Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
3. jún 2009

kili, to zapínanie počítača štve aj mňa, vypne mi ho, poviem si, fajn, tak nech je vypnutý, na sek. vypadnem z izby a už zas štartuje windows a malá pri ňom.

ssissi
3. jún 2009

kili, prepac za blbu otazku. To som nevedela.

kili
3. jún 2009

ss, niiiič, v pohode 🙂

petaba
3. jún 2009

kili to je mi luto... drzim palce nech to mas cim skor za sebou 😉

ssissi
3. jún 2009

tak to mi je luto, ze to nevyslo.
neskusili ste poradnu?

kili
3. jún 2009

skúšali 😝 ale BE (budýci ex 😀 ) sa nevedel riadiť tým, čo mu radila

petaba
3. jún 2009

my ideme trochu na vzduch majte sa tu zatial 🙂

ssissi
3. jún 2009

mala mi tu rozobrala celý gauč, ale je spokojná a po dlhom čase sa dokáže hrať trocha sama (vôbec sa nevie hrať sama), tak ju chvíľku nechám.

Aha, kili, hm, keď to inak nejde. Tiež nie som zástanca záchrany vzťahu za každú cenu, tiež mám v tomto osobnú skúsenosť z minulosti, niekomu poradňa pomohla, tak preto točím o tom. Keď nie, tak nie. Držím palce nech ide všetko hladko a bez zbytočných stresov

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
3. jún 2009

emog ja som za 😀

emogeon
3. jún 2009

ahoj petaba 😵
aj ja som za 😀

guga
3. jún 2009

ja som tiež za, takže ešte dnes alebo zajtra? 😀 😀 😀 😉

netmona
3. jún 2009

jaj dievčata,,taký je život ,,raz hore raz podním 🙂 ..kili,,,tak pevné rozhodnutie prajem

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. jún 2009

a kam chcete ist zajtra? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
3. jún 2009

ja zajtra nemozem ☹ mam vodicak, tak by som bola casovo dost obmedzena... az v piatok som freee 😅

ssissi
3. jún 2009

čaute, jeeej, stretko? Zajtra? Žeby zase sad? Pridám sa, ak do toho nič nevleze.
emogeon, podľa mňa super nápad dohodnúť tak, že zajtra a basta, nie nejak dlho plánovať, lebo to sa nikdy nedohodne xy ženských 😝

petaba
3. jún 2009

dajme to v piatooook pls... v pohode aj doobeda my sa prisposobime 🙂

petaba
3. jún 2009

baby poradte nejaku aktivitu na dnes... nic ma nenapada, ze kam by sme mohli ist ☹

petaba
3. jún 2009

a tak ma napadlo nepojdeme skusit to vajanske nabrezie - ihrisko?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
3. jún 2009

ahojte 🙂
tak ja idem za chvíľu malú objednať k lekárke na to očkovanie a poradňu na 15 mesiacov 😒
a stretko my doobeda nestíhame,skôr zajtra poobede ☹ mala som v pláne detskú omšu,ale keby bolo stretko,tak to zruším a prídeme,len my tak okolo 15-16-tej by bolo ok,napíšte,ako vy ostatné a tú Železnú s. môžeme absolvovať,keď bude fakt teplo...dnes síce je,ale tu u nás na kopci fúka ako divé 😠
kili ☹ to je mi ľúto,držím palce... 😉 😉 možno sa to ešte nejako vyrieši...ak budete obaja chcieť
a teda pekne ste si s petou písali večer,ste aj capy zastúpili...ani nemusela písať dobrú noc 🙂 🙂 😉

bambi09
3. jún 2009

ena a nevieš,dokedy budú tie jahody??my máme v sobotu to MDD,som zabudla 😝 😝 😝 či do nedele ešte budú?
Ty máš také fundované infošky vždy...vďaka 🙂 🙂 😉

kili
3. jún 2009

zajtra ani ja nemôžem.
dnes je streda? 😕 😅

ssissi
3. jún 2009

tak niečo dohodnite, a keď to pôjde, tak sa radi pridáme.

Muž mi prišiel domov z práce dnes skôr, som ho poprosila, či nevezme malinkú von, som úplne k.o. z dnešnej návštevy každomesačnej, ešte aj triaška 😒. Tak som sa ešte aj nasrala z toho prístupu 😝 . Ja to nechápem, s malinkou bol vonku už ani sám nepamätá že kedy, ale on sa na to díva, akoby som ho prosila nech pole pokope či čo, stále sa na veci okolo malinkej díva viac ako na povinnosť, nie radosť 😠 😒. Pre neho je relax len sedieť za pc a hrať sa priblblé hry, nie hrať sa s malinkou 😢. Ja mám pocit, že chlapi na deti nedospejú ani v 50-tke 😖.

kili
3. jún 2009

ssissi, presne aj u nás tak. ísť von z deťmi je povinnosť a robota a keďže pracuje, tak čo po ňom chcem 😝 🙄

ssissi
3. jún 2009

kili 🙄 , akoby ty si si šunky váľala 😠.

Môj si robí VŠ a chodí do práce. Ja som si urobila VŠ pred MD, on teraz. Takže často musí riešiť školské veci, ak práve nie je v práci. Celé dni som s malou. Ak by som ja chodila náhodou na VŠ teraz, tak mu musím byť neviemako vďačná za to, "ako mi pomáha" (nielen jeho uhol pohľadu, ale taký celospoločenský uhol pohľadu, myslím), že je s malou, kým ja v škole, ale ak je to naopak, tj muž v škole, tak je to nejaká samozrejmosť, či čo. Ani jedno blbé ďakujem.
Ja som celé dni s malinkou, ale on potrebuje relax. Najnovšie vedie kúpa nejakej airsoftovej zbrane a chodiť niekam s chalanmi sa vyblbnúť 🙄 . Sa ho pýtam, že kedy tam chce chodiť, keď vôbec nemá čas ani byť poriadne s nami + ešte stále nemáme dokončené nejaké veci v byte. Ale však čas sa nájde 🙄 .

ssissi
3. jún 2009

som sa dobre nasrala, možno to bude aj tou "návštevou" každomesačnou 😝 , ale niekedy je ich konanie fakt proti zdravému rozumu

kili
3. jún 2009

ss, chichi, ale ja si šunky válam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre