Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
11. máj 2009

mala tu lieta vymysla ja uz lepsie tusim mi ten bioparox pomaha. Simib kedy nema prist mrcha ja cakam 19teho tak uvidim 😉
pici ty si mala aky den?

bambolina
11. máj 2009

ahojte snazilky, ako sa dari....simi, tesim sa ze mamine sa dari. urcite to je stres aj pre teba, to verim...
picko, pekne, spravny pristup
ja som bola dnes na krvi, moci a tak, v stredu idem na hiv testy 🙂 tak mi bolo cely den na odpadnutie, vela krvi mi zobrali

simib
11. máj 2009

Aspi ja ju nečakám medzi 15-17 som nejaký 10DPO.
Bamboli ďakujem.Už je dobre.

pici
11. máj 2009

no.. ja som bola dneska bez sefa a totalne ma bralo na spanok...posledny tyzden som v praci,, do ktorej sa mi nechce chodit a od soboty budem plakat ze co by som dala za to, aby som radsej do roboty isla ako sa cele dni ucila.. ale nevadi.... snad to bude ok....

simi... aspi... no vy budete tehosky a potom uz len ja vam budem chybat do partie...

veri... monika je tehu myslim rovnako ako ty...

simib
11. máj 2009

No Pici ešte nehovor hop.Velmi by som sa tešila,ale ešte sa nemám z čoho.

pici
11. máj 2009

nehovorim.. viem ze je to este daleko... ale v kazdom pripade drzim palecky....

lucinka1104
11. máj 2009

caves my as tiež snažíme ,ale nič zatiaľ sa nedarí

simib
11. máj 2009

Tak to hej.Inak ty si tuším minulý víkend pila a ja teraz.Bola paráda tak vypadnúť a vypnúť. 😀

pici
11. máj 2009

ano simi.. pila som aj ja.. a to teda poriadne.. xixi
lucik.. a kolko sa snazite???

bambolina
11. máj 2009

picko, mozes prezradit pod akym menom ma monika album, teda je tu na konikovi...

pici
11. máj 2009

veri ona je iba na facebooku... ako monika lizbetin...

pici
12. máj 2009

a kde ste vsetky?

aspinka
12. máj 2009

Ahojte! No mala od rana bundosila a potom sme zaspali ako keby nas do vody hodil 😉

simib
12. máj 2009

Ahojte.Tak a mamina je doma.Normálne neverím.Akurát keby mne tak zle nebolo.

aspinka
12. máj 2009

simib super tesim sa mamina je fakt bojovnica 😀

simib
12. máj 2009

To je.Keby sa náhodou pridalo moje tehu tak to by bola aká bomba,že? 😀 No už nech viem,či bude MS alebo tehu.

pici
12. máj 2009

simi ved uz iba chvilocku to snad vydrzis....

pici
12. máj 2009

kam ste zdrhli?

simib
12. máj 2009

Pici urobila som test zo srandy a hneď // ale tá jedna velmi slabý tienik.Teraz neviem,čakala som biely ako sneh.

pici
12. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeee tak to by bolo super... kamoska ma z takeho to tienika 10 rocneho syna 😀 😀

simib
12. máj 2009

No Pici som z toho nejaká vykolajená lebo neviem čo si mám myslieť a na druhej strane sa bojím,že ráno tam nič nebude.

pici
12. máj 2009

ale bude... neboj sa ty nic... a hlavne ta nechcem vidiet s cigaretou v ustach. lebo dostanes....

simib
12. máj 2009

OK Pici.Dám ti vedieť.Sakra asi by som odpadla od šťastia,lebo mamina mi na ARE povedala,že verí,že to tentoraz bude.

aspinka
12. máj 2009

simib super takze tvoja "bomba" sa kona 😀 kolky den cyklu si ci DPO?

simib
12. máj 2009

Aspi ešte neviem.Som buď 10-11 DPO

pici
12. máj 2009

este aspi.. a ostanem tu sama jak prst.. ☹

aspinka
12. máj 2009

no teda aka sikulka no tak testuj zajtra rano s prvym rannym mocom 😉

aspinka
12. máj 2009

pici dostanes po pi.. 😠 nevypravaj somariny 😀 pockaj este ma vsetky predbehnete a ja furt nist len sa budem z niecoho preliecovat jak stara zena 😅

simib
12. máj 2009

Pici ja sa ešte nepovažujem za pozitívnu,tak tichučko.

pici
12. máj 2009

ja nic.. ja len konstatujem.. aj moja kamoska dalsia je tehu... 😒 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre