamom na dverach ani s nicim.
a este tu mame vo vchode jedneho experta, ale nevieme zistit, ktory to je, a ten hocikedy zacne vrtat - cez vikend, vecer, cez den pocas tyzdna. proste brutus.

bambi09
12. jún 2009

bubli,zabiť a zahrabať 😀 😀 😀 😠

ssissi
12. jún 2009

Ahojte.
Bambi, našťastie idete na dovču, snáď kým prídete bude kľud, ale ten hluk nezávidím. My sme prerábali kúpeľňu, keď mala naša malá 8 mesiacov a to len bolo... bordel a toho prachu.. už nikdy viac 😀, ale nechceli sme čakať, kým začne kompletne chodiť. Ale susedom sme oznámili, že od kedy do kedy a také tie infošky. Máme v dome 96 bytov, no, každého to raz čaká, tak sa museli zmieriť - dosť často sa u nás v dome prerába, keďže cca pred rokom a pol, dvoma, sa byty dosť predávali, dosť susedov sa nasťahovalo a postupne robia..
Čo sa týka tých podpisov, ak sused prerába napr. staré elektrické rozvody, tak na to podpisy nepotrebuje, a to je hluk dosť veľký, keď režú do panelov, tak možno robí to, a ak sa nemýlim, na to stačí len ohlasovacia povinnosť stavebnému úradu + správcovi. Podpisy potrebuješ, len ak ich vyžaduje stavebný úrad, či správca - pri väčších zásahoch - keď treba stavebné povolenie - ak sa napr. búra nosná stena.

ssissi
12. jún 2009

Ale inak, neviem si predstaviť bývanie v novostavbe 😕, kamoška týmto dosť trpí v novom. Keď sa nasťahujú všetci noví a montujú stále niečo, vŕtajú.. všetky byty zariaďujú, aj keď aspoň nebúrajú staré, ale toho vŕtania musí byť dosť. U nás aspoň tí postarší nič nerobia 😅.

bambi09
12. jún 2009

ssissi,ale veď ja to aj viem pochopiť,ale toto je tak arogantná sviňa,že by som mu uši odhrýzla,jeho starí tlustoprdi nám ničili život vřganím stoličiek nad hlavou nonstop,nepomohlo nič,ani to,že máme malé dieťa 😠 😠 im to bolo šuma fuk,on sa nasťahoval po nich a začal na 1.sviatok vianočný šúchať steny,šúchal ich 3 mesiace! 😠 a teraz prerába?tak načo to šúchal,debil??no,lebo je debil,sama si odpoviem,teraz búra jadro,vybíja kachličky,no,rachotjak sviňa,ale už padáme do mesta,vrátime sa až večer 😠 😠 tak pekný deň 🙂

bambi09
12. jún 2009

hmmmm,práve sa rozpršalo,ale fest,do kelu 😠 😠 😠 počkáme,kým sa vyprší,muž mi písal,že na letisku je slnko 😕

ssissi
12. jún 2009

bambi, presne si to vystihla - lebo je to debil 😀 . To ale fakt nepochopím, ako môže vŕtať na sviatky... no ale veď odpoveď poznáme 😅 . Ja myslím, že na prerábky v byte je nejaký poriadok, nemyslím teda len ten stavebný, ale aj taký ten "susedský" - skús sa spýtať správcu vášho, určite máte na bytovom nejakého človeka, čo "riadi" váš dom, ak takto spadáte a neriadite sa nejak sami (prípadne niečo pozri v zák. o vlastníctve bytov a nebyt.priestorov). Myslím, že je minimálne taký poriadok, ktorý stanovil správca v domovom poriadku, alebo v máte v zmluve.

Aj u nás prší. Ale tak zvláštne - len na pol ulice. Asi to prejde, keď odídu oblaky, len aby vás to nechytlo niekde vonku.

bambi09
12. jún 2009

no,už svieti slniečko 🙂 ssissi,Karlovka má VZN,nesmie sa cez víkend robiť,len v sobotu do 13:00,tak už som raz v nedeľu volala MP,akurát na malej rok-mala narodky 😠 len som sa info,ten pán na linke bol veľmi milý a pýtal sa,či pošle hliadku,som nechcela cirkus,ale bolo mi až do plaču ☹ potom debil prestal,ale keby dačo,zavolám MP,naňho určite 😠 😠 našťastie majú pochopenie už tí policajti 🙂 keď sme kedysi ešte v podnájme volali MP kvôli diskotéke u suseda o polnoci,asi 6 ľudí sa uňho bolo sťažovať a mal to v trúbke,tak prišli,dali pokutu ale povedali mu,to viete,ľudia sú všelijakí-policajti jemu a my sme boli tí,čo nemohli spať,aj tam búchali,no,rachot dobrý robili,neviem,či byt demolovali 😠 tak asi tak,si v práve a nie si 😖 na Slovensku je to tak 😠

bublinaz
12. jún 2009

a nezaprsi, a nezaprsi :o

fuuh, bambi, mna vedia taketo veci tiez poriadne vytocit. ale zial, susedov si clovek velmi nenavybera 😒

bambi09
12. jún 2009

ahojte ešte raz 🙂
tak my sme boli v meste,ale teda počasie aprílové,šibnuté,sme na 3x išli z domu 😠 malá zaspala v električke,obehli sme Miletičku,tato kúpil čerešne,hrášok nie 😠 😠 a keď sme odchádzali do Tesca,zas spŕchlo 😒 ale potom sa vyčasilo,tak sme boli na pizzu v Happy kebap,malá sa pokadila,tak v Mc Donalde sme sa prebalili,dali zmrzlinku a išli sme do Tesca,nakúpili a domov sme došli večer 😅 Paťo sa chcel registrovať na ten Beh pre život,ale keď videl trasu,vzdal to,že až o rok 😀 😀 😀 malá nám zdriemla v aute,doma som ju hneď šupla do vane,napapala sa a nabrala druhý dych 😝 😝 😝 kam chodia tie deti na energiu??my s tatinom a už aj Paťo sme grogy 😀 😀 a bubli,tak je,susedov si nevyberieš,ani rodinu 😒 😖

ssissi
14. jún 2009

jejda, veľa nechýba a sme na tretej strane, tak aspoň pozdravím.
ČAute, Bratislava.
Vidím, že si užívame všetky krásne počko, len nech to vydrží, juuuuj, už nech sa dá kúpať.

rovni
14. jún 2009

aj ja vas vsetky zdravim,my sa veru chystame kupat resp.prvy raz na plavanie babetiek 😎

netmona
14. jún 2009

bambi,,asi tak, nevyberieš,,,a tie babetka naše 😵 noaj mna vie niekedy zničiť,,alebo skôr často

dnes máme pekne tak som rada,,a od 8mej behá po dvore a pracuje 🙂 tak hovorí,,

guga
14. jún 2009

Ahojte, pekne pozdravím aj ja 😉 😉

bambi - prajem ti peknú dovolenku - prajem ti, aby si si aspoň trochu oddýchla 😉 😉 😵 😵

inak ten zajtrajšok platí - zajtra na pláži? je dohodnutý ten pondelok ako stretávací deň?

capy
14. jún 2009

ahojte ja mam teraz veselo. tak som vas prisla aspon pozdravit. ☹

guga a kedy dooobeda ci poobede?

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
15. jún 2009

dobre ranko. zasa prsi 😠 😠 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
15. jún 2009

emogeon aj my by sme sli. mame rano len odbery a potom mame cely den volno. a kedy?

bambi09
15. jún 2009

ahojte babule 😉
tak aj vás zdravím z Jánskej doliny,je tu úplne fantasticky,ale nebudem už rozpisovať znova,čo som písala do prisťahovaliek,len som fakt rada,že už sme tu a relaxujeme,dnes je za nami nádherný,slnečný deň,tak snáď počasie vydrží,až horko je na to,že sme pod Tatrami 🙂 😉
ďakujem všetkým za želanie peknej dovolenky,dnes som nechcela veriť,že v BA prší 😅
tak si užívajte krásny týždeň aj vy,my sa možno vrátime s normálnym režimom u malej 😉 sme na dobrej ceste 🙂
idem do sprchy a vystriem si nohy,dnes bol plodný deň 🙂 😉

guga
15. jún 2009

dnes som celý deň zháňala plavky - dovolenka sa nám blíži ja neviem nájsť podprsenku, ktorá by mi sadla - to kojenie zanechalo VEEEEELKE stopy 😝 . Neviete mi poradiť kde mám ešte hľadať? bola som pri Miletičke - je tam veľmi dobrý obchod so spodným prádlom - kupujem si tam podprsenky, potom som bola v Danubii, v Auparku...

capy
15. jún 2009

guga ja som si naposledy kupovala plavky v NIKE.

zuzitka
15. jún 2009

čafte .... žijééém po svadbe 😀 😀 😀

foto
http://zuzitka.blogspot.com/2009/06/svadba-1306...

viac foto na FB 😎 😎

capy
15. jún 2009

zuzitka super. 🙂 🙂 🙂

ozaj aj my ideme jedenasteho na svadbu. len neviem co si obleciem 😖 budem si musiet ist nieco kupit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre