Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
4. máj 2009

Inak moja mamina zajtra nastupuje do nemocky a vo štvrtok operácia,tak držte palce. 😝

pici
4. máj 2009

a uz jej nieco konkretne aj diagnostikovali?

simib
4. máj 2009

Už pred dvoma rokmi rakovinu.Operácia 3x prsia a uzliny,potom maternice a teraz plúca.

pici
4. máj 2009

a co jej budu teraz??? ☹ ☹

simib
4. máj 2009

Plúca.Má tam metastázy

pici
4. máj 2009

no tak drzim palce. idem domov

simib
4. máj 2009

Dík.Papa.Večer tu budeš?

pici
4. máj 2009

ano som tu. prepac, musela som odist.

aspinka
4. máj 2009

ahojte baby. Mne dnes ide vajecniky roztrhnut take tlaky a potom sa aj snaz ked si ledva sadnem 🙄

pici
4. máj 2009

aspi ja som toto tiez mala, z auta som nevedela vyst. ani stat nic. konec.

bambolina
4. máj 2009

caute, aspi to je normalne, aj ja som to mavala, zvycajne pri ovu, a potom ked som otehotnela...
simib, drzime palce pre maminu...
pici nic 🙂

pici
4. máj 2009

pici nic. sexujem. vtedy sa mi zvyki pustit kramy...a furt nic..

pici
4. máj 2009

aleeeeeeeeeeee. vy ste zase niekam zdrhli?

pici
5. máj 2009

ja si tu budem asi sama zo sebou pisat....

aspinka
5. máj 2009

Ahoj pici ja som tu aj vcera som bola len mi nikto neodpisoval a teraz sme zase chori tak budem doma tyzden 😉 tak mozeme piiiiiiiisat az sa ti nebude chciet 😎

mimomu
5. máj 2009

ahojte baby,tak ako?

aspinka
5. máj 2009

mimonu dobre a ty? ja som chora ale zaroven sa mi velmi zlepsila plet dnes ma kozmeticka pochvalila ze sa mi to rychlo zhojilo ze to nebyva bezne tak som rada a mozeme snazit i ked nemozem povedat ze by sme si nejako teraz davali pozor 😅

mimomu
5. máj 2009

aspi ako dlho snazilkujete?vy nemate zatial dietatko,lebo valajako sa mi to miesa... 😉 🙂
ja riesim vela veci ale nechavam tomu volny priebeh,lebo cim viac chces tym menej sa dari 😉

aspinka
5. máj 2009

presne ako hovoris ;) ja mam malu teraz bude mat 4r len ja som v novembri mala MA tak je to nejako vo mne ze som o nieco prisla o mesiac by som rodila 😒
Ale tiez si myslim ze cim viac to chces tym to menej funguje u nas ako bude tak bude. My sme snazili jeden mesiac potom som dostala antibiotika kvoli tomu mojmu ksichtu ale uz to mam vyliecene zase v lete chcem ist na dovolenku takze by sme snazilkovanie mali odlozit a mne sa moc nechce. Takze viacmenej to teraz beriem ze ako to bude tak to bude pre nas najlepsie ci uz s // alebo bez nich 😀

mimomu
5. máj 2009

jasne aspi.super nazor,len ked nie vzdy to je lahke takto uvazovat 🙂
a kam sa chystate na dovcu?
a ako sa vola mala...nemas v pase..... 😉 🙂

aspinka
5. máj 2009

ja som inkognito 😉 aspon trocha 😎 a ty sa kolko snazis?

mimomu
5. máj 2009

aspi dokopy 2 mesiace ale prva bola n prvy sup

aspinka
5. máj 2009

nic si z toho nerob aj moje prve dve boli na prvy sup 😉 a teraz sa budem asi musiet ucit trpezlivosti 😅

mimomu
5. máj 2009

ja tiez 🤐

aspinka
5. máj 2009

mame svoj vek nie 😀 😀 😀

mimomu
5. máj 2009

no ja mam 29,takze ano. 🙂

aspinka
5. máj 2009

no ja 30 takze sme to vyriesili 😀 zas nemozeme byt take macherky v tridsiatke 😀

pici
5. máj 2009

no ja 26 dievcata... dietko ziadne. kramy takisto nie. test negativny.. sexujeme skoro stale. haha. aspon manzel sa trochu tesi... cakaju ma statnice tak neriesim nic..

pici
6. máj 2009

ahojte. tu fakt nikto nie je? ja kramy stale nic:::..

aspinka
6. máj 2009

pici kolko ti uz meskaju a kedy si testila? teplotu nahodou nemerias?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre