Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

mimomu
29. mar 2009

a co ides simi s nimi robit? 🙂
aj pracujes?ci si domka?prepac nikde som to nenasla.... 🙂
ja si tak tiez niekedy pripadam ako zla mama,lebo aj pokricim aj nedovolim aj nie vsetko dostane..... 😵

simib
29. mar 2009

No malú okúpať večer a nachystať do postele.Potom okúpem seba a poriešime asi nejaký kexík...Ja robím doma.Máme vlastnú garáž a e-shop,tak sa starám o e-shop a papiere tošku.Ale oficko som nezamestnaná.

mimomu
29. mar 2009

aha....zaujimave 🙂
ja som malu okupala vcera aj seba,len dnes este hodim sprchu.... 🙂 a kexik bol rano,takze ma vecer fry....
ale ani sa mi v poslednej dobe volajako nechce..... 🙂 😉
a ta pici uz asi kuka telku-ale basti pizzzu..... 😀 😀 😀

simib
29. mar 2009

No neviem.Pici kde si?

mimomu
29. mar 2009

sun,ja som tiez z okolia....sice trosku dalej ale do nr chodime casto...

pici
29. mar 2009

pici konecne dozehlila . v telke je uz teraz velke prd. robim si diskoteku a idem vylozit susicku...

pici
29. mar 2009

ja hovorim tak, ze kazdy nech sa o svoje decko stara. ja si vychovam tak ako ja uznam za vhodne. akoze nebudem vsetko zakazovat, ale ani si nenecham skakat po hlave. ja som bola velmi prisne vychovana a ked uz nic ine tak mam hodnoty ako normalny clovek. ale ziaden despota alebo tak. ale tie maznave deti co vsetko chcu a hadzu sa o zem a revu len tak ... juj... alebo male drzane.. to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a moj manzel mne hovori ze som rozmaznana... co je pravda.. ale mna rozmaznavali az ked som bola uz "velka" 15 tka... nie ako decko... takze on bude podla mna prisny dost.

sunbow
29. mar 2009

ja som žehlila včera ráno a do večera sme makali v záhrade, bo na dedine je to tak, že keď zasadí jeden sused ostatní to neznesú, že oni ešte nemajú, tak sa včera sialo 🙂

mimomu
29. mar 2009

dobreeeeeeeeee sun........... 🙂 ale je to pravda
pici moja rec..... 😉 😀

sunbow
29. mar 2009

..tak som z vás asi jediná, ktorá sa tomu dažďu celkom teší 😒 Potrebujem totiž dorobiť daň. priznania...

mimomu
29. mar 2009

aj ty si danovnicka?????uz asi 15 na fore.... 🙂

sunbow
29. mar 2009

nakoniec sa tu možno zídeme všetky 🙂
Ja som ani nevedela, že takáto stránka existuje, ..len.. mala som zdravotné problémy... tak som sa vrhla na net.. aby som bola v obraze.

pici
29. mar 2009

ja uz tlaciiiiiiiiiiiim

zumi99
29. mar 2009

ahojte vsetky, tak sa vam ozyvam po dlhsej dobe, ale predsa a...mozno vas potesim 🙂 prave som 32 den cyklu a MS nikde, dnes som si urobila tehotensky test a ukazala sa mi slabunka druha ciarka, tak mam, take zmiesane pocity, ze az...aj sa tesim a aj mam obavy, ci to este nie je skoro na radost, aby som to nezakrikla...mavam dost nepravidelny cyklus, ale max. do 31 dni...priznaky zatial necitim ziadne skor mam pocit, ze kazdu chvilu dostanem MS, tak neviem neviem 😒

simib
29. mar 2009

No Zumi.Máš velký čierny bod,že si tu nebola.A keď sa ukázala slabá čiarka,to by mohlo byť super.Ale ako si písala,nebudem radšej dopredu nič hovoriť.Len asi že tfuj,tfuj,nech to vyjde. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aspinka
29. mar 2009

Baby to mi robite schvalne ked som tu ja tak tu nikto nie je a ked som tu neni tak vykecavate 😠

simib
29. mar 2009

Aspinka,to nie.Len to je blbá náhoda 🙂 Čo máš nové?

aspinka
29. mar 2009

no dakujem pekne za taku nahodu minuly tyzden som bola doma s malou ze si s vami konecne pokecam kedze najviac popisete cez den a minuly tyzden bol viac ako slaby a tu kukne zapisane dve strany ako viete ze zajtra idem do roboty 😀 ked zacinate pisat 😅
My sme cely vikend pretulali dnes sme boli v BA na akcii shoping parku pre deti no nasa mala sa zase nechcela do nicoho zapajat a to sa tam tesila ked tam dojdeme tak je jak zarezana a nic nechce a nic sa jej nepaci a je tam vela deti 😠 ta sa mala fakt narodit do kralovskej rodiny jak jej ja stale hovorim to by nic nemusela a vsetci by skakali jak by ona piskala 😀 ved ju aj vsetci volaju princezna 😅

aspinka
29. mar 2009

Zumi to vyzera nadejne aj ja som mavala den pred mrchou druhu slabu a to dva krat a tehu som bola tak sa z toho uz asi nevyvlecies 😀

simib
29. mar 2009

Aha.No idem si zmyť farbu,lebo drahý ma farbil a potom som tu a pokecáme. 🙂

zumi99
29. mar 2009

jasne, ja som v tomto taka opatrna, ze si nechcem zbytocne namyslat...pockam este a uvidim 😉

zumi99
29. mar 2009

za dva dni sa skusim zase testnut, ak to vydrzim 😀

aspinka
29. mar 2009

este ste tu rozoberali vychovu no sak moja princezna si somnou uzije nebojte my s nou a ona s nami tak sa doplname ja jej vzdy hovorim ked budes hnusna protivna ja budem dva krat na teba taka zla 😀 a ked ju hresim a kricim tak place "ale lubite ma" moje zlato lubime ta ale teraz by som ta roztrhla jak zabu 😀 😀 😀

zumi99
29. mar 2009

ja viem...cierny bod mi patri, len ked som sa namotala na ten facebook, ze moj muz uz krutil hlavou, ze co je vela je vela 😅 takze kludne zasluzim si tych ciernych viac 😉

pici
29. mar 2009

ano zumi. mas pokarhanie ta neucast.. drzim palceky na ciarockuý..... tiez si myslim te ked tam nejaka je tak je to tam...

zumi99
29. mar 2009

dakujem vam zatial vsetkym, budem vas informovat hned ako spravim dalsi test a bude o nieco silnejsia 🙂 potom aj foto pridam len ked ja som nas fotak nechtiac rozbila ☹ tak poziciam ked tak od kamosky, teda baby ja to len nechcem zakriknut

pici
29. mar 2009

budeme na teba mysliet zumi.... a drzat ti palceky...

zumi99
30. mar 2009

ahojte, tak dnes rano som si robila dalsi test, lebo sa vsak rano je to najlepsie a ukazali sa mi dve silne ciarky, tak sa tesiiiiiiime 😉

simib
30. mar 2009

Jupí Zumi.To je super. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zumi99
30. mar 2009

dakujem simib 😉 akurat mi manzel oznamil, ze sa dnes ide pit, tak bol taky akcny, ze hned urobil aj rezervaciu v kaviarni 🙂 no, ja uz si mozem piskat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre