Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
16. mar 2009

Ale ja som na ňho úplne zabudla.Proste som ho vyhodila ako keby ani nikdy nebol.Vôbec ho neberiem...Nebol na mňa presvečívý.

pici
16. mar 2009

a kde si nabrala ze ja sa ti smejem? simi co si tuki? ved ja sa z toho fakt tesim

simib
16. mar 2009

Ale nieje ešte z čoho.Asi skúsim v stredu test a keď tam niečo bude,čo bude stáť za to,potom sa budeme tešiť,dobre???Idem už hajať,som stráášne unavená.Dobrrú nocku.Zajtra som tu jak na koni.

pici
16. mar 2009

jasne simi. vyliec sa hlavne ahoj teda simi..

mimomu
16. mar 2009

baby dobru nocku 🙂

pici
17. mar 2009

dobre ranko. je tu niekto?

simib
17. mar 2009

No ahoj Pici.Ako dnes?

pici
17. mar 2009

mam nadchu tak mam nervy. spat sa mi chce. idem si dat asi slofika. nemam tu sefa tak si zdriemnem....

simib
17. mar 2009

No to máš super robotu,keď aj spinkať môžeš 😉 Mne je dnes podozrivo fajn. 🙂

pici
17. mar 2009

hej normalne som unavnea. sa mi take voloviny snivali ...

bambolina
17. mar 2009

caute, pici spis... 🙂 simib, no to je super ze sa mas lepsie..ja sa akurat balim, perem, idem varit a poobede odchadzam...tak sa uz aj tesim...aj ked mi je luto nechat tu manzelika sameho, ale nevadi...trosku si odo mna oddychne... 🙂

simib
17. mar 2009

Ahojček,tak bambolina už sa to blíži ten lekár.Super 🙂 🙂 🙂 Ja som jak na ihlách.Najradšej by som urobila test,ale nemá to význam.Urobím zajtra ráno,ale myslím,že tam bude/ ☹

bambolina
17. mar 2009

nerob dopredu, ja som tiez nevydrzala, robila som dva dni pred ocakanou mrchou, a po druhej ciarke ani naznak, bola som sklamana, aj ked som si hovorila, ze o nic nejde, ved sme sa este ani nesnazili...ale nevedela som si pomoct...aj ked viem, ze to cakanie je hrozne... 🙂 no aj ja som ako na ihlach aj za teba...a aj y tooho lekara

pici
17. mar 2009

ahoj. hej spala som . normalne ma zlomilo. tak pol hodku som si zdriemla a teraz som fit. mam nadchu tak som na nervy trosku. super.. tak sa pekne len bal a sup na slovensko. manzelko si oddychne...ty si oddychnes a hlavne pojdes k dokymu a konecne k nam na navstevu....

bambolina
17. mar 2009

jasne picko, niektory vecer urcite pridem pokecat...inac aj ja mam nadchu, furt kycham a soplosim

simib
17. mar 2009

Ja viem bambolina že aj keď zajtra tam niť nebude,stále je nádej,ale ja mám asi nejaký vnútorný pocit.Ani necítim nejaké extra príznaky.
No Pici tak vyspinkaná a šup niečo popísať. 🙂

pici
17. mar 2009

ja taky. pijem theraflu. a z toho sa mi asi chce spat. dojdi vecer. jasne. tesim sa.
ja som zacala dneska s tymi ovu testami. tak uvidime.

bambolina
17. mar 2009

simib, tie pocity su podla vsugerovane, ja som zozaciatku mala taky pocit ze som, stale mam uz skoro mesiac tlaky v podbrusku a take pichanie, prsia ma chvilu boleli, ale uz ani tie nebolia, a teraz mi obcas pride na moment zle, ale hned to prejde...takze tie priznaky su take individualne...

picko aj ja som zakupila tie ovu testy, snad ich teraz nebudem potrebovat... 🙂

simib
17. mar 2009

Lenže ja mám skôr pocit že niesom.No ale veď uvidíme.Možno sa potvrdí môj pocit a možno ma milo prekvapí...

pici
17. mar 2009

no snad nie veri.. to by bolo jasne ze lepsie nie? 😀 😀

simi... ty nas natahujes a aj seba trochu co?

simib
17. mar 2009

No keď ja fakt neviem.Vôbec sa necítim inak.Mám iba trochu biely výtok a tuhý krčok,čo by mohlo byť dobre.No ja neviem,možno keď už čakám druhé tak príznaky nejak extra teraz nebudú.Ja sa radšej zmierujem s tým že to nevyšlo a keby predsa tak sa budem tešiť.

pici
17. mar 2009

a kedy sa teda dozvieme?

simib
17. mar 2009

No skúsim test zajtra ráno. ☹

bambolina
17. mar 2009

jasne, ze by to bolo lepsie keby som ich mohla odlozit, a simib to uz teraz zacina mat napate...ale neboj, dobre to dopadne

baby idem varit, lebo zachvilu tu mam muza a ja nic nema hotove...urcite nakuknem aj zajtra...simib ak sa budes testovat,daj vediet

pici
17. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeee tak to budemem nedockavo cakat.. a drzat palce...
veri ty pekne var nech je simone rad a sup na slovensko

simib
17. mar 2009

Tie palce budem potrebovať.Som jak na ihlách.Asi idem niečo robiť,nech na to nemyslím a nejak vydržíme,nie?

pici
17. mar 2009

jasne do zajtra to snad vydrzime. 😉

simib
17. mar 2009

no nič iné ani nezostáva.ale bude OK,som síce napätá,ale neskáčem z okna a podobne.ak to nevíde,tiež začnem s OVU testami.

pici
17. mar 2009

a ladviny lepsie?

simib
17. mar 2009

Hej ovela.Keby si videla aké hnusné čaje pijem,ani sa tým ladvinám nečudujem,že sa radšej dávajú dokopy.Musím zaklopať,že je to fakt lepšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre