Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

elefe
13. máj 2009

ahoj baby tak 1 vysetrenie mame za sebou , mam potvrdene tehotenstvo som v 7 mom tyzdni , termin mi vychadza na 5 januara a na MD pojdem 24,11,09 ....knizku mi este nedal len ju zalozil do karty ze mi ju da ked pridem na sono v desiatom tyzdni a bude vsetko ok, zatila sa vetko OK javi tak snad to aj ostane,,,, zatial mi byva stale tak nejak nevolno , stale som nevracala ale dnes rano ked som vosla po manzelovi do kupelky kde to vonalo vsetkou moznou zmiesaninou tak mi vela nechybalo,,,,,tak tu su moje novinky,,,,,,
pekny den

aspinka
13. máj 2009

elefe no super a srdiecko ste videli?

pici
14. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee elefe.. tesime sa... spolu s tebou... teraz sa mi budete mylit vy dve.. mate tam tych fantomov...

aspinka
14. máj 2009

Ahojte tu to zase "fici" 😀

pici
14. máj 2009

co je aspi? co ti furt mazu fotky?

aspinka
14. máj 2009

no teraz si na to nasli cas tak vsetkym babam zmazali 😠 inak teploty mi klesli takze pride mrska 😀

pici
14. máj 2009

ale do prdele. vidis.. a pre toto nechcem merat. ze hned vies co budes..

aspinka
14. máj 2009

no presne tak uz viem ze tento mesiac nic a takto by som este 5dni bola v tom ze budu // 😀

pici
14. máj 2009

co budes dnes porabat s malou ked je taketo krasne pocko?

aspinka
14. máj 2009

chcela som ist na postu ale nic z toho :( pojdem poobede s muzom autom. A ideme k mojej mame 😉 A ty co mas na plane po robotke? Ozaj pici ktory den cyklu vlastne si?

pici
14. máj 2009

ja som dneska 6DC preco?
ja chcem ist domov. sef ma vytaca do nepricetna. nervy mam len. o 17/00 mam vlasy.. aspon tam sa ukludnim

simib
14. máj 2009

Ahojte.Ja som dnes netestovala,veď načo?Tieň by bol aj dnes lebo mám len 25citl.Bola som z maminou na kontrole a keďže máme rovnakého obvoďáka,tak aj mne zobral krv na preventívnku a zistí mi aj HCG,takže zajtra okolo 10 budem vedieť presný výsledok 0.

pici
14. máj 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

simib
14. máj 2009

Pici keď nebude 0 tak super. 😀

aspinka
14. máj 2009

simib alebo 00 😀 pici len tak ze neviem v ktorom si Leveli 😀

pici
14. máj 2009

simi... tak na zajtra sa tesim. hned to sem hod moja.. nech vieme.. a tesime sa alebo smutime s tebou

a aspi.. ja som v leveli jeboza.. teraz to zacne. ti hovorim. bude mi prepinat. mas nejaky link na vypocet plodnych dni? ten kde som si to kukala mi zahadne nejako nejde....

simib
14. máj 2009

Aspi a to 00 je čo? 😀

aspinka
14. máj 2009

znacka zachoda uz si ju nepamatate 😀 😀 😀

simib
14. máj 2009

Nepamätám 😕 😕 Dnes super rýchlo odpisuješ,paráda 😝

mimomu
14. máj 2009

😉

pici
14. máj 2009

mimu sevas.. ty si tu ??? to je aka parada...

00 ano... hajzlik...

aspinka
14. máj 2009

to je nahoda ;)

simib
14. máj 2009

Ahoj mimo.Ako sa máš?

pici
14. máj 2009

pocuj aspi. vies ako mi vysli plodne dni? haha od 15/5-1/6 to akoze fajn.....

mimomu
14. máj 2009

babenky,mala ma vystupko na den matiek,tak si ideme poplakat sa mm. 🙂
mam 1/2dovcu,tak som vas dosla kuk.
simi,mam sa tak v norme,som 15dc a cakam,cakam,cakam co bude 🙂
a ty?

aspinka
14. máj 2009

no pici to bude rosambooo baby odchadzam vypinam moju zavislost na PC idem sa dat do poriadku ideme k nasim 😉
vecer este zavislacka nakukne 😀

pici
14. máj 2009

mm je akoze s mojou mamou? alebo co to je za skratku?

pekne vystupko prajem...

ja som 6 DC a podla vsetkeho to vyzera ze mam sexovat nonstop hah

mimomu
14. máj 2009

mm je moj manzel a s nim si ideme porevat na vystupko 😀

pici
14. máj 2009

jaaaaaj sak ale to je den matiek. tak ja ze mm je moja mama hahaha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre