Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuz11
26. apr 2008

mz sa chystame do rakuska do zoo a niekedy cez tyzden si manzel vezme dovcu koli natresku 😀

claudinka
27. apr 2008

tak tak boli sme s pipi a super bolo 😉 tolko kocikov pokope som nikdy nevidela..

zuzana_t
27. apr 2008

cauteeeee

pipi1211
autor
27. apr 2008

ahojte no ja som dnes ko... ked uspim malu tak vam tu vyrozpravam ako som znicena 😀 😀 😀 😀

angua27
27. apr 2008

ahojte,
dnes som bola s malým skoro celý deň vonku. najprv povinné spacie kočíkovanie na obed - dve hoďky. potom pokus o najedenie sa doma a šup ku kamošovcom na záhradu, kde sme boli do šiestej. tam som nakoniec s toho obeda do neho niečo dostala. 🙂 doma večera, okúpať a šup spať. tak dúfam, že som ho dosť zdolala a bude spať pekne celú noc.

mne sa dvojičky tiež páčia. ale neviem si to predstaviť, stačí mi toto jedno šidlo, čo mám doma. obdiv všetkým rodičom dvojičiek a viactorčiat. 😀

mamacat
27. apr 2008

dik baby za infosky ohladom pasu🙂

my sme dnes boli v sade janka krala a na tom ihrisku pri auparku. Celkom bolo fajn! lens a bojim aby mi kocik a tasku neukradli... stalo sa to uz niekomu? kazdy ma strasi... tak sa bojim odbiehat s malou a kocik nechat niekde 😅

claudinka
27. apr 2008

jeeej cafte cafte 🙂

zoja
27. apr 2008

mamacat kočik asi nie , ale ja si tašku držím pri sebe, nikdy nevieš 😠

zoja
27. apr 2008

my sme dnes boli na strkoveckom jazere a malý sa s tatinom vozil na lodkach, tak sa mu pacilo , že si museli dať duplu 😵

pipi1211
autor
27. apr 2008

tak mala spinka,claudi co robis?

claudinka
27. apr 2008

nic 😀 mame zapnute c.s.i. na jojke a drahy ide na jedenastu do prace.. ako bolo v duna strede? 😝

claudinka
27. apr 2008

moncikaaaaaaaaaaaa where are you?

diddi
27. apr 2008

jeej zoji...fotecky...ste krásní!!! maly ako narastol, okanik modrooký 😉

kili
27. apr 2008

zoja, fotky sú super, malý je na nich zlatý 🙂

pipi1211
autor
27. apr 2008

tak baby dnes sme boli v tej zoo,no katastrofa... to ze tam bolo vela ludi mi ani tak nevadilo ako to ze tam je vsetko do kopca a z kopca 😠 😠 😠 a nielen to ked sme sli domov tak sme sa nemai sancu vtrepat do busu tak sme isli na elinu na ktoru sme vsak museli ist cez mrrrrrrte schodov (s kocikom) hore a potom zasa kopce hore a dole no katastrofa 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 pak som sla do dun,stredy sa kupat a tam bolo fajn malej sa strasne pacilo 😀 😀 😀 😀

claudinka
27. apr 2008

sa tesime na foto pipi 😉

pipi1211
autor
27. apr 2008

idem to pozmensovat a dam foto ozaj posli mi aj ty cez icq
🙂

claudinka
27. apr 2008

jeeej moja obrovske to je.. zajtra ti to radsej donesiem, nie?

kili
27. apr 2008

pipi, ešte si v zoo nebola? že nevieš, že je to všetko na kopci 😀

diddi
27. apr 2008

a na kopci su kozy 🙂

pipi1211
autor
27. apr 2008

ja viem len vzdy ked som bola v zoo tak nikdy som nemusela tlacit aj kocik 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

mamacat
27. apr 2008

no my pojdeme do zoo asi v stredu 😕

kili
27. apr 2008

no jo, ja si tiež teraz začínam všímať, ako je to všetko pre kočíky nepohodlné a kde všade by som s kočíkom mala problém.

claudinka
27. apr 2008

a cestovanie skoda reci..

diddi
27. apr 2008

dole su opicaci tusim, potom vyssie vlci a uplne hore boli kozy...biele kozy, cierne kozy 😀 to aby vlk nemal daleko klopat na ich dvere 😎

mamacat
27. apr 2008

je to obrovsky rozdiel ist vsade s buginou ako hoci aj so sportakom.. buginu len vynesiem vsade po schodoch. nevazi skoro nic 😉 kili, ty to mas trochu tazsie s dvomi 😕 kedy ides do toho auparku?

pipi1211
autor
27. apr 2008

no a my sme mali taku smolu ze ked sme dosli k dakym velkym zvieratam ktore boli pri plote a hybali sa tak nas zbadali a odisli 😠 😠 😠 😠

kili
27. apr 2008

mmcat, fakt neviem, porozmýšľam, vypočítam a dám vedieť 😉

kili
27. apr 2008

ja by som fakt do zoo asi len s nosítkami, ale to by asi MM nechcel 😠 , pritom podľa mňa z toho majú lepší výhľad.

mmcat, s tým starým kočíkom to bolo príííšerné, boli za sebou, samotný kočík mal asi 20kg a obrubníky a rôzne hrbolce mi spôsobili presilenie rúk. Ale tento nový má len niečo cez 10kg, takže je supeeer 😵

mamacat
27. apr 2008

jasminka ani do zoo nemusi ist ta je super spokjona ked tu vidi vsetkych tych psikov na sidlisku! najma ked polovica z nich si beha volne kade tade 🙂
v SF zoo sa jej pacili najma zirafy a ruzove flaminga.. ostatne si velmi nevsimala. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre