Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
23. jan 2009

zumi. v pohode.. napisem jej .. a objedname si spolu ok?
no ano... planovat.. neplanovat.. neplanujeme ze zajtra sup na to. ale tak uz len tu ovulku ked reisit tak vlastne planujes nie?

lenocka1979
23. jan 2009

bez ochrany s tým, že striekal do teba? 🙂

zumi99
23. jan 2009

ok pici vlastne ako aby sme sa rozumeli? nejako mi to nedoslo...napisem jej spolu za nas dve tak?

myslim, ze planujeme a dost, lebo keby sme neplanovali, tak je nam jedno kedy mame plodne dni.. nerozmyslali by si nad tym a uz by sme vobec nekupovali taketo testy 😀 😀 😀

pici
23. jan 2009

lenocka. ty si ako pritvrdila.. xixi

ano zumi. objednaj a poslem ti potom na ucet korunky ked to vybavis ok?

lenocka1979
23. jan 2009

pici .... pritvrdila? ... čo ja ti viem ... chcem byť len informovaná, lebo som na tom tak, ako vy 🙂

zumi99
23. jan 2009

spravne lenocka ides za tym chces vediet co najviac info

pici no problem uz jej pisem 🙂

pici
23. jan 2009

jasne. myslela som s tym striekanim.. to ma celkom pobavilo

zumy si fajn dakujem

zumi99
23. jan 2009

jaaaj vidis??? to som si nejako neprecitala...jasne lenocka to je priama otazka...ano stiekal do mna 😀 😀

zumi99
23. jan 2009

omyl: striekal

diky pici snad odpise..dam hned vediet

zumi99
23. jan 2009

lienocka1979 ty takto tajne sa informujes...nechces nam ukazat foto? vek uz vieme 😀 😀 😀
vlastne mozno je ozaj lepsie takto inkognito

lenocka1979
23. jan 2009

no tak fakt neviem ... ako to robili naši rodičia, keď chceli mať nás ... podľa mňa nesledovali žiadne plodné a neplodné dni

lenocka1979
23. jan 2009

zumi99 .... hej, som tu inkognito ... ale len preto, že nechcem, aby ma tu videl niekto známi ... vieš, snažíme sa o bábätko a otázky typu "kedy už budete mať bábätko" ... a "mohli by ste už mať" ... ma trošku deptajú po tom, čo som zistila, že to nie je len také jednoduché, ako som si myslela ... chcem sa o to snažiť a potom ich radšej prekvapiť ... lebo trvať to môže aj dlho ... :(

zumi99
23. jan 2009

chapem ta je to lepsie..nikdy nevies, kto si to s tvojich znamych moze citat 🙂

lenocka1979
23. jan 2009

presne tak 🙂 ... nie je dobre, že na to stále myslím, že sa tak moc snažím, ... nie to ešte aby ma do toho niekto tlačil

zumi99
23. jan 2009

lienocka mozem sa spytat kolko sa uz snazite?

lenocka1979
23. jan 2009

málo 🙂 ... teda niekto povie, že to nie je až tak veľa .. ale pre mňa je to večnosť 🙂 ... dva mesiace ... resp. tretí krát 🙂 a vy?

zumi99
23. jan 2009

pici uz mi odpisali za tie testy takze dnes uhradim na ucet peniaze, posle mi to na moju adresu a ja zase tebe... nejako to dopravime k tebe 🙂

lenocka sorry ja som ta nejako omylom premenovala z lenocka na lienocka 😀 😀 😀

lenocka1979
23. jan 2009

nevadí 🙂

zumi99
23. jan 2009

podla mna je to este malo...poznam ludi, ktori sa snazia uz aj rok a viac...ziadna panika...my sme zacali v tomto mesiaci...

lenocka1979
23. jan 2009

veď ja nepanikárim 🙂 ... len som nedočkavá 🙂

aspinka
23. jan 2009

pici kasli na paprade a ovu testy to ries az ked prejde niekolko mesiacov a nic. Ja som otehotnela dva krat na prvy sup len sme si prestali davat pozor a sexovali sme kazdy den v obdobi plodnych dni. A po kazde som si urobila test a boli //
Najskor vyskusaj a ked nepojde tak potom sa snaz urcit presne ovulku kto vravi ze s tym mas problem!!! Hod si do googlu kalkulacku plodnych dni a tam budes mat datumovo urceny program s tvojim drahym na niekolko dni a potom uvidis 😀

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

ahojte vy ste toho popisali, ja som si musela ist na obed s malym lahnut, je mi hrozne zle, boli ma hlava, zaludok,tocaky na hovado, teraz idem prvy krat papat,ak to sa bojim, ja neviem, ale myslim, ze sice som zacala skor znazit ako je v teme napisane, ale na 70% si myslim,ze vo februari sa uz budem pysit tt, akurat citam, ze vypukla chripk,a teda pozeram v tv,no super

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

inak pici, dnes som si zapalila, 😝 😝 😝 😝 potiahla som si 2 krat a musle asom zahodit, 😝 😝 😝 😝 😝 myslim, ze som z najhorsieho vonku

pici
23. jan 2009

si opica dida. nelubim ta ked skusas ci ti to chuti

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

pici musela som

pici
23. jan 2009

nemusela.. chcela si.. neklam sa.. potom to pojde lahsie

pici
23. jan 2009

musim sa ist ucit. zajtra mam poslednu skusku aneviem ani hovno..

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

pici ale som nieco zisitila, viem ze mi to nechuti,nie som asi taka silona ako ty, ale sa drzim a keby som ju hned celu vyfajcila tak sa nic nedeje straneho,musim ist aj ja, maly mi ma teplotu a mne sa velmi kruti hlava takze papa, mozno sa este ukazem

pici
23. jan 2009

ale ja nie som silna. .. ale snazim sa..

didusa.risulo
autor
23. jan 2009

aj ja sa snazim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre