Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. aug 2009

a bubli je už v BA???že sa zatajuje 😀 😀 😀 bublinka,kuk,vitaj späť v zaprdenej BA 😀 😀 😀 sorry baby 😝 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
12. aug 2009

ale hej,len je tu veľa blbcov na m2 😀 😀 😀 😝 prepáčte,rodené bratislavčanky 😝
a guga tu dlho nebola,aj petaba a ostatné,vidno,že je leto 😀

ssissi
12. aug 2009

ahojte,
zajtra stretko? Nevychádza, už zase 😒. Idem kuk našich + babku.
Baby, viete niečo viac o nejakom mega výpredaji v Pandorfe? 20. augusta - 1 deň. Či sa opla ísť.

bambi, tvoje ospravedlnenie prijímam 😀 .
Ale vážne - nejak osobne sa ma konštatovanie, že v BA je veľa blbcov nedotýka, keďže z väčšej časti BA tvoria ľudia, čo nemajú BA pôvod 😝, skôr mi je to smiešne.

ssissi
12. aug 2009

Aha. Našla som
http://www.designeroutletparndorf.at/
20/08, ráno od 9,30 do 23,00 vraj až do 80% 😕

zuzitka
12. aug 2009

nám to stretnutie bruškaté dnes vyšlo 😀 😀
sme boli pri auparku, teda mračilo sa, ale nespadla ani kvapka 😉 😉

bambi09
12. aug 2009

ssissi,ja som nikoho nechcela uraziť,bolo to myslené ako sranda,ja som tiež prisťahovaná,tak to platí aj na mňa 😉a keď som niekoho urazila,tak prepáčte,myslela som naozaj tých,čo sú blbci a nie sú to len prisťahovaní
😝
zuzi,tak super,že vám to vyšlo 🙂 🙂

ssissi
12. aug 2009

Zuzitka, dodatočne (som to ja len trúba) všetko naj k meninkám, si Zuzanka aj súkromne, že? 🙂
Bambi, žiadne urážky 😀, mne to je o tých "bratislavských" blbcoch fakt smiešne ale miestami aj smutné 😒. Viem ako vyzerala BA pred pár rokmi, moji rodičia detto, a viem ako vyzerá dnes. Ale na druhej strane neodsudzujem ľudí, čo sem prišli za prácou atď., museli, ja by som urobila to isté (len pre príklad - v mojej práci je, dovolím si povedať, viac ako 80% "cezpoľných"), preto mi je také smiešne, keď prisťahovalec kritizuje "blavákov", že sú iní atď., veď s veľkou pravdepodobnosťou sú to jeho rodáci.

bambi09
12. aug 2009

tak sorry,že som si dovolila kritizovať blbcov,mne to delenie na rodených bratislavčanov a zvyšok sveta príde tiež smiešne,no nič,idem,dobrú noc

ssissi
12. aug 2009

bambi, dobrú. Delenie nemusím ani ja, napr. mi príde čudné, že sú BA témy tu dve - jedna táto a druhá Mamičky čo prišli do BA (je tu taká nejaká) 😕.

bambi09
12. aug 2009

áno,ja tam píšem a asi už budem len tam,nech tu neotravujem vzduch,majte sa tu kočky 🙂 😉
ja som sem preto prišla,lebo nás sem guga zavolala,sama by som si "nedovolila" 😒 ostatné sem nepíšu,asi vedia prečo 😒
tak ahojte

ssissi
12. aug 2009

myslím, že aj tak obe chceme to isté, tak škoda sa urážať.
A vzduch tu neotravuješ ani náhodou, skôr naopak.

bambi09
12. aug 2009

ja sa neurážam,ani Teba,len sa nikdy netlačím niekam,kde prekážam
prepáčte,rodení bratislavčania,že sme vám to mesto tak pokazili,my prisťahovalci nechutní,ešte,že moja dcéra je rodená bratislavčanka 😉
máme tu veľa kamošov-rodených bratislavčanov,ktorým to nevadí,že sme prisťahovaní,ale to je o inom
tak si užite stretko a majte sa fajn...už to bolo posledné,čo som chcela 🙂 😉

ssissi
12. aug 2009

bambi, IP-čka 😉 , už je to aj tak len o nás dvoch

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
13. aug 2009

jej emog., dobre ste nakúpili, v textil house som stálym klientom aj ja 😀, keď majú akciu, tak sa oplatia.
My sme mali dnes smolu na nákupy - v electroworlde mali, teda mali mať, akciu na môj vysnívaný kávovar. Ešte aj chlapík na ich hot-line nám potvrdil, že ich majú a prd s makom mali 🙄. Tak sme sa zbytočne trepali cez celé mesto cez prístavný most do Avionu v zápchach 🙄 . No ale aspoň že babku som u našich stihla.

Bambi sa snáď odrazí. Ak by som do nejakej inej mestskej témy napísala, že v danom meste je vysoká hustota blbcov na m2, môžem čakať len buď tichý nesúhlas, alebo priamy nesúhlas.. ale bratislavčania si už mali asi zvyknúť 😒 . Tak snáď sa zas odrazí.

capy
14. aug 2009

ahojte

aj my sme dnes boli v hyperke na nakupy. pekne veci sme si pokupili 🙂 🙂 🙂 a spat sme isli cez nasich a potom cez novy most aby sme sa vyhli pristavnemu mostu 😒

idem haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
14. aug 2009

Bré ránko, dnes som stala skôr ako naša opica 😀. Teda nie žeby som bola nejaké ranné vtáča, ale to ona spala tak dlho. Zvykla by som si 😀 😀 .
Capy, tak sme boli obe v hyperke 😀. A čo ste nakúpili? Naspäť sme tiež šli cez mesto a nový most, ale smerom tam sme naivne verili, že nebude zápcha a bola 😝.
Ten kávovar ma štve, že ho nemali - letáková cena bola 99 eur, inak zvykne byť cca 120 eur a naša firma má zmluvu na extra výhodný predaj pre zamestnancov - a tam mi urobili extra ponuku so super zľavou (a s výkričníkom) 132,50 eur 😀 😀 😝.

emog, nakupujem, nakupujem 😉. Milujem tie veci za 1 euro, a pritom sú fakt pekné. Príde mi zbytočné kupovať pre malé dieťa drahé oblečenie. A druhý návrhár, ktorého naša opička nosí, je Tesco Cherokee 😀. Tie vecičky (hlavne bodynka) sú pre nás fajn - bavlnené, pekné a za fajn cenu 😉.

ssissi
14. aug 2009

A ten Pandorf... takže riskovať život? Viem si to predstaviť, asi budú davy 😒. Ale muž má dovolenku, takže pôjdeme ráno, ešte doobeda by tam nemal byť frmol, keďže ide o pracovný deň, snáď.. inak zutekáme 😀

capy
14. aug 2009

ssissi. oblecko na seba. kupili sme v reservede, marks and spencer a v gate. super sa nakupovalo. mali sme len tomina a ten potom odkvecol takze paradicka 🙂 🙂 🙂

do pandorfu sa aj ja chystam len uvidim ze kedy 😅

netmona
14. aug 2009

nemam slov dievčatá

ssissi
14. aug 2009

Capy, ak ti ide aj o akcie, tak na to maju v pandorfe rakusaci len 1 den - toho 20/08, ak som to spravne pochopila.

capy
14. aug 2009

ssissi 20-teho mangel robi tak uvidime 😒 ved oni tam maju vzdy neake zlavy 😉 😉 😉

petaba
15. aug 2009

Ahojteeeee
ja vas ani nestiham, ked je takto pekne... bud sme vonku, alebo spime 😀

Vcera sme boli konecne v kine na tej dobe ladovej... super bolo... mala pekne vydrzala hodinku a pol a potom sme este aj s placom isli domov, lebo ona tam chcela este ostat 😅

Ja tiez chystam do parndorfu... som zvedava, kedy sa tam dostanem ... chcem si ist kupit okuliare... som si vyhliadla jedny ... u nas stoja 4000 sk, tak tam snad budu mat rozumnejsiu cenu

capy
15. aug 2009

peta boli ste na tom 3Dcku?

dnes je tu zasa akosi pusto 😒

petaba
16. aug 2009

nie na obycajnom

ssissi
16. aug 2009

cafte, ako weekendujete?
ja som za slamenú vdovu 😀
capy, včera sme šli na večer tak narýchlo autom k dunaju (za ekonomickú u., odtiaľ fajn peší výlet - malá sa zaprasila ako malé prasiatko, aj ja 😅, domov sme šli naboso), som si ťa všimla na kofole pri dostiške, teda asi 😅

ssissi
16. aug 2009

petaba, fííha, za 4000, snáď budú v pandorfe ozaj lacnejšie. Mne je pri mojej malej (kazisvet šiesty) ľúto dať aj tisícku za slnečné bríle 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre