• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
Ale ja som na ňho úplne zabudla.Proste som ho vyhodila ako keby ani nikdy nebol.Vôbec ho neberiem...Nebol na mňa presvečívý.
16. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si nabrala ze ja sa ti smejem? simi co si tuki? ved ja sa z toho fakt tesim
16. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nieje ešte z čoho.Asi skúsim v stredu test a keď tam niečo bude,čo bude stáť za to,potom sa budeme tešiť,dobre???Idem už hajať,som stráášne unavená.Dobrrú nocku.Zajtra som tu jak na koni.
16. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne simi. vyliec sa hlavne ahoj teda simi..
16. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru nocku :slight_smile:
16. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. je tu niekto?
17. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj Pici.Ako dnes?
17. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam nadchu tak mam nervy. spat sa mi chce. idem si dat asi slofika. nemam tu sefa tak si zdriemnem....
17. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to máš super robotu,keď aj spinkať môžeš :wink: Mne je dnes podozrivo fajn. :slight_smile:
17. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej normalne som unavnea. sa mi take voloviny snivali ...
17. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, pici spis... :slight_smile: simib, no to je super ze sa mas lepsie..ja sa akurat balim, perem, idem varit a poobede odchadzam...tak sa uz aj tesim...aj ked mi je luto nechat tu manzelika sameho, ale nevadi...trosku si odo mna oddychne... :slight_smile:
17. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček,tak bambolina už sa to blíži ten lekár.Super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som jak na ihlách.Najradšej by som urobila test,ale nemá to význam.Urobím zajtra ráno,ale myslím,že tam bude/ :frowning2:
17. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerob dopredu, ja som tiez nevydrzala, robila som dva dni pred ocakanou mrchou, a po druhej ciarke ani naznak, bola som sklamana, aj ked som si hovorila, ze o nic nejde, ved sme sa este ani nesnazili...ale nevedela som si pomoct...aj ked viem, ze to cakanie je hrozne... :slight_smile: no aj ja som ako na ihlach aj za teba...a aj y tooho lekara
17. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. hej spala som . normalne ma zlomilo. tak pol hodku som si zdriemla a teraz som fit. mam nadchu tak som na nervy trosku. super.. tak sa pekne len bal a sup na slovensko. manzelko si oddychne...ty si oddychnes a hlavne pojdes k dokymu a konecne k nam na navstevu....
17. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne picko, niektory vecer urcite pridem pokecat...inac aj ja mam nadchu, furt kycham a soplosim
17. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem bambolina že aj keď zajtra tam niť nebude,stále je nádej,ale ja mám asi nejaký vnútorný pocit.Ani necítim nejaké extra príznaky.
No Pici tak vyspinkaná a šup niečo popísať. :slight_smile:
17. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky. pijem theraflu. a z toho sa mi asi chce spat. dojdi vecer. jasne. tesim sa.
ja som zacala dneska s tymi ovu testami. tak uvidime.
17. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib, tie pocity su podla vsugerovane, ja som zozaciatku mala taky pocit ze som, stale mam uz skoro mesiac tlaky v podbrusku a take pichanie, prsia ma chvilu boleli, ale uz ani tie nebolia, a teraz mi obcas pride na moment zle, ale hned to prejde...takze tie priznaky su take individualne...

picko aj ja som zakupila tie ovu testy, snad ich teraz nebudem potrebovat... :slight_smile:
17. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenže ja mám skôr pocit že niesom.No ale veď uvidíme.Možno sa potvrdí môj pocit a možno ma milo prekvapí...
17. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad nie veri.. to by bolo jasne ze lepsie nie? :grinning: :grinning:

simi... ty nas natahujes a aj seba trochu co?
17. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď ja fakt neviem.Vôbec sa necítim inak.Mám iba trochu biely výtok a tuhý krčok,čo by mohlo byť dobre.No ja neviem,možno keď už čakám druhé tak príznaky nejak extra teraz nebudú.Ja sa radšej zmierujem s tým že to nevyšlo a keby predsa tak sa budem tešiť.
17. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy sa teda dozvieme?
17. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No skúsim test zajtra ráno. :frowning2:
17. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze by to bolo lepsie keby som ich mohla odlozit, a simib to uz teraz zacina mat napate...ale neboj, dobre to dopadne

baby idem varit, lebo zachvilu tu mam muza a ja nic nema hotove...urcite nakuknem aj zajtra...simib ak sa budes testovat,daj vediet
17. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeee tak to budemem nedockavo cakat.. a drzat palce...
veri ty pekne var nech je simone rad a sup na slovensko
17. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie palce budem potrebovať.Som jak na ihlách.Asi idem niečo robiť,nech na to nemyslím a nejak vydržíme,nie?
17. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne do zajtra to snad vydrzime. :wink:
17. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič iné ani nezostáva.ale bude OK,som síce napätá,ale neskáčem z okna a podobne.ak to nevíde,tiež začnem s OVU testami.
17. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ladviny lepsie?
17. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej ovela.Keby si videla aké hnusné čaje pijem,ani sa tým ladvinám nečudujem,že sa radšej dávajú dokopy.Musím zaklopať,že je to fakt lepšie.
17. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok