Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉
simib
18. mar 2009
Zajtra alebo v piatok.Ja viem že je asi skoro,ale nevydržala som a teraz som smutná.Aj bamboline nevyšiel dva dni pred MS až po vynechaní.
liliandax
18. mar 2009
skusis v sobotu a isto tam budu dve // 🙂 ved ste sa snazili tolko ako nik iny x-)
simib
18. mar 2009
No veď nevešám úplne hlavu ale tak na 99% si myslím že test má pravdu.
liliandax
18. mar 2009
aky mas test?
simib
18. mar 2009
Ten Lacný Urine test Strip.Oni majú aj tie ovulačné.Zelené sú Ovu a modré tehu.Ale majú citlivosť 10 tak neviem.
liliandax
18. mar 2009
ja som tu niekde na fore citala, tiez ze jednej vysli tie lacne neg. a rapid clear bol pozit.

ale podla mna budes tehu x-)
simib
18. mar 2009
Skúsim si kúpiť aj iný test a uvidím,ale neviem či to má význam.
liliandax
18. mar 2009
a ako sa citis?
simib
18. mar 2009
Všelijak. 😞 🙂 Niekedy úplne v pohode a niekedy úplne zle.
liliandax
18. mar 2009
myslela som na tie oblicky, citala som, ze si mala problemy.. uz je to lepsie?
simib
18. mar 2009
Hej to je už docela OK.Muž sa ma opýtal,či som nemohla mať ajvelmi zriedenú moč,keď stále pijem velmi vela a ešte aj urologický čaj.Čo myslíš?
liliandax
18. mar 2009
tiez som si to myslela, ved teraz v tom moci mozes mat kadeco a mozno ze ak mas hcg hormon nizky, tak sa to nemuselo prejavit 🙂

idem vybrat pracku, hned som spat
simib
18. mar 2009
OK
liliandax
18. mar 2009
som spat

bola som na balkone, kokso.. taky vietor! skoro mi odfuklo obliecku z paplona.. no neviem, ako by som ju nahanala po celom sidlisku 😃
simib
18. mar 2009
No aj tu strašne fučí.Ale aspoň vykukáva slniečko.
liliandax
18. mar 2009
aj tu svieti.. cez okno to vyzera super, ale neviem, ked pojdeme von, ci nas neodfukne.. ale s malym musim ist, rano nasiel korbacik na sibacku a odvtedy s nim pobehuje po byte ako besny :-N

musi sa ist vybit von, energie ma az az :-p
simib
18. mar 2009
To je dobre že má energiu.Moja malá je zas hyperaktívna,ale ja som rada.Lepšie ako byť nejaký ťuťmák,nie?
liliandax
18. mar 2009
veru 🙂 niekedy sice za nim nestiham, upratovania po nom som sa vzdala, lebo to zmysel nemalo, tak teraz sa potkynam o kadeco 😃

vobec netusim, co dnes budem varit.. nemas nejaky tip?
simib
18. mar 2009
Ja som varila včera.Ryžu na kari a zapečené kur.prsia so syrovou omáčkou.A k tomu som aj palacinky urobila.
liliandax
18. mar 2009
jeeeej... mnam! to by som si dala aj ja 🙂 to by som mohla zmaknut aj ja x-)
simib
18. mar 2009
Určite.Asi pôjdem ležať.Je mi na nič. 😞
liliandax
18. mar 2009
bezkaj si oddychnut |-|

my pojdeme o chvilku von 🙂

zatial pa
simib
18. mar 2009
Ahoj. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
pici
18. mar 2009
ahojte ,. tak ako? ja som akurat dopisala maturitne temy z nemciny... jednemu kamosovi.
aspinka
18. mar 2009
Baby vy ste to tu zabalili 😃
simib
18. mar 2009
Ahoj Aspi no neviem ako ostatné ale ja ležím lebo dnes len grcám a točí sa mi hlava 😞 😞 😞
aspinka
18. mar 2009
takze si tehu? robila si si test.
simib
18. mar 2009
Robila ale nič tam nevidím.Ale MS mám dostať až zajtra alebo pozajtra.
mimomu
18. mar 2009
ahoj simi,takze si tehu,to je jasne 😉
priznaky jak hrom..................a ja chcem................ |-| 🙂
simib
18. mar 2009
Mimomu prečítaj si príspevky.Test negatívny. 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli