• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
tak super. snad to coskoro prejde..
17. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej.muž sa mi smeje že som jak indiánska babička.Chodím s dekou okolo pásu :slight_smile:
17. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z coho sa robi zapal ladvin?
17. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa zapáli ladvina keď mám zápal močového mechúra.Alebo keď ti dobre nepracuje,alebo keď málo piješ tekutín,alebo tam máš piesok alebo kameň.
17. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím že tu nikto nieje,tak idem do obchodu a pre krpca do školy. :slight_smile:
17. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

ja v robote nestíham (nemám sa kedy ani "pozadku" poškrabať) také máme teraz fofry ... ale som rada, že sa nám to tu tak fajne rozrastá ... bambolinke GRATULUJEM a Simib len rýchle uzdravenie a rýchle oznámenie nech sa vytešikujeme s tebou :grinning: :grinning: :grinning: Normálne som z teba "v tranze" :wink: Dúfam, že sa Ti zadarilo ...
17. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem ako vy, ale ja užívam babyplan + duphaston a ja som dostala cca po polroku tak plodné že chodím "čľupkajúci" a to som si myslela, že ich už ani nemám ... a čič z toho. Musím čakať do mája :confounded: ale hádam sa k Vám hneď potom aj ja prídam :sweat_smile:
17. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja beriem babyplan... a tento mesiac ideme na to. minuli sme tomu totiz moc nedali....
17. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pici čau,
ja ho beriem aby som to pekne krásne pripravila ... ale musím mať potvrdenie od dr. že som TIP TOp
17. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pici ľutujem tvojho chlapa ... veď ho zničíš nadobro :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj chlap je neznicitelny... ten moze stale. rano, na obed vecer. to ma po tatkovi. svokra mi prezradila....
17. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby utekám lebo už mám off ... a ešte mi treba isť na nákup
17. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevac ajac teda. idem aj ja domov. prd som dneska spravila v robote. som nejaka zdochnuta....
17. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vidim ze tu ficite viac cez den ako vecer :frowning2: no co uz mam smolu :sweat_smile:
17. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som tu.Idem asi niečo uvariť a trochu sa poučiť s malou.Dúfam že neskôr tu niekto bude. :frowning2:
17. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som už aj navarila a sa s malou naučila a ešte som stihla aj cesto na palacinky spraviť a vy nikde????
17. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooj :slight_smile:
17. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimomu.Ako?Čo máš nové?
17. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,kiahne stale pretrvavaju :frowning2: a horucka raz hore raz dole :cry:
simi tvoja dcerka je prvacka,vsak?ako dlho da s nou ucis?aj vy ste chceli druhe,ke pojde prve do skoly? :slight_smile:
17. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona chodí do nultého ročníku.Ona je strašný drobec a aj sa skoro narodila a velmi malá a tak sme jej dali pauzu a dali sme ju do nultého.Perfektne ju tam pripravili do prvého.Má normálne hodiny,normálne úlohy aj vysvečko mala,ale nezarátava sa do povinnej dochádzky.Asi tak...A presne teraz sme chceli druhé :slight_smile:
17. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to je super...ta nasa je zas vyrastena ako tretiacka :slight_smile: boli sme s nou na zapise-prijali ju a robili v skolke aj psych.testy-ze moze ist,tak v septembri nastupuje :wink: aj my sme to vzdy chceli tak...... :grinning:
17. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už len nech sa zadarí.Ja nemúžem vydržať a ráno testujem.Aj keď mrchu by som mala dostať vo štvrtok alebo piatok.
17. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze to vijde na prvykrat?no bodaj by.... :grinning:
ty nemas pred mrchou take spinenie?lebo ja 3 dni vopred mam a to si nemusim ani testnut,pretoze viem ze potom nasleduje mrcha :frowning2: a skusali ste priblizne kolkokrat za mesiac? :wink:
17. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nieje na prvý,ale na druhý ak tak.Ja nemám nič pred mrchou.Raz za čas ma bolí deň pred brucho a to je všetko.My sme sa snažili každý druhý deň,niekedy aj každý deň.Začali sme hneď cez mrchu keby náhodou.
17. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by malo vyjst-pomylila som si y s i...............sorry :wink:
17. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam,ale moc neverím. :slight_smile: :frowning2:
17. mar 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco neveris?ved si mala aj tienik,ako som sa docitala. :slight_smile:
ja som si pocitala plodne dni,mali by byt okolo piatku ale ja uz dnes mam tahavy husty hlien,mozu byt uz tu?
aby som ich neprepiskla.... :slight_smile:
17. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné,že môžu.Začnite skúšať,radšej skôr ako neskôr.Ale ja som napísala,že ten tienik nebol pre mňa dostačujúci a tak ho vôbec neberiem.Akokeby som ho ani nerobila.
17. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len teraz zas riesime dylemu,ze ci je to vhodne ked ma viki tie kiahne...? :frowning2:
akykolvek aj slabulinkavy tienik,je tienik takze si podla mna urcite tehu :grinning:
17. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíme zajtra ráno.Idem urobiť malej palacinky a sem-tam nakuknem. :slight_smile:
17. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok