Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
2. feb 2009

no mňa to preto zaujímalo, lebo som vobec nevedela čo to je nízko a pod.
pici super foto 😉

pici
2. feb 2009

no kondi.. to nas zaujima vsetky... nespravis si radsej test?
dakueeeeeeeeeem

kondi33
2. feb 2009

nie nie nie...!!!! to je ešte skoro. najskôr v sobotu... už nech je, lebo ma porazíííííííííííííííííííííííí

pici
2. feb 2009

no tak to ma do soboty porazi z teba,, xixix.. uz nech je sobota

kondi33
2. feb 2009

aj ja hovorím... strašne pomaly to ide.. keď chcem aby to išlo rýchlejšie tak ani za svet..
ale ja viem že som tehu 😀 😀 😀
určite

pici
2. feb 2009

a ako to vies? ako myslim ze by to bolo s uper.. ja len ze ja nemam este bejby tak neviem ci by som vedela....

zumi99
2. feb 2009

a verim, ze si kondi tehu...nebola som tu, lebo mala zacina byt nejaka chora ☹ vyzera to na chripku...
kondi, takze vy ste sa snazili kazdi den cez plodne dni?

pici
2. feb 2009

to musel mat muzik radost z tolkeho sulozenia 😎

zumi99
2. feb 2009

pici, kondi nejake ste si podobne sa mi zda, podla tychto novych fotiek 😀

pici
2. feb 2009

nooooooooooooooooooooooooooooooooo. pravdepodobne iba podla fotiek....

kondi33
2. feb 2009

zumi hej počas lodných každý deň takže to by bol v tom čert aby to nevyšlo...... 😀
pici ja som len optimista preto hovorím že určite som tehu 😉
no tá podobnosť na fotkáchje.. 😉

zumi99
2. feb 2009

kondi, tak my to tiez tak vyskusame a ked sa zadari, tak mozno aj ja budem vo februari tehu 😉 a pici vy tiez 😉 a nasimi muzom urobime tooooolko radosti 😉

veronika23
2. feb 2009

Tak som spat...malinka si isla trochu pospat, tak mam chvilu casu... ale asi tu nikto nie je ☹
my sa chystame vyskusat buduci tyzden...som zvedava ci sa zadari.... 🙂

zumi...no snad je malej lepsie a nebude to chripka

zumi99
2. feb 2009

veronika23 ja dufam, ze to nebude chripka...dala som jej kvapky do nosa pre male deti a ked som sa jej pytala, ci ju boli hlavicka povedala mi, ze ano, no lenze ona je taka opica, ze mi povie ano aj nato, co nie je pravda 😀 tak teraz neviem, ale vyzera, ze jej nic nie je, lebo sa pekne hra 🙂 uvidime 😒

veronika23
2. feb 2009

Tak to mas fajn, ze Ti vie povedat co jej je... Moja bola chora minuly tyzden, len hroznaaa nadcha...ale...aj tak stresy ked je chora...neznasam to...ale ktora mamina hej...

pici
2. feb 2009

zumi doslo mi to.. dakujeeeeeeeeeeeem. zajtra idem k dokymu a som zvedava co sa bude diat.
musim prestudovat ten navod...

aspinka
2. feb 2009

ahojte 🙂 no riesite deticky chore aj my sme teraz druhy tyzden chore ale nebola som u Dr. Mala sople cela zafufnana tak som dala sinupret spustac inak ked bola mala velmi mi pomahal calciovy sirup aj teraz ho casto pouzivam. No a olynth do nosa ale ten nepouzivam viac ako tyzden. No a ja odporucam odsavat odsavackou na vysavac nam to velmi pomohlo preto z vela chorob sme sa dostali same bez Dr. a antibiotika sme mali len raz a to chodime do skolky od 2r4m. Odsavanie je zaklad aby sople uz aj infikovane nestekali dole a deti si nevedia dobre smrkat a to je zaklad udrzat nosnu slizniku cistu.
Aj ona bola tiez riadne cislo k lekarke sme chodili raz za uhorsky rok aj to tam dokazala robit take sceny ze som mala z toho traumu a zostalo jej to do teraz a uz ma 4r mala radsej vsetko zatajuje aby sme nesli k Dr. ona mi nepovie ze jej nieco je takze je to tak za jedno ked bola mala nevedela povedat a teraz vie ale je prespokulovana. 😠

veronika23
2. feb 2009

Aj my mame tu odsavacku na vysavac....sice vsetci tu na mna pozerali, ze o com hovorim... ale fakt je super. Len ten plaaaaac pri odsavani. Tiez nam to velmi pomaha a zatial jej sopliky nikdy neurobili vacsiu sarapatu...klop klop

Ozaj...pouzivali ste niekto tie ovulacne testy...ma to nejaky vyznam? Myslim tie papierikove na ocikanie 🙂

pici
2. feb 2009

no vyznam to urcite ma veronika... aspon vies kedy mas ovulaciu a kedy teda mozete pracovat na babatku. ja sa na ne v blizkej dobe chystam...

zumi99
2. feb 2009

odsavacka na vysavac je super vec pouzivame ju hned ako nam zacali sopliky 😉 gratulujem tomu, co to vymyslel 😀 😀

veronika tie ovulacne testy vyskusam 1x tento mesiac cez plodne dni...tak uvidim, ano tie papierikove...

a ak sa mozes spytat veronika a aspinka kde byvate? alebo aspon z akeho kraja? 😀 😀

zumi99
2. feb 2009

pici som rada, ze to konecne dorazilo 😀 😀

veronika23
2. feb 2009

Tak ja som zumi povodne z Bratislavy, momentalne sme ale s manzelom vo Varsave kvoli jeho robote, uz skoro treti rok....ani sa mi nechce verit. No ale domov do BA chodim casto, skoro kazdy druhy mesiac...velmi mi BA chyba...

No vyskusam aj ja tie ovulacne testy...zajtra nabehnem do lekarne a prestudovat to nejako.

pici
2. feb 2009

no snad to bude mat aj nejaky efekt inak ma porazi..

zumi99
2. feb 2009

ja dufam, ze bude pici 😉

aspinka
2. feb 2009

No baby ja som tie ovulacne testy este nepouzila ale ja viem celkom presne urcit ovulku kedze mam predovulacne bolesti a vajka na prasknutie 😉
Si predstavte ze my sme tu odsavacku kupili az ked mala 2 roky predtym sme mali hadickovu do ust. 😅

pici
2. feb 2009

no aspi, tak to si sa natahala co?

no uvidime. zajtra mi drzte u dokyho palce.. nech po ceste auto nerozbijem a dostanem sa tam na cas..

zumi99
2. feb 2009

aspinka aspon neminas na ovu testy

aby si vytiahla tie sople s tou ustnou odsavackou si musela mat aky vcuc 😀 😀

aspinka
2. feb 2009

ale to bola este babatko sak to ani poriadne sopliky nemalo a tahal tatinko ;)

dicinka1
2. feb 2009

aspinka..krasne foto..ale naozaj...krasne farebne.. 😉 😵 😵 😵

aspinka
2. feb 2009

dakujem 😉 som zvedava dokedy mi vydrzi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre