Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
22. jún 2009

yasmina u nas na racku prsi cely den a dost na husto... teraz sice len silnejsie poprcha, ale za chvilku to bude urcite vyzerat ako pre cca hodinou, ono sa to stale meni, ale prsat este zhruba od 11 neprestalo ☹

bambi09
22. jún 2009

yasminka,prší,celý deň ☹ aj teraz ešte leje,teda aspoň na Dlhých Dieloch 😒 😒 nerobím si srandu 🙂 😉
celý deň sme doma ☹
ma mrzí,že vám asi koncert nevyjde,alebo ho preložia??

petaba
22. jún 2009

bambi Katka ti este spi? nasa isla spat zaroven s tvojou a este stale chrni 😀

bambi09
22. jún 2009

petaba,už nie,pred chvíľou ju náš "milovaný predkožkový sused" zobudil,ako tresol dverami-debil 😠 😠
aspoň stihne Kúzelnú škôlku pozrieť 😅 😅
ale bude to tým počasím,ona inokedy tak hodinu,max.hodinu a pol spí poobede 😅

petaba
22. jún 2009

yasmina a este je aj dost chladno a fuka studeny vietor.... no nezavidim vam byt vonku v takomto necase... a ono asi koncert bude aj tak... ked bol Lenny Kravitz v BA tak tiez lialo a zuky bola

bambi09
22. jún 2009

no,na Lennyho Kravitza boli naši kamoši až z Košíc,boli utajení tehu už 😀 😀 a večer nejako prestalo pršať myslím,ale cez deň sa čerti ženili aj vtedy 😝 😝 😝

yasmina
22. jún 2009

dakujem kocky za "super" info

bambi09
22. jún 2009

yasmin,nemáš za čo 🙂 🙂 😉 moc sme Ťa nepotešili ☹ ☹ ☹
mne drahý rozobral NB až na "črevá",tak dúfam,že to prežije,chudáčik mooooj,ale už statočne blbol,tak dostane nový disk aj baterku 🙂 🙂 🙂ideme na poštu,decká nechávame doma,keď je tak hnusne 😒

capy
22. jún 2009

yasmin aj mangel rozmysla ci ist a ako sa obliect. skoda toho pocasia 😠 😠 😠

bambi peknucke foto

my dnes uz spime druhy krat. to pocasie je des 😠

capy
22. jún 2009

tak tatinko uz isiel na koncert. uvidime aky sa vrati 😅

zuzitka
22. jún 2009

cez koncert lennyho kravitza nepršalo 😉
len pred koncertom lialo, ale našťastie prestalo 🙂 koncert vyšiel super 😎 😎 😎

ale dnes depeche mode .... škoda škoda ☹ ☹ ☹ fakt na zrušenie a preloženie ☹

capy
22. jún 2009

zuzitka aspon ze uz prestalo prsat. dufam ze moc nepremokne ☹

zuzitka
22. jún 2009

prestalo? u nás na kramároch leje a leje ☹

capy
22. jún 2009

tak uz aj u nas prsi ☹ ☹ ☹ si nam to sem poslala 😀

zuzitka
22. jún 2009

neposlala 😖

u nás ani neprestalo ☹ je to na nerv .... som zvedavá ako dopadne koncert DM ☹

claudinka
22. jún 2009

Ahojte, len som Vas dosla pozdravit a idem hajat.. zajtra idem prvykrat do roboty (teda brigada), budem robit osmicky utorky a soboty, tak na mna myslite snad to maly zvladne so svokrovcami, mliecka mam odstriekaneho habadej a tam si tiez budem.. svokor da malemu len obed a olovrant a ked bude pekne, pojdu von so svokrou, ked pride o tretej z robotky, tak bude mat aspon trosku zmenu oproti tomu stereotypu kazdodennemu so mnou snad to ja zmaknem psychicky a tie hodiny mi ubehnu ako voda, drzte mi palcey bru nocku vam prajem

capy
22. jún 2009

claudinka drzim palceky nech to pekne zvladnete

zuzitka koncert bol zevraj super ale na prahu sa to nechytalo 😅 😅 😅 aj mokry bol ale nastastie nie az do nitky 😉 boli sme pre neho a este sme sa zastavili unho v praci a tam sme na nich pockali. bola som od nich asi dva metre ale nefotila som sa s nimi. nebola som na to upravena a oblecena 😅 😅 😅

petaba
23. jún 2009

Claudinka tak vela stastia... nech to stoji za to 😉
Capy tak super, ze sa muzikovi pacilo.... 😀

petaba
23. jún 2009

to je hroza dnes zasa cely den bude liat 😠

bambi09
23. jún 2009

ahojte 🙂
capy,fíha,Tvoj drahý robí v nejakej agentúre?? 😉 super,že sa vydarilo,aj keď tu lialo,ako besné,aj v noci,teraz pred chvíľou prestalo,ale zima je,bŕŕŕ 😒
claudinka,tfuj,tfuj,tfuj,nech sa to podarí,držíme palčeky 🙂 😉
my dnes len doma sme,Paťo zajtra cestuje,tak ideme baliť a smažiť rezne 😀 😀 😀
pekný deň 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
23. jún 2009

Ahojte,
ja som včera bola akurát rada, že sme s mužom nechali lístky na DM tak. Nechcelo by sa mi v tom nečase tam stáť a moknúť (a ešte sa aj stresovať, že ako zaspáva malá a riešiť kto bude s ňou), ale zas v tej atmoške to počasie asi nevadilo..

Náš dnešný deň - doobeda prišiel elektrikár, sekal zásuvku, bordel v celom byte, potom beh na gyndu a poobede plynár (v piatok som zistila, že nám uniká plyn) - to už menší bordel. A potom som ešte zmokla s malou vonku. Chcem LETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petaba
23. jún 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chcem letoo 😠

capy
23. jún 2009

ahojte aj ja chceeeeeeeem leto 😢 😢 😢 😢 😢

aj my sme boli dnes dvakrat vonku a raz sme zmokli 😠 boli sme v lekarni(zajtra nas caka ockovanie) a potom sme behali po obchodikoch a zhanali oblecko na svadbu. kupili sme vikinovi nohavice a tominovi koselu😉 este musime kupit koselu a nohavice tominovi

bambi nie boli u nich v hoteli ubytovani.

petaba aj ja som rada ze sa mu pacilo. len skoda ze prsalo

bambi09
24. jún 2009

ahojte 🙂
aj ja chcem letoooooooooooooooooooooooooooooooo 🙄 🙄
my sme včera v blbej BA zháňali stupídny pršiplášť a dáždnik,lebo môj milovaný synátor je v poslednej dobe kráľ Kazisvetov-okuliare zlomil,dáždnik detto,ach,ako vám závidím,že máte ešte malé deti 😅 😅
no a ešte sme balili batoh a smažili rezne,dieťa staršie mám do soboty na výlete a teta mrcha došla-no,to poteší,aspoň niekoho 😠 😠 😠
ale šak keď neide o život,ide o ...aspoň po jej odchode konečne pôjdem aj ja na preventívku na gyndu-joj,jak sa teším na kozu 😀 😀 😀
pekný deň... 🙂 😉
a nesnežííííííííííííííííí... 😀 😀

gucz
24. jún 2009

ahojte, prosím potrebujem pomoc

nie som z Bratislavy, náš krčný lekár nás poslal s dcérkou na krčné na Kramáre, ale nepovedal konkrétne ku komu. Viem, že sú tam dve ambulancie, dr. Závodná a dr.Chebeňová. Ku ktorej by ste mi odporučili ísť??? nemáte s nimi skúsenosť???
za odpoveď vopred ďakujem

bambi09
24. jún 2009

gucz,ja podľa mena už nepamätám,ale so synom sme boli vyberať nosnú mandľu u primárky a tú teda neodporúčam,hlavne kvôli prístupu-taká neľudská,ako odborníka ju neviem posúdiť,ale mne stačilo to,ako sa správa k deťom aj k rodičom 😠 😠 😖
možno kočky ešte poradia 🙂 😉
držím palce

petaba
24. jún 2009

gucz my vobec (nastastie) nemame skusenosti s takymi ambulanciami, takze ti neporadime 😖

petaba
24. jún 2009

aaaa zasa leje... to dokedy bude taketo pocasie, co sa tam hore zblaznili !!! 😠

bambi09
24. jún 2009

petaba,však leto jak vyšité,nie??som malej šatičky a kraťasy nakúpila,mala som radšej tie gumáky a pršiplášť 😠 😠 😠
u nás sa spí,len asi moc dlho nie,predkožkáč zase řádí 😠 😠 😠
a druhé dieťa sa mi ešte neozvalo,hlavne,že som mu ráno nakázala poslať aspoň sms,keď dorazia do hotela 😖
ach jaj,tí puberťáci,jedným uchom vletí,druhým hneď vyletí-prievan v hlave 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre