Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
16. mar 2009

Aha a čo mám robiť?Možno ani lekár by nič nezistil ešte.Predsa len som nejakých 11 DPO a 25 DC.

pici
16. mar 2009

asi musis este pockat....

pici
16. mar 2009

nech je to cierne na bielom....

simib
16. mar 2009

No veď čakám.Ja tak neznášam čakanie... ☹ ☹ ☹

bambolina
16. mar 2009

ahojte baby...vikend som nebola moc doma, takze az dnes...viete co...vcera vecer som nevydrzala a urobila si znovu test , ta druha ciarka fakt silneje...nie ke este taka ista ako ta kontrolna, ale je tam, viditelna rovnako hruba, len slabsia...zlakla som sa totiz spineni, ktore sa objavilo v sobotu

simib, ladvini su hrozne bolestive..ja som mala v lete ladvinovu koliku, no taku bolest som este nezayila...

simib
16. mar 2009

Ahoj bambolina.Myslím,že tebe už môžme gratulovať.Nieje pochyb. 🙂 🙂 🙂 Hurá.Dnes som vypila už 3 urologické čaje a je to lepšie našťastie.Už nech sa len tehu potvrdí a budem happy... 🙂 🙂 🙂

simib
16. mar 2009

A kde ste všetky?Máte čierny bod. 😠 😒

pici
16. mar 2009

ahoj verko. velmi sa tesime.. juchu..... juchu....

ja som mala zakaznicku.. a idem konecne domov....

aspinka
16. mar 2009

ahojte takze predsa jedna tehulka 😉 super!
Ja nic nuda total dnes zajtra ovulka ale je mi to na nic ☹ ale zda sa ze sa mi ksicht pomaly hoji tak aspon nejake pozitivum to ma 😉

kondi33
16. mar 2009

ahojte žienky, nejako tu nikto neni ☹
nemáte niektorá skúsenosť s tými ovu testami na moč? keď sa napríklad dnes objaví tá čiarka slabšia koľko asi trvá kým je test pozitívny?

kondi33
16. mar 2009

myslím ako dlho trvá ten proces kým ztmavne... či to ide nejako rýchlo alebo ako tehu testy pomaly...

simib
16. mar 2009

Kondi to by si mala začať testovať tak od 11DC a keď sa objavia dve rovnako sfarbené,tak do 24-36 hod.by mala byť OVU.Ale pri každom OVU teste môže byť iná tá hod.Malo by to stmavnúť tuším do 3 min.

kondi33
16. mar 2009

no vieš preto sa pýtam, keďže cez mrchu i papradovač ukázal papradie, tak som si spravila ten ovu test na moč ale nebola rovnako silná čiarka, bola slabšia tak preto som sa pýtala že kolko dní trvá kým príde ovulka kedže som mala skoro rovnaké tie dve čiarky cez mrchu. asi budem mať potom ovulku skôr ako som si myslela. asi hneď po mrche, alebo ku koncu mrchy.

simib
16. mar 2009

Môže byť.Musia byť rovnako sfarbené alebo tá testovacia silnejšia,ale nie slabšia.

kondi33
16. mar 2009

no takže potom nemám plodné dni cez mrchu, to je dobre 😉
a ty čo ako ešte bolia ladviny?

simib
16. mar 2009

Už je lepšie.Našťastie.Trochu sa bojím,že ak som tehu,tak nech sa to neskomplikuje.Už len počkať do štvrtka či príde mrcha a budem vedieť.

kondi33
16. mar 2009

no ja si myslím že nepríde keď si mala tienik 😉

bambolina
16. mar 2009

dakujem, som si nevedela predstavit ten pocit a teraz tomu ani neviem uverit...zajtra idem na slovensko a pojdem aj k lekarovi, tak to uz budem mat potvrdene alebo vyvratene...aj muyikovi to oznamim naisto az potom...povedal ze to chce vediet osobne, nie cez telefon

kondi33
16. mar 2009

bambolina blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

simib
16. mar 2009

Kondi no ten tienik pre mňa nebol dostatočne viditelný.Aj som ho vyhodila a drahému nič nepovedala,lebo by ma možno vysmial,že vidím blbosti.Ani nemôžem hovoriť o príznakoch okrem toho že ma bolia strašne prsia a stmavli,lebo ostatné môže byť s tých ladvín.Ale dúfam...

mimomu
16. mar 2009

ahojte baby,mozem sa k vam pridat?my tie planujeme druhe babo.zacali sme zac.roku 🙂

simib
16. mar 2009

Ahoj mimomu.Jasné že môžeš.Vitaj 🙂 🙂 🙂

simib
16. mar 2009

Idem kukať panelák a potom dojdem...

mimomu
16. mar 2009

ahoj simi,nasa viki ma za 2 mesiace tiez 6 rokov,takze mame rovnako stare dcerky 🙂
momentalne ma kiahne,je u svokry,lebo nemoze chodit do skolky,chuda je cela posypana vyrazkami a este aj teplota ☹

simib
16. mar 2009

No už som dokukala Panelák.Mimomu my máme za dva mesiace už 7 rokov,ale neva.Kiahne sme si už chvalabohu prežili a celkom dobre,aj keď malá bola strááášne obsypaná.

pici
16. mar 2009

ahojte.. tak jednu tehulku mame.
veri. dufam, ze ma nakazis ked dojdes. uz sa na teba velmi tesim.
mimomu vitaj medzi nami.... jeeeeeeeeeeeeee.kolko nas uz je.. tesim sa...

mimomu
16. mar 2009

ahoj pici,dik za uvitko.ja som sice z ineho fora,ale pacia sa mi vase debaty 🙂
simi a ako dlho trvali tie kiahne??? 😢

pici
16. mar 2009

my budeme radi ak sa ti u nas bude pacit.a zapojis sa k nam do debaty...

mimomu
16. mar 2009

musim vas este docitat,lebo som nestihla...... 😉

pici
16. mar 2009

xixix... tak to budes mat co robit.. mimi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre