• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
No vidíššššššššššš to rada "počujem" ... potrebuješ byť v kľude a to vieš nie čim viac nad tým budeš myslieť a snažiť a stresovať tým to bude horšie ako pre teba tak aj pre okolie ... tak pekne krásne sa nalaďme na pozitnú vlnovú dĺžku a bude fajn ...
19. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem.Muž my práve napísal,že ho môžem hneď objednať na ten spermiogram.Skúšala som písať do Iscare.
19. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iscare je ...? Zatiaľ sa len ja liečim môjho nechávam "na pokoji" a potom uvidíme
19. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je nejaké centrum,kde to robia.Veď uvidíme.Hlavne že mu to nerobí žiaden problém.
19. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale simib veď máme úúúúúúúúúžasných manželov no nie!!!! Čo by pre nás a pre aj ich potomstvo neurobili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máme.A ja si ho preto velmi vážim a milujem.Som zvedavá aký bude mať výsledok.
19. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo Ti povie: 100% výkonný a šikovný :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to dúfam.Už som tam volala a teraz som písala mužovi,kedy ho môžem objednať.
19. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíš ... a ty ideš zajtra k dr?
19. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,tuším keď chceš zistiť OVU UTZ tak sa chodí na nejaký 10DC.
19. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib tie skratky 10DC PDC a atď ... trošku má hoď do obrazu či je to to čo si myslím :fearful:
19. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DC je deň cyklu.DPO je deň po ovulácii.
19. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som aj myslela aj vieš simib teba som si povýšila "môjho sprievodcu MK" ak neva :dizzy_face:
19. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne že nava.Ja som tiež dlho nechápala tým skratkám čo sa tu používajú ale pomaly na to dochádzam.
19. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib ja budem pomaly končiť lebo sa mi teraz akosi toho "nahrnulo" a potom utekám ku môjmu pokladíku malému ... takžie zajtra až bude chvíľočku off ... som rada, že troška sa ti náladička vrátila - ÚPRIMNE RADA :slight_smile:
19. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok bežkaj a ešte raz dík.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi... este nie je nic zahodene. poviem ti len tolko ze moja kamoska mala normalnu menstruaciu. az na stvrty mesiac isla k dokymu lebo ju pobolievali vajecniky., myslela si ze je prechladnuta a ten po prehliadke jej povedal, gratulujem ste v 14 tyzdni...nepribrala, nemala nevolnosti, brusko. nic.. a dneska ma mala 3 mesiace.

nic nie je stratene . prirodzena doba pocatia je pri pokusani sa optimalna 12 mesiacov pocas ktorych sa snazite. az potom je nutne veci riesit. ja som sa bavila s mojim dokym. ze hlavne nech nie som v krciku. vsetko pride ked ma..

zaclaa som s ovu testami. kupila som si ich 20... nakolko svoje telo nepoznam. tak chcem vediet kedy je ten spravny cas.

ja hovorim ze babatko pride vtedy ked je vsetko ako ma byt. mamina neni pod stresom, vychutnava zivot...

lahko sa mi hovori, rovnako som bola sklamana aj ja. a urcite aj budem ked sa to nepodari.

je to prirodzene. lebo vsetky chceme babenka mat.. a ked sa nedari tak hned mame depky...

hlavu hore. netreba byt tak urputne naviazany na myslienku ze chcem dietatko. mozno to pojde lahsie... aj ked... ako hovorim... dobre sa mi hovori.. o mesiac budem plakat aj ja....

a kto vie... mozno este nie je ten spravny cas...
19. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajac... a tebe pochvala. velmi pekne si to tu napisala...
fakt je to tak. ste velmi fajn a rada sem chodim. aj ked niekedy sa mi nepodari sa sem ani dostat...
19. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky..
som sa tu dlhšie neukazala, bo už finišujeme s bytíkom a na budúci tyžden sa sťahujeme :wink:

SIMIB nekvačkaj hlavu, určite sa vam to čoskoro podarí.. viem ako si asi sklamana, ja som tiež ked sme sa snažili o maleho, myslela že to vynde na prvy šup, a vto iste dufam aj teraz.. Ale nebojkaj, určite ti to bude dopriate.. a hlavne to treba klídek a pohodičku s mužííkom...

PICI, ja som sa už chcela dnes testovať, ale priemerne ked som to počítala ak to vyšlo, tak je len 8dní od počatia tak mi to asi neukáže ešte nič... len mam strach bo som chora a brala som bromhexin kvapky, či sa dačo nemohlo stať..

vy kedy idete znovu nato?
19. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teraz tuzobne ocikavam tie ovu testy. aj ked mam este skoro po mrche.. ale predsa som si povedala ze tento mesiac budem skusat kazdy den tie ovu testy nech viem...kedy mame ovu.. takze ratam ze len niekedy asi buduci tyzden to vychadza. po vysadeni som mala na 28 den mrchu. dalsi mesiac 33.. takze sa mi cyklus predlzil.. takze aj ovu bude neskor...
19. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaa, ja som tie ovu testy nikdy neskúšala, ja som si vypočíítala ovu podla kalendara, a vtedy sme sa snažili, aj tento mesiac to tak vyšlo, tak uvidíme... ale zas dve kamaratky otehotneli nie cez ovu, takže putovanie vajíčka je velka zahada :wink:
19. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ano. ja si tiez myslim ze nie na kazdeho vsetko plati. tak ale toto je minimum co mozem pre " nas " spravit..
19. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pici kolko sa už snažilkujte?
19. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly mesiac bolo prvy krat.. a moc sme tomu nedali... takze to neberiem vobec tragicky. ja by som chcela otehotniet do konca tohto roku. to by som bola naozaj rada...
19. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak ja by som sa na tvojom mieste nezaťažovala na tie ovu testy :sweat_smile: treba skúšať, ved na nete si veiš vypočítať plodne dni podla posledneho dna menšturacie.. tak to skúste tak... :wink:
19. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano. lenze to musis vediet dlzku cyklu.. a to ja prave neviem. po vysadeni som dostala tak ako som mala. dalsi cyklus bol o 5 dni dlhsi.. takze neviem vypocitat plodne dni ak nepoznam dlzku cyklu...
19. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa naozaj :sweat_smile: no tak treba každy den a budeš to mať iste.. :grinning: :wink:
19. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.. len nemam take sexualne libido ze by som chcela sex kazdy den. :angry:
19. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre babo treba dačo aj obetovať :slight_smile: ale nie srandujem, skús sit urobiť tie ovu testy a možno ti to fakt vynde stym :slight_smile:
19. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave preto som to zacala. ja som mala pichanie vo vajecnikoch.. a to su zevraj priznaky ovu.. ibaze ja som tu ovu vtedy ratala na 28 dni a nie na 33 ako som nakoniec cyklus mala. takze sme zrovna nesexovali vtedy kedy sme mali. ale snazime sa sexovat co najviac. manzel je len rad...
19. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok