Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
28. apr 2009

To je.xixi prečo to tá príroda nezariadila tak že iné príznaky???

pici
28. apr 2009

no tak to ja fakt neviem.. do piatku je uz iba par dni.. tak vydrzime. uvidime.. ked tak idem na oslavu a mozem sa hned opit ked dorazi mrcha... 😝

simib
28. apr 2009

No teda.Kolko testov OVU si si robila kým boli rovnaké?a boli od začiatku dve?

pici
28. apr 2009

od zaciatku boli dve.. aj vajecnik ma bolel jak hovado. najprv slabsia.. potom silnela a sexovali sme stale. ale ako sama vies, nemusi to nic znamenat....

simib
28. apr 2009

Ja sa pýtam lebo dnes sa rozoberalo či tam tie dve sú stále alebo nie.Ja som dnes robila lebo ma strašne bolí vaječník a výtok a pozri v albume.pekné // je vidieť.O pár dní bude asi OVU.Asi bude teraz skôr keď minule neskôr.Keby aj na teste tehu boli aspoň také //

simib
28. apr 2009

Musím ísť off.Papa

pici
28. apr 2009

papa.. myslim ze tie ciarky zosilneju.....

elefe
28. apr 2009

ahojte babulky , ja vas vsetky budem povzbudzovat a dufam ze to nebude dlho trvat a z februarovych snaziliek sa stanu tehulky ,,,,,moc na vas vsetky myslim a drzim picinka palce aby si vydrzala do piatku,,,mna tiez matalo ale mala som vsetky priznaky mrchy tak som si povedala ze vydrzim,,,,ale ked sa mi v puse spravilo blivno tak som testla,,,,a bolo to // .....mam pocit e ste tu ostali len vy dve simi a pici,,,niekedy tu nik iny ani neprispieva....
tak dobru nocku,,,,

pici
29. apr 2009

xixi.. no elefe.. snad sa aj nam zo simi coskoro podari... nooooooooooooooooooooooooo a s tym prispievanim... no.. nejako nas tu ubuda.. tak si popiseme my so simi.. xixi.. ved nam to nevadi...

aspinka
29. apr 2009

Ahojte. Chcela som vas len pozdravit. Nemam velmi co prispievat snazilka momentalne nie som a nemam velmi naladu rozoberat temu babatka kedze sa ma to netyka aspon zatial i ked mam take smutne obdobie lebo akurat tehulky co mali somnou spolocny termin idu teraz na matersku a chystaju veci do porodnice a ja nic 😔 tak sa teraz trocha lutujem 😅
Pici Simi drzim vam palce!!!! // // // // // // // vyberte si 😉

elefe
29. apr 2009

aspinka "usmev na rtu stastnou kartu,,,," urcite to raz vide a budes sa zanedlho chystat do porodnice aj ty,,,,

bambolina
29. apr 2009

ahojte, elefe gratulujem k tehu, nic neboj, vsetko bude ok...
picko tedaaaaaa, vydrz este aspon do piatku, som zvedava, bolo by super keby si nasla dve ciarocky...mali by sme skoro naraz babo...mne je kazdy vecer zle, uz aj vraciam, tie cipky mam uz doma, ale bojim sa ich uzivat, je tam pisane, ze neuzivat, len na predpis pod prisnym dohladom lekara...radsej vydrzim...snad uz len neaky ten tyzden...
simib, drzim palceky aj tebe....

pici
29. apr 2009

mne hovorila jana ze raz za cas je ok. lebo ona grcala tak ze ostala na infuzkach... mam taky pocit, ze v piatok mrcha dojde.. ale nezufam,, nadej je... a ked nie, tak sa podari neskor.. xixi.. vies ze monika vojtkova caka babo?

aspi... ale mne tu chybas vies?

pici
30. apr 2009

asi nie som urcite tehotna. nevydrzala som. spravila som si dneska test a ani naznak dievcata.. nevadi... 😀 😀

simib
30. apr 2009

Pici škoda ale ja hovorím kým nieje mrcha tak je možné všetko.Ja mám na OVU teste ovela silnejšiu ako včera a možno už zajtra bude rovnaká,len keby mohol môž muž aj sexovať ☹

pici
30. apr 2009

no dojde mrcha a budem plakat. urcite. 😢 ale iba na chvilocku a idem dalej. zajtra podla ma zaklope... a strasne ma bolia bradavky. normalne ma muz dneska rano opruzoval v kupelni a vrazdila by som..
a tvoj preco nemoze?sexovat?

simib
30. apr 2009

Picinka ešte nezúfaj.Môž muž má nejaké divné obdobie.Stále strašne vela pracuje a kopec problémov v hlave a potom je neskutočne unavený a aj keď strašne chce tomu dolu sa nechce.Ale bude dúfam kludný víkend a aj OVU a budeme môcť mať dosť času na seba.A dnes sa asi opijem na narodky a odviažeme sa.

simib
30. apr 2009

Pici ty si mala na OVU teste rovnako silnú tú druhú?

pici
30. apr 2009

simi. vsetko najlepsie k narodeninam, nebola som si ista kedy presne ich mas.. vela stastia, zdravia, laska, sexu s manzelom .. a coskoro pre simonku partacku, alebo partaka....

no ja budem pit zajtra. akoze nezufam. ale myslim, ze keby som bola tehu, tak by som tam mala aspon tienik. a nemam nic..

a na ovu teste som nikdy nemala rovnako silne.. skor raz rovnako slabe....

pici
30. apr 2009

musim bezkat... dam vediet urcite ako som dopadla...

elefe
30. apr 2009

ahojte zabky,,,,

no ja vam vsetkym prajem tie dve ciarocky je to neopisatelny pocit
k tym ovu testom ako vravi pici ja som tiez mala skor rovnako slabe ciarky 2 dni a ked som si myslela ze na treti bude silna a nebola ziadna,,,,ale museli sme zamiesit v tom obdobi kedze uz na 1 den meskania som mala pekne dve ciarocky,,,,
dievcata ja nechcem nejak tuto temu a vopred sa omluvam ale ako vnimat H1N1 vyrus,,,,??? Ja som sa nesmierne tesila z tehotenstva a teraz mam rozne zmiesane pocity a samozrejme aj strach,,,,

bambolina
30. apr 2009

pici, ani ja som nemala ani naznak ani v den cakanej mrchy, vies, tiez som bola sklamana...testujes skoro, a si sklamana, podla mna tam nadej je...bradavky ta vzdy tak bolievaju pred mrchou alebo...no tak pekne vydrz , uvidime....o monike neviem, sranda aj som na nu myslela, nevies v ktorom tyzdni je....simib, krasne narodky prajem, a jasne ze prvorade prajem dve ciarocky...

simib
30. apr 2009

Ďakujem bambolinka tehulka.Prečo nemáš v pase ktorý si tt?A ako sa cítiš?A Pici ešte nerob závery.

bambolina
30. apr 2009

ja som v tomto hrozna, musim to zmenitt, inac som v 11 tom tyzdbi, a vzdy vecer je mi na prd, dufam, ze to uz prejde, nasa fazulka mi teda dava zabrat....kukla som aj tvoj albumik,ten tienik tam je aky test ovulacny alebo tehotensky...

pici
30. apr 2009

veri. monika davala tusim minuly tyzden fotky ze 9 ty tyzden, tak je asi tak tehu ako ty...
no ja nezufam... ale ani nedufam.. xixi

pici
30. apr 2009

elefe.. a ty nebud pipinka.. na slovensku ten virus nie je. ako pekne ze o tom informuju... ale je to zatial len oblb...vobec sa tym nezatazuj. a nestresuj. vypusti to z hlavy...

pici
1. máj 2009

mrcha zatial nikde... 😒 uvidime do vecera...
dneska tu zial moc nebudem, idem na oslavu ... takze sa tu pekne majte. plodte a teste sa zo slniecka.. juchuuuuuuuuu

elefe
1. máj 2009

pici peknu oslavu prajem,,,,,

pici
1. máj 2009

dakujemmmmmmmmmmmmmmmm

simib
1. máj 2009

Pici nie že sa opiješ jak hrom???A mrcha nikde???No tak neviem.Pozri do albumu na moje OVU testy.Keby také chceli byť aj tehu o dva týždne.Ja sa tak teším,jak keby to neviem čo bolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre