Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
6. feb 2009

nie urcite nie. nemala som ani ovu.. a bola som u dokyho a ... pouzivame kondomy. xixi..
tak jedine ze by som bola panna maria.. a to nie som..

kondi33
6. feb 2009

😀 😀 😀

kondi33
6. feb 2009

no mňa z toho čakania šlak trafí...... 😒

pici
6. feb 2009

aj mna. ty cakas ze nedostanes. a ja cakam aby som dostala

kondi33
6. feb 2009

...heh... to tu akože dnes okrem nás dvoch nikto nie je či čo?... 😠

pici
6. feb 2009

asi nie kondi. baby dostanu zle body..
a ja za chvilu odchadzam na obed...

kondi33
6. feb 2009

ok.. ja idem dať hamo malému a idem si aj ja zdriemnuť...pa

pici
6. feb 2009

ahoj a drz sa, neskor sa tu objavim

zumi99
6. feb 2009

baby neee akurat ked som dosla k pc vy odchadzate my sta tu miname ☹ bola som s malou 2 hodiny vonku dnes je uplne perfektne..stretla som kamaratku s malym tak sme sa dlho prechadzali 😀 ok, tak idem aj ja teda 😉

kondi33
6. feb 2009

pici kuk ip

kondi33
6. feb 2009

zumi ešte son tu a ty?

zumi99
6. feb 2009

jasne aj ja kondi

zumi99
6. feb 2009

taka som unavena z toho prechadzania moja mama mi tu robi sisky v kuchyni 😀 😀 mala uz pojde za chvilu spat, tak snad po tolkom behani odpadne do postele 😀 😀

zumi99
6. feb 2009

kondi podla mna si urcite tehu, ked ta teplota sa ti tak pekne drzi...inak mozno to budes mat tiez tak ako pri malom, ze dostanes a budes tehu

zumi99
6. feb 2009

kondi uz si rozmyslala nad skolkou? ty kedy planujes dat maleho?

kondi33
6. feb 2009

no uvidím. mne sa tak nič nechce, aj ja by som mala ísť po obede s malým von, ale asi pošlem mužíka, mne sa fakt nechce. zumi to moje debilné brucho ma pomiatlo lebo už týždeň ma mrchovsky bolí a nič. nezvyknem to mávať takto, zvykne ma boleť jeden deň a na druhý deň je mrcha a teraz chodím furt na wcko jak debil .....

kondi33
6. feb 2009

ak budem tehu tak malý má času so škôlklou. neviem uvidím, nerozmýšlala som, ale ak by sa nám nepodarilo druhé tak pojde od 3 rokov. a keď budem tehu tak neviem...

zumi99
6. feb 2009

ved jasne bude to ine, ked uz budes tehu, tak naco sa ponahlat so skolkou...no, lenze u nas je to tak, ze lianka ma strasne rada deti a velmi by sa chcela hravat tak preto ze by jej bolo lepsie medzi detickami v skolke rozmyslame ze ju dame od septembra ak sa podari tu v ivanke a ak nie tak do bratislavy...ja by som s nou aj bola doma, ale ked vidim na nej, ze toto by bolo pre nu lepsie...kondi ja ti verim, ze ta to metie to brucho a rozmyslas nad tym asi stale

kondi33
6. feb 2009

no to máš pravdu furt rozmýšlam...
tak ju vyskúšaj dať a keď nebude dobre tak ju nechaj doma.
a kde si pracovala pred MD? chceš sa tam vrátiť?

zumi99
6. feb 2009

prepac kondi, ze som ta nechala cakat...praveze ja som studovala pred MD na dennom a pracovala som len brigadne, takze by som si hladala nove miesto...ale kedze sa snazime, tak si mozno nebudem musiet hladat 🙂
urcite viem, ze lianke by to len prospelo, keby isla medzi deti viac ako ked by bola so mnou doma, ale mozem sa mylit to uvidim najlepsie az potom...keby som otehotnela, tak si neviemi predstavit byt doma s dvoma detmi je to fakt narocne pre tu zenu, takze tak sa to mne zda, ale poznam zeny, ktorym to nerobi ziadny problem a staraju sa o dve, no ja som asi moc pohodla 😀 😀

zumi99
6. feb 2009

prepac mi tie preklepy sa ponahlam pisat a potom to takto vyzera 😉

kondi33
6. feb 2009

už som tu.
pici ty si si dala po obede aj šlofika že si tu neni?

pici
6. feb 2009

nie nie. ale kym som sa dotrepala do sc tak to trochu trva

pici
6. feb 2009

akurat si lakujem nechty--- a idem s kamoskinou malou von ked je takto super

zumi99
6. feb 2009

baby som tu 🙂

zumi99
6. feb 2009

pici sa prechadza 🙂 kondi neviem co robi 😒

kondi33
6. feb 2009

ahoj zumi ja ležím lebo to brucho debilné ma bolí.. 😒 😔

pici
6. feb 2009

pici je naspat. bola som vonku. a teraz som doma .. manzel sa niekam chysta a ja mam o 9 robotu. akurat som ale nasrata , lebo som pisala jednej zakaznicke ci to zajtra plati. a o 11 jej dorucilo a neodpisala ani bu. pisla som jej znova. a nedorucilo a ma uz vypnuty telefon... a ja teraz ani neviem ci pride.. ale sak je to v podstate jedno lebo som zajtra tak ci tak doma.. len ide o princip...

no citim ze dostanem mrchu... tak sa tesim celkom....

baby. co myslite. teraz ked beriem antibiotika na to krvacanie krcka, tak kedy sa mozeme zacat snazit? opytam sa aj dokyho, ale ma zaujima co si o tom myslite

a este jedna vec. v marci som objednana na vyberanie znamienok a tam sa dava lokalne anestetikum.. mesocaine alebo lidokain.. tak keby som bola cisto teoreticky tehu tak tam mozem aj tak ist?

kondi33
6. feb 2009

ahoj pici, tak tá zákazníčka je troška na hlavičku že ti nevie povedať na rovinu, že čo vlastne chce...
myslím, že už po mrche možte začať snažilkovať 😉
a tie znamienka.. to netuším...

pici
6. feb 2009

tak mam sto chuti sa na nu vysrat....pockam co povie...

myslis ze tie antibiotika nevadia???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre