Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
13. máj 2009

no tu u mna v praci su tri lekarni v okruhu 100m a doma v senci ani nehovorim. 5 lekarni.. takze vyber mame pestry.. ibaze neni co testovat xixix... vydrzis to... snad ano nie?

bambolina
13. máj 2009

no tentokrat idem asi sama, simone ide na maltu na sluzobku a ma sa vratit vo stvrtok, tak to asi prepasne...nasla som si neakeho dokyho, uvidime ci je dobry, ked nie zmenim...
pici nezavidim ti to ucenie, ale ber to tak ze potom uz len oslavy, babatko a vsetko pekne ta caka...drzim palce
simib , ano bojis sa tomu uverit, aj ja som sa bala pri txch tienikoch a vidis som tu aj s kukulikom...

aspinka
13. máj 2009

ahojte. Simib nevymyslaj ja ked som bola dva krat tehu tiez bola slaba ciarka minimalne 1,5tyzdna potom ako som to zistila az potom zacala silniet to uz som bola v 6tt nemozes hned chciet zazraky este ked testujes niekolko dni pred ocakavanou mrchou 😅 Ved kedy ti malo to HCG stupnut telo zisti ze je tehotne az ked je vajicko riadne uhniezdene a to produkuje malo HCG az potom to zacne narastat.
Ja sa zatial drzim aj teplotovo na grafe ale nic to neznamena klesnut to moze aj v den mrchy a tu cakam 19teho takze kooooooopec casu 😀

bambolina
13. máj 2009

nuz mrzi ma, musi vas opustit, ale co uz praca vola...idem sa dat do poriadku a frcim, pekny dnik snazilky, vecer vas urcite skontrolujem 🙂

pici
13. máj 2009

verko aj tebe pekny den... jasne, mas pravdu. ja sa tesim. nech mam tie statnice uz za sebou. a nenervacim. tesim sa a plodim... sak potom uz krpec bude ocakavany.. do nasho domova, ked bude mat mamicku inginierku.. xixi a nebude sa stresovat..

simi.. aspi ma pravdu. tienik je. treba pockat.

aspi... ja som aj rozmyslala ze zacnem merat.. ale to by som sa potom uz asi zblaznila... raz som merala jeden den a hned sme vedeli ze mrcha dojde.. tak to radsej nechame tak. ci ne?

simib
13. máj 2009

ďakujem za povzbudivé slová.Ja viem že to ešte nieje nič stratené a testovala som velmi skoro a preto si to odtrpím,ale len trošku.

pici
13. máj 2009

pohodicka. to uz zvladnes do vikendu nie?

simib
13. máj 2009

Hej zvládnem.Ja sa tu bavím nad tými OVU testami ktoré silnejú. 😀 😀

pici
13. máj 2009

asi kvoli hcq v krvi. alebo ja neviem kvoli comu inemu ....

simib
13. máj 2009

Ani ja neviem,ale aspoň ma to pobavilo a celkom som v pohode.Keď totiž mrcha aj dojde,tak aj odíde,nie?

aspinka
13. máj 2009

myslim ze OVU testy nereaguju na zaklade produkcie zlteho telieska ktore samozrejme produkuje aj ked si tehu lebo dava signal aby sa nespustila mrcha 😉 no ale nemam to uplne presprtane kedze OVU testy som neskusala 😅
pici ale ta teplotka ti raz posluzila nie 😀 ale nie nemeraj naco sak skusas len chvilu aj ja som zacala len kvoli tomu lebo som potratila a teraz s tym neviem skoncit vies ako alkoholik ked si rano musi dat poharik aby vstal z postele tak ja si musim pichnut do pusy teplomer 😀 😀 😀

simib
13. máj 2009

Aspi to je jedno.Aj keby boli dialnice na OVU tak neberiem.Len som mala ešte posledný tak pre srandu som urobila.

aspinka
13. máj 2009

sory malo tam byt reaguju preklep 😀

simib
13. máj 2009

Nič Aspi.Preklepy v pohode.

lucinka1104
13. máj 2009

Ahojte pici odkedy am malý 4 mesiace nam sa ani on dlho nedaril 😔
teraz yvzerá že mam ovu tak snažíme 😉

simib
13. máj 2009

Luci tak poriadne snaž,nech to vyjde. 😀

pici
13. máj 2009

ja som bola u spoluziacky na kave. xixi..
nemeram., to by som bola psycho z toho uz uplne.. no nie?

pici
13. máj 2009

neboj lucik. podari sa nam vsetkym... pekne postupne.. vy uz pracujete na druhom odkedy ma maly 4 mesiace?

pici
13. máj 2009

opicky... kde ste zase? ☹

aspinka
13. máj 2009

ahoj pici tu! 😉

pici
13. máj 2009

no... a kde si bola? ha? 😠
ja som dneska mimozka.. zadrbkava mi trochu...

pici
13. máj 2009

pomoooooooooooooooooooooooooc... sak kde ste? 😒 😒

aspinka
13. máj 2009

no ja som tu potom tam a furt nic nerobim az mi hanba ☹

pici
13. máj 2009

no teda. ja idem o chvilu prec. ze kecneme trochu a nikto mi neodpisuje. vrrrrrrrrrrrr

aspinka
13. máj 2009

no sak som tu tak mi napis 😉 a kam ides?

pici
13. máj 2009

no idem domov aspi... trosku po robote.. sak stacilo na dneska nie? ideme s muzom gumy na auto vybrat svokrovi. a potom domov. dam sprchu.. a idem vybavovat veci.. zajtra mam zakaznicku tak musim si s tym dat rady.... xixi.. prichystat vlasky a tak...

aspinka
13. máj 2009

nacesat ;) ja som dnes este nic nespravila aj varenie som zjednala na chudaka muza ☹ ked dojde z roboty no ja som spina 😠

pici
13. máj 2009

ale prdlajs. ved moze aj on nieco obcas spravit nie? xixi

pici
13. máj 2009

no aspi ty kym odpises. ja aj tehotna budem 😀 idem teda.. vecer tu mozno budem. neviem, uvidim. neslubujem. sevaste

aspinka
13. máj 2009

no pici bodaj by si otehotnela 😉 ale pri konikovi asi nehrozi skor na "konikovy" 😀 fuj som hnusna zmazali mi foto 🙄 aj ss mi poslali kaslem na nich budem tam mat tu lesbu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre