Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
21. apr 2009

jáj, vlastne fakt, 1. a 8. mája. no tento rok to pekne vyšlo, škoda, že mi je to na veľké kulové 🙄

petaba
21. apr 2009

ja som za to ihrisko na vajanskom a den sa prisposobim vacsine 😉

zuzitka aj tu ti gratulujem 😀

zuzitka
21. apr 2009

dakujem 🙂

no zapis do skolky ... prihlasky sa davali uz v marci ale teraz sme uz pozvani na podrobne infosky o nastupe a tak 🙂

ena
21. apr 2009

zuzitka- gratulujem k tehu 🙂

a my este zo skolky nemame ziadne info ani o prijati/neprijati, nieto este pozvanku na zapis 😢

bambi09
21. apr 2009

jaj,ved hej,ved vy uz mate velkych chlapov,poniektore,teda aj ja 😀 😀 😀
len moj uz zo skolky vyrastol ☹ 😒 🙂 😉

zuzitka
21. apr 2009

ena ... ani mne nic nedoslo domov, ja som nasla v skolke na dverach zoznam prijatych deti, takze sa chod radsej prejst okolo skolky 😕

a ked som potom volala do skolky co dalej, tak mi povedali, ze v pondelok je zapis alebo teda posedenie a tam mi daju to prijatie priamo do ruk 😨

capy
21. apr 2009

drzim palceky nech vas vsetkych prijmu do skolok 😉

bambi09
21. apr 2009

aj ja drzim palceky-so skolkami,to je taky natresk teraz???
ze je tazko skolku dostat?

kili
21. apr 2009

áno, je nátresk, preto som sa ja na to rovno vykašlala

capy
21. apr 2009

mne zobrali vikina az teraz v january a to som sa tam chodila kazdy mesiac pytat ci sa im neuvolnilo miesto 😒 takze to dobre poznam 😉

petaba
22. apr 2009

Caute baby poculi ste o tomto podujati ? http://www.rozpravkovyfestival.sk/index.html vyzera to velmi zaujimavo... my urcite pojdeme 😎

petaba
22. apr 2009
guga
22. apr 2009

petaba - ten festival vyzerá dobre 😉 ja tam pôjdem, ale neviem či Mirka vydrží na jednom mieste tak dlho 😀 😅 Ale ak nie, tak to aspoň vyskúšame. Keď sa jej tam nebude chcieť byť tak dlho, tak pôjdeme k svokrovcom - bývajú v Dúbravke - docela blízko Domu kultúry 😉

ena
22. apr 2009

kili- teraz by ti ich nezobrali uz len preto, ze nebudu mat v sept 09 tri roky.

zuzitka- nam ma prist mail, ze kedy je stretko, lebo byva stretnutie aj pre rodicov prijatych, aj neprijatych deti.. tak cakame a cakame ... a zatial nic..

petaba- ten festivalmozebyt syper, ale lepsie je to ais v tej TT, ze amfiteater.. ked boli raz postavicky Matko a Kubko a Ddusko Vecernicek v Auparku, Filip sa ich bal .. 😖 On celkovo postavy v nadzivotnej velkosti, klaunov, maskotov a tak nemusi.. ale mne by sa to pacilo 😀 Mozno ho nejako ukecame 😀 😀 😀

zuzitka
22. apr 2009

ena ... tak snad uz pride coskoro mail, ze ti beru filipka do skolky 😉

moj samko mal minuly rok v septembri 2 roky a 8 mesiacov a nezobrali by ho vobec, lebo maju dost deti 3rocnych
tak teraz nastupi, ked bude mat 3 roky a 8 mesiacov 🙂 no co uz, narodil sa v blby mesiac...

bambi09
22. apr 2009

tak na toto mam jedno dieta este male a druhe uz velke 😝 😀 😀
mozno o rok 😉
ale na Milu pre mamu pojdeme,velmi,velmi chcem 🙂 🙂 😉

bambi09
22. apr 2009

zuzitka ked nasa je marcova,tak to sa mam odstrelit???
to budem do septembra doma bez koruny??? 😝 😝 😠
super vymyslene,mat deti a potom nemat na chleba,no uzasneee,v tomto Kocurkove prvotriednom ☹ ☹ 😒

petaba
22. apr 2009

mozme si na Mili dat stretko, my ideme na 100% 😉

zuzitka
22. apr 2009

bambi, moj je januarovy 😖
vo februari mi prisiel posledny rodicovsky prispevok a do septembra ho zivim zo vzduchu 😝
ale som sa nahlasila na socialke ako osoba riadne starajuca sa o dieta do 6 rokov a platia mi dochodkove a zdravotne aspon 😉
ked nastupi do skolky, musim sa tam zase odhlasit 😨

zuzitka
22. apr 2009

... ale to sa da len v pripade, ze som nezamestnana a dieta je so mnou doma ...
a tym, ze som s malym doma do septembra, tak som si pracu ani nehladala a radsej pojdem na dalsiu matersku 😀

bambi09
22. apr 2009

zuzitka,dobre robis,ale je to teda fakt na hlavu... ☹ ☹ ☹
ja som zamestnana,ale asi si predlzim matersku nedovolenku kvoli zdravotnemu stavu malej,ak to bude nutne,aspon o rok,teda,ak sa bude dat...
do povodnej prace by som radsej nechcela sa vratit spät,ale v tejto dobe...no,uvidim,ako to bude
ale teda drzim palce s tymi skolkami,to je teda fakt des... 😠 ☹ 😒

guga
22. apr 2009

tuším si to Mirka dobre naplánovala - ona je augustová 🙂 . Tak takto o rok to bude aktuálne aj pre nás. Máme škôlku rovno pred domom, tak dúfam, že malú tam zoberú. Kedy treba deti prihlásiť do takej škôlky?

zuzitka
22. apr 2009

guga .. kazda skolka to ma inak ... my sme mali davat prihlasky v marci .. tak som utekala hned 2.marca rano pre prihlasku, hned lekarke pre potvrdenie a hned zase odniest do skolky 😉 aby sme boli medzi prvymi 😉

treba si sledovat tu skolku, bud volat alebo my sme mali vsetko na dverach vylepene /na dverach skolky/ 🙂

takze buduci rok vo februari sleduj dvere skolky 😉 😉

guga
22. apr 2009

Zuzitka - ďakujem 😉

inak máte niekto skúsenosť so škôlkou na Lachovej? ste s ňou spokojné?

netmona
22. apr 2009

ahojte,,
peta ba,,,fajn info,,je to zujimave, ak sa nič nebude diať tak pôjdeme 🙂 sa rozpravkovať

ena
22. apr 2009

guga na lachovej je statna aj cirkevna, do statnej chodi Viki od Capy.

zuzitka, nakoniec ti celkom dobre vyslo tehotenstvo, prve tyzdne samko vychyta chorby a ked sa narodi babo, uz bude zabehany v skole a ty budes mat leharo s malym babom a skolkarom 🙂

zuzitka
22. apr 2009

ena ... aj mne sa takto celkom páči 🙂 dobre sme to naplánovali 😀 😀 😝

... ale nie, my sa už snažíme dlhšie, len sa nedarilo, takže som rada, že sa vôbec zadarilo 😵

capy
22. apr 2009

guga ja s nou nemam ziadne problemy. vikinovi sa tam paci a aj jeho pani ucitelka je fajn. len skoda ze sme boli teraz tolko chory ☹

capy
23. apr 2009

no idem pomaly do postele.dobruuu 😔 😔 😔

guga
23. apr 2009

capy - pýtam sa preto, že dosť často vidím - teda počujem, že sú tie učiteľky na tie deti dosť nepríjemné (mrzuté a ani sa na deti neusmejú...). Neviem, či to tak musia, aby ich tie deti vôbec poslúchali, ale ešte som od tial nevidela milú učiteľku... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre