Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
23. jan 2009

mam ho aj ja 😀 tiez neukazuje co by mal 😠

pici
23. jan 2009

svagrina videla raz papradku prasivu.. a uz ma tehu knizku 😀 😀

zumi99
23. jan 2009

sa maaa...inak pici ty si priamo zo senca? alebo byvas v okoli?

pici
23. jan 2009

pici je priamo zo senca.. rodena sencanka dokonca.. haha.. to je uspech co?
no.. snazili sa pol roka.. ale kupila tento papradozobrazovac a supli na to vtedy a podarilo sa

zumi99
23. jan 2009

ja som z ivanky 🙂 dala som do profilu ba lebo je to na skok do mesta a chodim tam pomerne casto 🙂 senec poznam dobre mam tam rodinu

pici
23. jan 2009

aha.. no pekne.. tak to nemame daleko.. ked budeme kocikovat ... 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

pici kolky si den cyklu?ty si vysadila teraz ha takze ovu mze byt neskor a asi aj bude neskor ako 14 dc takze kolko dni mas od zacatia mrchy?

pici
23. jan 2009

11 som mala mrchu... 28 dnovy mam cyklus ale teraz fakt neviem co a ako ho budem mat...

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

pici uz ho asi nebudes mat 28 dnovy asi, teraz 11.1 si mala mrchu?zaciatok?to si len 13DC a ovu asi nemas, ten tester mozes robit aj kazdy den?ak ano tak ho rob kazdy den ,ovu moze byt aj okolo 15 alebo 16 uvidis co na to tester

pici
23. jan 2009

ano mozem ho robit aj kazdu hodku..
no stym ratam ze ho asi 28 dnovy mat nebudem. kazdy den to sklicko olizujem jak blazniva.. sa na tom uz smejem. aj ked by som ovulku mala tak nejdeme na to, lebo chcem pockat na dokiho. ale tu paprad mrchavu by som chcela vidiet.. podla vypoctov mam plodne dni.. preco som si myslela ze v tedy su ked je ovulka?

lenocka1979
23. jan 2009

ahoj pici ... čítam tu, že máš chaos s tým testovaním. na lady testery by si mala mať paprade,keď máš ovulku ... ale ak to chceš tak presne vedieť, tak skús ovu-testy .. také cikacie ... mne ten lady tester neukazoval nič ... :(

pici
23. jan 2009

pojdem k dokimu.. co povie, poradi. a uvidime co poradi
potom kupim testy a pojdem na to.
baby moze sa stat aj taka haluz ze ovulku by som akoze vobec nemala?

lenocka1979
23. jan 2009

hej aj to je možné ... a neviem, či ti toto doktor povie hneď ... možno hej ... treba tam asi ísť v období ovulky

pici
23. jan 2009

no to by som este mala mat v pondelok
a ked nemam ovulku tak potom co? ved to potom nebudem moct otehotniet nie? ☹ ☹

lenocka1979
23. jan 2009

inak ak si mala antikoncepciu ... neviem, či sa ti nemusí vyčistiť organizmus ... mala by počkať, kým sa ti upraví cyklus ... kým dostaneš prvú mršku prirodzene ... ale možno sa ti podarí otehotnieť hneď 🙂

lenocka1979
23. jan 2009

ovulku nemusíš mať každý mesiac, a ak by si ju nemala vôbec, tak to myslím nie je ešte stratené ... nejakými liekmi sa to dá upraviť ...

pici
23. jan 2009

no ved to chcem urcite pockat.. 11 som mala poslednu mrchu s anti a teraz najbllizsie uz bude bez anti

lenocka1979
23. jan 2009

ako kľudne môžete ísť na ostro ... ak sa pritrafí, tak bude ... 🙂. teda myslím, že by ti to nevadilo. hovorím, je to individuálne, ale ja som mala papradozobrazovač ... a nebola som múdrejšia, ale v kombinácii s testami som si utvrdila obdobie ovulky, dokonca som ju tento mesiac a cítila ... mala som bolesti bruška 🙂 ... predtým som sa tomuto nevenovala a keď som začala chcieť bábätko, tak som zistila, že je to hotová veda 🙂 ... a to niektoré baby otehotnejú tak, že ani nevedia 🙂

pici
23. jan 2009

no ved kukam. to aby som mala jeden plat navyse na ovutesty tehu testy. pisi testy. papradozobrazovace
potom si zostrojim laborku na sledovanie BT a vsetkych tych veci, v ktorych je dida odbornik a budem riesit len sexy time.. a porazi ma z toho urcite..

lenocka1979
23. jan 2009

neboj pici ... ak chceš, dám ti kontakt na babenku, ktorá ti dodá 10 ovu-testov + 2 tehu-testy za cca 9,5 EUR

zumi99
23. jan 2009

lenocka1979 to by som aj ja brala

pici
23. jan 2009

lenocka ma toho viac? aby sme sa so zumi nepobili....

lenocka1979
23. jan 2009

veď jej napíšte ... ak nemá, tak objedná 🙂 ... je to hrooooooozne milá baba 🙂

zumi99
23. jan 2009

dakujeme lenocka1979.. pici bola prva takze mas samozrejme prednost 🙂

lenocka1979
23. jan 2009

zumi99 a ako si otehotnela prvýkrát? neplánovane?

zumi99
23. jan 2009

lenocka so svojim muzom sme si planovali svadbu a tehotenstvo sme vobec neriesili, brali sme to tak, ze ked by to aj prislo, tak sa nic nedeje...ochranu sme nepouzivali, no samozrejme dalo sa to ocakavat, ale vazne neplanovali sme to...ked som zistila ze som tehotna (meskala mi) svadba sa musela presuvat na skorsi termin 🙂

zumi99
23. jan 2009

pravda je taka, ze sme az rok a pol sexovali bez ochrany a neprislo to hned 😒

lenocka1979
23. jan 2009

aha 🙂 ... tak fajn, tak je to asi najlepšie ... čím viac plánuješ a myslíš na to, tým je to horšie 🙂

zumi99
23. jan 2009

asi tak nejako...moze vtom byt takyto hacik 😉 uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre