Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
17. mar 2009

tak super. snad to coskoro prejde..

simib
17. mar 2009

to hej.muž sa mi smeje že som jak indiánska babička.Chodím s dekou okolo pásu 🙂

pici
17. mar 2009

a z coho sa robi zapal ladvin?

simib
17. mar 2009

No mne sa zapáli ladvina keď mám zápal močového mechúra.Alebo keď ti dobre nepracuje,alebo keď málo piješ tekutín,alebo tam máš piesok alebo kameň.

simib
17. mar 2009

No vidím že tu nikto nieje,tak idem do obchodu a pre krpca do školy. 🙂

ajac
17. mar 2009

Ahojte kočky,

ja v robote nestíham (nemám sa kedy ani "pozadku" poškrabať) také máme teraz fofry ... ale som rada, že sa nám to tu tak fajne rozrastá ... bambolinke GRATULUJEM a Simib len rýchle uzdravenie a rýchle oznámenie nech sa vytešikujeme s tebou 😀 😀 😀 Normálne som z teba "v tranze" 😉 Dúfam, že sa Ti zadarilo ...

ajac
17. mar 2009

Baby neviem ako vy, ale ja užívam babyplan + duphaston a ja som dostala cca po polroku tak plodné že chodím "čľupkajúci" a to som si myslela, že ich už ani nemám ... a čič z toho. Musím čakať do mája 😖 ale hádam sa k Vám hneď potom aj ja prídam 😅

pici
17. mar 2009

no ja beriem babyplan... a tento mesiac ideme na to. minuli sme tomu totiz moc nedali....

ajac
17. mar 2009

Pici čau,
ja ho beriem aby som to pekne krásne pripravila ... ale musím mať potvrdenie od dr. že som TIP TOp

ajac
17. mar 2009

Pici ľutujem tvojho chlapa ... veď ho zničíš nadobro 😀 😀 😀

pici
17. mar 2009

no moj chlap je neznicitelny... ten moze stale. rano, na obed vecer. to ma po tatkovi. svokra mi prezradila....

ajac
17. mar 2009

Baby utekám lebo už mám off ... a ešte mi treba isť na nákup

pici
17. mar 2009

sevac ajac teda. idem aj ja domov. prd som dneska spravila v robote. som nejaka zdochnuta....

aspinka
17. mar 2009

Ahojte vidim ze tu ficite viac cez den ako vecer ☹ no co uz mam smolu 😅

simib
17. mar 2009

No už som tu.Idem asi niečo uvariť a trochu sa poučiť s malou.Dúfam že neskôr tu niekto bude. ☹

simib
17. mar 2009

Tak ja som už aj navarila a sa s malou naučila a ešte som stihla aj cesto na palacinky spraviť a vy nikde????

mimomu
17. mar 2009

ahooooooooooooooj 🙂

simib
17. mar 2009

Ahoj mimomu.Ako?Čo máš nové?

mimomu
17. mar 2009

no,kiahne stale pretrvavaju ☹ a horucka raz hore raz dole 😢
simi tvoja dcerka je prvacka,vsak?ako dlho da s nou ucis?aj vy ste chceli druhe,ke pojde prve do skoly? 🙂

simib
17. mar 2009

No ona chodí do nultého ročníku.Ona je strašný drobec a aj sa skoro narodila a velmi malá a tak sme jej dali pauzu a dali sme ju do nultého.Perfektne ju tam pripravili do prvého.Má normálne hodiny,normálne úlohy aj vysvečko mala,ale nezarátava sa do povinnej dochádzky.Asi tak...A presne teraz sme chceli druhé 🙂

mimomu
17. mar 2009

aha,tak to je super...ta nasa je zas vyrastena ako tretiacka 🙂 boli sme s nou na zapise-prijali ju a robili v skolke aj psych.testy-ze moze ist,tak v septembri nastupuje 😉 aj my sme to vzdy chceli tak...... 😀

simib
17. mar 2009

No už len nech sa zadarí.Ja nemúžem vydržať a ráno testujem.Aj keď mrchu by som mala dostať vo štvrtok alebo piatok.

mimomu
17. mar 2009

myslis ze to vijde na prvykrat?no bodaj by.... 😀
ty nemas pred mrchou take spinenie?lebo ja 3 dni vopred mam a to si nemusim ani testnut,pretoze viem ze potom nasleduje mrcha ☹ a skusali ste priblizne kolkokrat za mesiac? 😉

simib
17. mar 2009

To nieje na prvý,ale na druhý ak tak.Ja nemám nič pred mrchou.Raz za čas ma bolí deň pred brucho a to je všetko.My sme sa snažili každý druhý deň,niekedy aj každý deň.Začali sme hneď cez mrchu keby náhodou.

mimomu
17. mar 2009

tak to by malo vyjst-pomylila som si y s i...............sorry 😉

simib
17. mar 2009

No dúfam,ale moc neverím. 🙂 ☹

mimomu
17. mar 2009

preco neveris?ved si mala aj tienik,ako som sa docitala. 🙂
ja som si pocitala plodne dni,mali by byt okolo piatku ale ja uz dnes mam tahavy husty hlien,mozu byt uz tu?
aby som ich neprepiskla.... 🙂

simib
17. mar 2009

Jasné,že môžu.Začnite skúšať,radšej skôr ako neskôr.Ale ja som napísala,že ten tienik nebol pre mňa dostačujúci a tak ho vôbec neberiem.Akokeby som ho ani nerobila.

mimomu
17. mar 2009

len teraz zas riesime dylemu,ze ci je to vhodne ked ma viki tie kiahne...? ☹
akykolvek aj slabulinkavy tienik,je tienik takze si podla mna urcite tehu 😀

simib
17. mar 2009

Uvidíme zajtra ráno.Idem urobiť malej palacinky a sem-tam nakuknem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre