Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

ahoj zuzitka,treba upratat,zotriet prach 😀 😀 😀 my sme dosli z Kosic,ale 3 roky sme byvali aj v Trnave 😝 a asi fakt ten Hriesny tanec ich odlakal,babenky,aj ja som mrkala,kolko sa dalo 😀

bambi09
20. mar 2009

prepac zuzitka,zodpovedala som otazku urcenu hihe 😀 odkial sa pristahovali ☹ musim citat pozorne... 😵

zuzitka
20. mar 2009

hehe ... to nevadi ... 😀

a mozno aj preto nik nepise, lebo sa zvikendieva a vsetky sa asi venuju rodinke viac ako cez tyzden 😀

ja tu napriklad nebudem cely vikend, az v nedelu vecer sem mrknem 😉

bambi09
20. mar 2009

zuzitk,asi mas pravdu...tak v nedelu sa ukaz...budem rada... 🙂 ja mrknem aj zajtra,nikam sa nechystame,akurat tak nakupit... 🙂

hiha
21. mar 2009

Ahojte,veru Hriesny tanec u nas fical 😀 .Ja som povodom z okresu Brezno a byvali sme najprv na Kramaroch,potom Krasnany,Habansky mlyn a teraz Ovsiste,,kolujeme.Ale Ovsiste sa mi paci najviac,vsetko po ruke,dobra dostupnost,mame sa kam chodit prechadzat,super.

emogeon
21. mar 2009

ja som nepozerala hriesny tanec z takeho som uz vyrastla 😀
noo my ideme teraz volit a potom k nasim

bambi09
21. mar 2009

aj ja som uz velkaaa 😀 😀 😀 ale Hriesny tanec mozem stale...dobra vykopavka...lepsia,ako akcne krvaky... 😝
my dnes ideme von,tak sa stavim vecer,co ste popisali...ahojte 🙂 🙂 🙂

hiha
21. mar 2009

Ja som si este kukla aj opakovanie,aj sme s malym tancovali,az hiiiiiiiiiiikal 😀

claudinka
21. mar 2009

ani my sme nepozerali Hriesny tanec, ani nas nehlo tam prepnut 😀 😀

bambi09
21. mar 2009

nasa mala teda vrtela zadockom,ale ona tancuje,aj ked zmyka pracka... 😀 😀 😀

bambi09
21. mar 2009

baby,kde ste?zas som tu sama,popisem si sama so sebou? 😀 😀 😀

guga
21. mar 2009

o tom spaní - Mirka mi dnes prespala skoro celý deň - má teploty 😢 😢 😢 tak ju dnes s mužíkom opatrujeme. ale stihli sme ísť aj voliť, pekne sme sa pri nej vystriedali.

bambi - som rada, že ste prišli do tejto témy 😉 😉 😉
Malá musí byť strašne zlatučká pri tej práčke 😉 😉 😉

inak ja sa tiež hlásim k divákom Hriešneho tanca - už asi po miliontýkrát a keď to budú dávať na budúce, tak si to pozriem znova 😀 😀

bambi09
21. mar 2009

ty brdo,ale ked pozeram pocet prispevkov v niektorych temach,len ziram... 😕 😕 😕

guga
21. mar 2009

a niektoré témy sú očíslované, lebo už mali veľa strán, tak otvorili tí ístí ľudia novú a priradili jej poradové číslo - napr. Levíčatá I, II, III...

ssissi
21. mar 2009

čaute 😉
tak k spinkaniu - u nás vstávanie dnes (a aj posledné 3 dni) ráno o 5,30 aaaauuuuuuu. A odvtedy dračica řádila až do ôsmej večer (cez obed pauza hodinu, božská hodina 😀 )

Jej, Guga, ste chorí?, či zúbky ☹ Skoré uzdravenie prajem.

Ja som sa rozhodla teraz nechodiť do MC (to na margo toho, ako sme preberali MC), lebo kde sa pozriem, tam teraz choroba 😔.

Nepozerávam správy moc, neviete, je nejaká epidémia? Samý kašeľ a hnačky 😢 . Nás to zatiaľ chvalabohu obchádza.

bambi09
21. mar 2009

cau guga,som tu,len obcas odskocim aj do predoslej temy... 😀 😀 😀 ked tu nikto nie je 😀 😀 😝 nasa Katka bude nejaka tanecnica,tej staci akykolvek rytmus,aj suchanie sacka a uz sa kyve...fakt je podarena,nasmejeme sa... 😀 a mrzi ma,ze vasa Mirka je chorucka,my sme si tym presli nedavno... ☹ ☹ ATB nas neminuli,nasa lekarka je opatrna,lebo mala ma problem so srdieckom... ☹ ☹ ☹

ssissi
21. mar 2009

Ahoj Bambi, ja niekedy zíram, že aký počet príspevkov majú niektoré baby v pase, že 10.000 a viac 😕 😅

bambi09
21. mar 2009

ssissi,tak s tymi chorobami...svata pravda,2 navstevy nam odriekli znami kvoli chorym detickam... ☹ ☹ ☹ so spanim sme my svetova rarita,nasa mala zalomi az okolo polnoci a vstava okolo obeda,ale v noci sa kojime casto,uz som z toho vycerpana,ale v podstate som si zvykla... 😝 co ine mi zostava... 😀 😀 😀 ale aspon sa uz nehrame v noci o tretej... 😀 😀 😀

bambi09
21. mar 2009

a ano,ten pocet prispevkov je teda obdivuhodny 😀 😀 😀 u niektorych... 😝

guga
21. mar 2009

ssissi - ďakujem, dúfam, že to skoro prekonáme 😨 ešte aj teraz som ju bola znova uložiť spinkať, lebo sa chúďa stále budí... 😖

ssissi
22. mar 2009

ahojte, včera som odkväckla pri TA3-ke 😀.
jejda, chúďa malá Mirka, také starosti 😒.
Našej malej sa dnes prerezala prvá stolička - tak to je dôvod asi toho skorého vstávania, teda ja to pripisujem tomu a dúfam, že to skoro zmizne 😀. Neznášam vstávanie o 5,30, ten deň je potom strašne dlhý.. pre mňa, pre malú nie 😀.

Dnes vyzerá byť pekne, aj keď kosa, tak počkám na manža a niečo vonku vymyslíme. Ako nedeľkujete vy?

bambi09
22. mar 2009

zdravim vsetky...prajem peknu nedelu 😀 🙂 my sme teda zacali nadherne...celu noc rev divokych zvierat a pred chvilou sme sa vratili z Kramarov z pohotovosti ☹ ☹ ☹ takze "krasna" nedela pred nami ☹

ssissi
22. mar 2009

bambi09, a čo máte???

bambi09
22. mar 2009

praveze nic 😒 ze vraj len mierna nadcha,opuchnuta sliznica v nosteku a idu nam 4 zuby naraz 😝 boli sme aj na ORL...som bola vytocena,dotrepala sa tam cigoska s deckom,okolo nej tlupa a hned sa trepe dnu a hovori:maly si strcil cukrik do nosa...vauuu...vrazdila by som... 😒 😒 😒

hiha
22. mar 2009

Ahojte,prajem vsetkym chorobkam rychle uzdravenie 😉 My sme boli vonku,skoro nas odfuklo 😝

emogeon
22. mar 2009

caute baby, tak sa hlasime do klubu chorych 😉
mala kasle a teraz mala 38.4.. tak sme doma a liecime sa

bambi09
22. mar 2009

emogeon,teeeeda,pekna teplota ☹ ☹ aby tie choroby a zima isli uz do kelu...je tu vobec niekto zdravy??? ☹
moja bambulka teraz zaspala,ale dokedy,ma plny nostek,nestiham odsavat...idem si k nej lahnut,lebo som jak zombie...tak zatial ahojky...potom sem mrknem 🙂 😉

claudinka
22. mar 2009

jaaaj babule nestraste ma.. my sme zdravucki, ale dnes ideme pre istotu spat k svokre s malym, lebo muzik je nejaky nakapaty..

hiha
22. mar 2009

Aj my sme nastastie zdravi 😉 ,klop,klop,klop,nech sa nas to drzi.Emogeon,teplota teda riadna,rychle uzdravenie.Claudinka,tak to mas vybornu svokrusu. 😉

emogeon
22. mar 2009

prvy krat ma taku vysoku, manzel kasle ale on teplotu nema ale dufam ze coskoro prejde, teraz spia obidvaja 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre