Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
16. mar 2009

Hrozný.Preležala som ho.Mám zapálenú pravú ladvinu a škrábem steny.A okrem toho som stále blvala.Muž ma prehovoril,že nech spravím test dnes a tak som spravila,ale je to taký mini tienik že keby že ho nedám do okna tak ani nieje vidieť.Ale MS mám dostať až štvrtok-piatok tak možno ešte nieje nič stratené.

pici
16. mar 2009

jeeeeeeeeeee no to by bolo super. ... keby si bola tehoska... a tie ladviny..a si to nie je nic prijemne co?

simib
16. mar 2009

Nie. Je to asi najhoršia bolesť akú poznám.Radšej 3x rodiť jak jeden zápal ladvín.Musím dočkať do toho štvrtka aspoň.Ja sa na jednej strane bojím,že ak budem tehu,tak ten zápal to skomplikuje.

pici
16. mar 2009

hej. to asi nie je moc ok... snad budes v poriadku...

simib
16. mar 2009

No dúfam...Uvidíme... ☹

pici
16. mar 2009

... a kedy ides k dokymu?

simib
16. mar 2009

Neviem...Ak to asi do večera nepolavý tak zajtra.A to musím ísť najprv obvodnému a ten my dá papier k urológovi...

pici
16. mar 2009

a ako vies ze mas zapal? uz si to niekedy mala?

simib
16. mar 2009

Ja trpím na pravú ladvinu.Už som ju zapálenú mala,ale takúto bolesť ešte nikdy.Už je to lepšie,lebo pijem urolog.čaj.Neviem to na 100% ale 99% že je to ladvina.

pici
16. mar 2009

jemine. tak chod co najskor k lekarovi nech si fit.,..

simib
16. mar 2009

Aj rozmýšlam,lebo aspoň budem vedieť na 100% či som tehu aj či je to ladvina...

pici
16. mar 2009

hej tak mala by si .. podla mna.... tak ci onak.. nech si ok...

simib
16. mar 2009

Jo.Uvidím ako my bude...

pici
16. mar 2009

aka hrubka simi... mi s tvrdym y... xixi... dneska lezkas asi co?

simib
16. mar 2009

hej ale už ma bolí chrbát.A tie prsa ani nehovorím...

simib
16. mar 2009

A to tu nikto nieje???? ☹ ☹ ☹

pici
16. mar 2009

asi nie., dneska sa budu rozdavat zle body....

pici
16. mar 2009

😠 😖

simib
16. mar 2009

No to budú. 😠 😠 😠 Pici a ty si už po MS???

pici
16. mar 2009

hej hej jedina vyhoda nebratia anti je ze mam mrchu kratku....

simib
16. mar 2009

No super.Tak tento mesiac intenzívne snažilkujete,nie???

pici
16. mar 2009

ano ano. tento mesiac by sme chceli snazilkovat...

simib
16. mar 2009

My sme pre istotu začali aj cez MS 😠 tak uvidíme.Myslím že OVU mám skôr ako neskôr,aspoň dúfam...

pici
16. mar 2009

no a ja idem skusat tie ovu testy.,... uz som asi dosla aj na to kedy som mala ovu minuly mesiac...

simib
16. mar 2009

To je dobre.Budem držať všetky palce.. 🙂 🙂 🙂 Nám keď sa teraz nepodarí,tak tiež budem skúšať OVU testy.Ale dúfam,že sa zadarilo 😉

pici
16. mar 2009

tak asi sa zadarilo. aj tienik je nadej. a vacsia ako nic..

simib
16. mar 2009

No ja by som ten tienik pidi ani nerátala.Buď pôjdem zajtra k doktorovi a ten to zistí alebo keď nepôjdem,skúsim v stredu test.

pici
16. mar 2009

ja by som to nevydrzala. ja som mala take bolesti a pichanie vo vajickach.. vies.. co som vtedy pisala.. a teraz ked som to spatne kukla ze aky som mala dlhy cyklus tak to vyslo ze to bola ovulka... tak ma to cellkom potesilo
ale idem to pekne preverit tento mesiac aj s tymi ovu testami...

simib
16. mar 2009

Nechápem,čo by si nevydržala.Dnes mi to nejak nepáli.

pici
16. mar 2009

ten test.... ne?? simi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre