Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

mary021
11. máj 2009

MIMOMU:
ten môj je stále rovnaký najhoršie je že je hyperaktívny takže tam nejaký kľud nehrozí.Mi sa snažilkujeme už rok ale aktívne pol roka, mám zasebou neuspešné dvojičky tak sme mali prestávku, o tých nervoch mi nemusíš hovoriť poznám to.Akurát sme sa s manželom rozhodli, že nebudeme to nejak siliť, lebo už ani jeden z nás nevládze a ked to príde tak to bude.
PICI:
ty si vydatá? tak to som nevedela, vlastne nikdy sme sa o tom nebavili. 🙂
My snažilkujeme už dlho a nič, tak uvidíme.

pici
11. máj 2009

mary... ano som vydata.. xixi.. vidis.. ako sa nase cesty pletu dokopy... xixi... ved vo stvrtok by sme sa mali vidiet...

ani my nechceme silit.. mam pred sebou tie poondiate statnice.. takze nervov budem mat dost ... co by pre babo aj tak nebolo moc ok... tak snad cez leto, ked budem v pohodicke sa nam podari nieco zamixovat..

elefe.... som zvedava... s akymi novinkami dojdes...

aspinka
11. máj 2009

Ahojte baby. Tak ja som si nasadila bioparox lebo to asi nerozchodim a ked mi to nepomoze budem musiet zbehnut k doktorke. Vecer ma tak strasne ucho bolelo vlastne ma uz boli vsetko na lavej polke tvare 😠
mary hyperaktivitu mate diagnostikovanu? Lebo viem ze maminky to dost casto pouzivaju ked su deti zivsie neobsedia ale hyperaktivne dieta je uz fak diagnoza od psychologa 😉 inak je to normalne a take je kazde druhe dieta aj moja 😀

pici
11. máj 2009

aspi, chod do riesit.. lebo ked ti opuchne pol ksichtiku.. a budu ti vrtat zub.. a ihlami tahat hnis z pod oka pomaly, tak to uz sranda nebude.. hovorim ti, kamos to mal. a neprajem nikomu... vyzeral jak po bitke v ringu....

aspinka
11. máj 2009

pici ale ja to mam z tych aft na 100% keby som ich nemala tak ma nic neboli. Mala si uz niekedy aftu? Nie malu bielu bodecku ja tam mam mapy a hlavne vzadu v tych spojoch sanky dole aj hore takze akykolvek pohyb ustami a uz mi ta bolest vystreluje jasne ze mam rozbolene zuby aj ucho. Ale neboj ked mi to neprejde idem k Dr. ale niesom absolutne opuchnuta takze hnis tam urcite nemam len to mam total ubolene 😠

pici
11. máj 2009

nie.. nastastie som mala len mini afticky a stacilo mi aj to...
pekne si to preliec nech nemas bibo v puse... ja som taka nijaka. vcera ma tak bolela hlava ze som myslela ze umrem....

aspinka
11. máj 2009

mozno bol zly tlak ked ta hlava bolela. no ja idem malej urobit mafiny prisla ma poplosit ci jej urobim mafiny lebo ich videla v rozpravke ale plosim bez ovocia len s cokoladou 😀

pici
11. máj 2009

no tesim sa aspi ked budeme tehulky a budeme spolu chodit na prechadzky a aj s tvojou hereckou.. citim. ze je to moja krvna skupina... taky maly pripadik..

aspinka
11. máj 2009

no jasne pici s mojou malou su zazitky niektore jej vyroky stoja za to 😀 uz len taka malickost byt tehu 😀 😀

pici
11. máj 2009

vsetko pride... a ked nie.. tak budem chodit tebe kocikovat.. alebo ty mne... ak nebudeme naraz tehu.. ale ja myslim ze sa nam to podari...

aspinka
11. máj 2009

no to si pis ze sa to podari 😉

pici
11. máj 2009

xixi.. pisem pisem... 😀 😀

aspinka
11. máj 2009

No kde ste kto? 😉

pici
11. máj 2009

ja sa hlasim

simib
11. máj 2009

Ahojte. 😀 Aj ja som tu.

aspinka
11. máj 2009

simi ty si tu uz dlho nebola ty grafomaniacka bez grafu 😀

pici
11. máj 2009

ahooooooooooj simi.. davno si tu nebola...

simib
11. máj 2009

No Aspi hej som nemeračka.Pici aj bola aj nebola.Čítala som Vás neboj.

aspinka
11. máj 2009

simib ale musis aj pisat 😉 ako ti vyzera tento cyklus?

pici
11. máj 2009

xxix... a tebe aspi? hm? ty nejako podozrivo cusis... hm?????

simi.. mamina ako sa ma?

simib
11. máj 2009

No Aspi,podla OVU testov sme sa trafili úplne presne,tak uvidíme.Bolí ma už brucho jak pred mrchou,aj kozy ale mám ich naliate a ráno sa mi točil žalúdok.No ale ja nemám pocit ešte žiadny,lebo toto som už mala a nič,takže uverím až //
A v sobotu sme žúrovali. 😀

simib
11. máj 2009

Mamina sa má výborne.Už je samostatná a dnes nám vyrazili dych,že jej odpoja trubky z hrude a ak bude dobrý rengen tak ide zajtra domov.

pici
11. máj 2009

no pekne ...... pekne... ja som sa rozhodla nechat veci plynut... asi som sa na to trochu moc upla... mam este nejake ovu testy.. tak ich tento mesiac miniet.. cca aj tak viem kedy mam ovu... tak uz len nechat to na prirodu...

pici
11. máj 2009

no tak to je parada... tesim sa.. aj som sa bala spytat ked si nic nepisala simi

simib
11. máj 2009

Picinka v pohode.Ja som bola taká roztoto z toho,že som ani nepísala ti ako.Moja chyba.

pici
11. máj 2009

tak hlavne ze je to ok.. v ramci moznosti

simib
11. máj 2009

No mamina sa ukázala ako velká bojovníčka.Ja by som asi odpadla od bolesti a spať z rúrami v plúcach no hotovo.

simib
11. máj 2009

Aspi zmizla si?

pici
11. máj 2009

aspi kde si?

aspinka
11. máj 2009

sory tu som 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre