Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
7. feb 2009

ahoj zumi.. no aky pekny den mas za sebou a pred sebou. ja som mala doobeda zakaznicku. a teraz cakam o tretej dalsiu.. ale fajn. manzel sa o mna stara.. je mi blbe ako za mlaaaaaadi... ale aj tak sa tesim...

aspinka
7. feb 2009

Baby ja vam tu vypisujem dlhy prispevok a hajzlik mi to zmazal uz nepisem 😖

pici
7. feb 2009

ale...pis aspi ☹ ☹

zumi99
7. feb 2009

aspi asi ten prispevok nebol v sulade s pravidlami 😀 😀 😀 tak ho skus prerobit 🙂

zumi99
7. feb 2009

pici manzela mas pozorneho to je dobre sa o teba stara pekne 🙂

pici
7. feb 2009

to fak? ja ze sa jej to same zmazalo som myslela...

manzel je pozormy. to sa nemozem stazovat...

aspinka
7. feb 2009

ano zrazu jak som pisala sa nacitala nejake ina stranka.
Ja ze dnes som urobila doma vzburu manzel mi vecer slubil ze sprace kuchynu samozrejme ze cucal do piatej do telky a rano ked som vstala tak kuchyna v tom stave ako som ju nechala. Tak mu hovorim ze pokial ju neuprace ja sa nichoho nechytim a lezala som do dvanastej. Vraj ide nakupit nestiha upratat tak som lezala mala rozbombardovala celu izbicku mna nist netankovalo i ked v duchu som penila ja neznasam bordel 🙄
Ked prisiel povykladal nakup a zacal upratovat a mala izbu a ja som len lezala. Ale baby oni su taki rovnaki s malou keby ste ich videli to tempo skoro som dostala mlade. No ale umyl vynimocne aj kupelnu aj zachod. Ja uz len vysajem 😀
Ti susedia mi lezu na nervy lebo ona zjape jak keby ju natacali to nie je normalne a ten zvuk ona sa asi nepocuje ja byt chlap tak sa mi nepostavi 😀

pici
7. feb 2009

ja som teraz skoncila s vlasmi...som uplne vyflusnuta. este svagrovci dojdu mi gratulovat...
aspi dobre si spravila. nech pekne aj muzik pomaha. ja sa v tomto fakt nemozem stazovat, manzel pomoze so vsetkym...

zumi99
7. feb 2009

jasne aspi velmi dobre robis...ja som tiez taka ako ty, muz mi pomaha s domacnostou... napr. dnes sme nic neupratovali, lebo bol pomahat na stavbe a ja som tu mala navsetvu, ale zajtra uz mi hovoril, ze budeme doobeda uptratovat...sam od seba 😀 😀 tak co baby je dobre vycviceny? 😀

idem vecer von s kamoskami ma tahaju, tak tu nebudem...nemozem odmietnut, ale ked sa vratim kuknem sem 😉 zatial pa

kondi33
7. feb 2009

ahojte, my sme pred chvílkou prišli, boli sme s malým vonku a potom v poluse...
no aj moj drahý mi pomáha vo všetkom, je to dobre keď to je tak, neznášam takých čo nie sú schopný nič spraviť a len sa vyhovárajú že to je babská robota...

pici
7. feb 2009

aj moj je takto dobre vycviceny zumi... ale nechvalme si ich.. tak moc.. aby nam baby nezavideli... ja cakam svagrovcov.. a som prezrata

moniqe3
7. feb 2009

zumi: Miško je vycvičený z domu.. 😀 😎 ale on to má asi v krvi jeho nikto nemusel buzerovať do poriadku on mal vždy lepšie upratanú izbu a skriňu ako ja... 😉 😵 takže nemachruj 😀 😀 😝 😎 nie je to len tvoja zásluha.. 😉

kondi: nechcela si si dnes robiť test??? či sa mi to len zdá??? 😅 😵

baby ja tu asi s Vami ostanem... ste mi sympatické 😅 😅 😎

kondi33
7. feb 2009

moniqe až v pondelok 😉
zostaň 😎
ty tiež plánuješ druhé mimi?

moniqe3
7. feb 2009

koni: ešte plánujeme s mužom dve detičky.. aj by sme na druhom už pracovali, ale som po cisárskom ale to by až tak nevadilo ale mám odklad z VŠ a chodím na denné štúdium a nedá sa to zmeniť na externé takže od januára 2010 budem chodiť každý deň asi na 2hodky do školy... aaaaale keby som ostala tehotná tak sa poteším ... a tiež som z IPD ale vydala som sa do BA.. 😉 😎

moniqe3
7. feb 2009

prepáč kondi nie koni 😅 😵

aspinka
7. feb 2009

Caute baby. Ja tiez nemozem na mojho muza pol slova zleho povedat vari, upratuje len ma svoje casovanie a ja uz som taka narocna ze by som bola rada keby urobil za rovnaky cas viacej prace. Dnes mi urobil vecer palacinky strasnu chut som na ne mala tento tyzden 😉
Co budete varit v nedelu?

moniqe3
7. feb 2009

zapečenú brokolicu s nivovou omáčkou, krafiolovú plievočku pre Viki, pečenú sekanú s pyré, a Vikinke ešte kuracie mäsko

aspinka
7. feb 2009

mnaaaaam sekanu s pyre milujem. My sme si vymysleli rezne v cesticku s pyre a polievocku som robila dnes taky vyvar z brokolice. Moniqe mas krasnu babulku pozerala som fotecky. A naco ste nosili tu ciapocku co ma malinka na hlave ked sa mozem opytat?

kondi33
7. feb 2009

no tak nám navaril dnes náš tatinko na zajtra obedík, lebo ide zajtra do práce, takže mi zajtra nevaríme 😉
moniqe a terýz bývaš v blave či ivanke?

moniqe3
7. feb 2009

aspinka: 😀 to je ochranná čiapka pre deti, ktoré sa učia chodiť.. a my sme sa s mužom báli aby si neublížila...kúpila som ju na nete..cca 1000,- Sk a je super..už teraz ju nenosíme..ale odkladáme pre druhé bábenko..

bývam v BA.. 😉 ale často chodím do IPD..však pak sa môžeme aj so zumi stretnúť..

kondi33
7. feb 2009

no veď jasné dáme stretko 😉

pici
7. feb 2009

AHOJ MONIQUE... tesime sa, ze sa k nam pridas..
ja budem zajtra varit slepaciu polievku.. a druhe este neviem. manzel je vegetarian tak asi co si rano povie, to mu spravim. odisla mi akurat navsteva.. idem si dat sprchu. a spat. dnesny den ma unavil... ahojte dievcata..
kondi.. uz len jeden a pol dna a bude to cierne na bielom... 😀 😀

aspinka
7. feb 2009

ciapka proti padu to som este nepocula 😕 ale ved babatka vedia krasne padat ked sa ucia chodit na najlepsi airbag zadocek 😀

moniqe3
7. feb 2009

aspinka: no však jasné, len môj muž keď zistil, že také niečo existuje tak to chcel hneď kúpiť..ale na začiatku naša Viki nevedela padať na zadoček..ale furt na hlavičku..hlavne keď sedela a pozabudla sa a celou váhou padla na parkety..tak to tak plačkala....chráni to fontanelu a to sme chceli..

pici: ďakujem za privítanie.. a kde je zumi určite sa niekde fláka. 😀

kondi33
8. feb 2009

ahojte. my už sme vstali. no mne teplota klesla na 36,9 takže mrcha je za chvílu tu ☹ ☹ ☹

zumi99
8. feb 2009

ahojte, ja som sa vcera trocha flakala 😉 kondi ta teplota je aj tak podla mna vysoka 36,9 este nemusi znamenat prichod mrchy, aspinka co ty nato?

akurat ide muz do metra kupit maso, inak varit budeme dnes cinu s ryzou a slepacku polievku 😉

moniqe kocik sluzi? ja uz ho vobec nepotrebujem mala chodi len peso...inak tie skusky mi presunuli na piatok 13-ho, tak sa tesim 🙂

moniqe3
8. feb 2009

ahojte kočky

kondi: prajem ti aby si nedostala mrchu..neboj sa to možno nič neznamená...

kondi33
8. feb 2009

no neviem, mám momentálne z toho všetkého depku........ ☹

moniqe3
8. feb 2009

zumi: kočík slúži...už máme objednaný náš nový... v pondelok príde Ivetinej kolegyne do Čiech a keď prídu na Vikinkinú oslavu tak ho donesú. Takže ani poštovné nebudeme platiť. Teším sa..

kondi: ja si tiež myslím, že tá teplota je vysoká... nemaj depku... urob si už dnes test... 1 deň hore dole.. 😉

moniqe3
8. feb 2009

už by som mala začať aj variť, však??? 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre