Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuz11
25. apr 2008

o blavackach som nasla iba tieto temy, teda okrem tych podla mestkych casti co su tu temy 😉
Mamičky prisťahované do BA https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Tehotne Bratislavcanky 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a aj ja sa hlasim do klubu 😀 aj ked som pristahovana 😀

glorita
25. apr 2008

pipi aj u nas plati kojenie ako zaspavatko alebo ukludnovac 😔 a to som si myslela,ze ja to nebudem tak praktizovat...aspon ze v noci malinkypekne spinka(klop,klop,klop_)lebo cez den si pyta kazde 2 hodky,dnes dokonca castejsie 😕

sranda
25. apr 2008

glori, ty si trubka, že sa utopíš.....veď budeš plávať na vode ako slamka.

pipi, viem si predstaviť, ak by si ju chcela odstaviť, tak to chce veľkú dávku "odvahy".....Pár nocí cca 3-5 dní by s ňou v noci musel byť manžel, mať pripravený teplý čaj a dudel a Momo by mala hysterický záchvat. Len neviem či to vydržíš sedieť vo vedľajšej izbe a čakať kým ju uspí...... Počúvať jej plač, jooooooooj.

sranda
25. apr 2008

glori, len je rozdiel 4 mesačné bábätko a takmer ročné dieťa.

glorita
25. apr 2008

sak to....ale aj ked on uz vyzera ko rocny! 😀 😀 😀 a popije nemalo,sak vidiet na jeho vahe. 😀 😎

kili
25. apr 2008

sranda, no on nie je hladoš, pokúšala som sa ho zobudiť, ale spí jak zarezaný 😀 , ho len sondujem, takže je to vlastne jedno, len som chcela, aby sa vyčúral, ale nič, spíííí 😀

sranda
25. apr 2008

hm, máš silné mlieko. To je o.k. neboj.

sranda
25. apr 2008

jeeej tak to ho nebuď a vyčúral do šerblíka???????

kili
25. apr 2008

sranda, nie, nevyčúral, lebo spí a keď spí, tak nečúra 🙂

pipi1211
autor
25. apr 2008

no spomen certa!!!! uz som jej bola dat prsko 😠 inak ja som ju skusala davat spinkat uz podla vseliakych metod napr.s tymi minutami a pod ale mala chytila taky zachvat ze sa uplne dusit zacala,napinalo ju no a uplne srdcervuco plakala,tak plakat som ju este nepocula... to bol taky plac ako keby som ju mala opustit tak som sa na to vykaslala...

pipi1211
autor
25. apr 2008

ozaj zuzi sme sa stretli v avione 🙂 len neviem ci si ma spoznala ja som ta pozdravila a ty len tak prekvapene slusne odzdravila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

glorita
25. apr 2008

pipi akeminuty mas na mysli?sa pytam,ze co ma caka.... 😒 u nas zatial plati len cecik...aj ked ho chudacika necham zaspateho v tamvej izbe len tak ,aby skusil sam,nula bodov,bude kricat o ratu. 😔

sranda
25. apr 2008

pipi, a dobre si urobila, mne by to tiež nedalo. Nie je nad materský inštinkt. Tá odúčacia metóda je straaaaaaašne surová, ale účinná a fígeľ je v tom, že mamina nesmie v noci vstúpiť do izby, kde spí jej dieťa, lebo zacíti mliečko a konieeeeeeec.

pipi1211
autor
25. apr 2008

no tu to baby aj niekde rozoberaju... to vlastne maleho ulozis prides po troch minutkach pohladkas ho a odides,potom po 5min,8,...... stale len pohladkas a odides... no ja som to s malou zvladla len to 5min 😒

pipi1211
autor
25. apr 2008

no a este pochybujem ze moj muzik by uspaval malu.... 😅

sranda
25. apr 2008

pipi, tá metóda sa týka nočného kojenia, nie uspávania.

pipi1211
autor
25. apr 2008

jaaaaj ale aj tak pochybujem on je taka lama 😅 😀 😀 😀 😀

zuz11
25. apr 2008

hej pipi spoznala, len som zostala zaskocena ze ja Vas okrem virtuality stretenem aj mimo okrem dohodnutych stretavok 😀 a nad niecim som urcite aj dumala 😀 prepac 🤐 😀

glorita
25. apr 2008

no neviem,neviem,u nas by ten hluk bol neznesitelny uz po minutke,ak nie skor...ale ani ja nemam to srdce nechat ho takto,prislo by mi to,akoby by som mu odtrhala z ust,ale je pravdamze ja mam este babetko 😵 😵 😵 to sa neda porovnavat...

sranda
25. apr 2008

ani môj by to nevydržal, to viem isto, aj keď ja som kojila len 4 mesiace. Chlapi si radi všetko zjednodušujú. Mňa by to ani nenapadlo a oni hneď vedia ako majú všetko obísť, len aby sa dostali k cieľu.

sranda
25. apr 2008

o.k. kočky, idem pomaličky do hajan, majte sa pekne a užite si víkendík, dúfam, že bude pekne 😉 . Paa

glorita
25. apr 2008

aj ja idem...pa a dobruuu 😵 😵 😵

pipi1211
autor
25. apr 2008

no ved uvidime co a ako 🙂
no zuzi aj to sa stava 😀 😀 mne strasne vela bab ci uz z mojasvadba alebo z konika pise dnes som ta videla tam a tam a tak,clovek si dokelu musi normalne davat bacha ako sa sprava lebo ho hned kazdy odhali 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
25. apr 2008

no tak caute.... dobru nocku 🙂
a je tu este niekto ci aj ja mam ist akoze spat? 😕 😀

zuz11
25. apr 2008

so mnou akoze, ale ja estre nejdem 😉 😀

pipi1211
autor
25. apr 2008

ty si tiez taka sova? 🙂

pipi1211
autor
26. apr 2008

Dobre ranko baby ako ste sa vyspali?

pipi1211
autor
26. apr 2008

my celkom fajne ale spala by som este. dnes ideme do bojnic tak sa moc tesim 😀 😀 😀 😀 ideme totiz vybavit obrad na zamku tak sa vytesujem. majte sa tu krasne my uz pomaly letiiiiime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
26. apr 2008

Caute caute aj my sa hrdo hlasime k blavackam 😀

pipi1211
autor
26. apr 2008

ahoj peti 😀
no nakoniec nikam nejdeme ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre