Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
8. feb 2009

su zlate tie decka niekedy sa musim smiat...najnovsie nosi babiku vola ju anicka na serbel stiahne jej gate a posadi ju

zumi99
8. feb 2009

pici sisky to je moje...my sme ich uz vsetky zjedli co mamina narobila...moja mala dnes ide poobede ked sa vyspi k svokrovcom, tak budem mat volno, no asi sa pojdem ucit trocha zase ☹

zumi99
8. feb 2009

baby idem zase robit nech mi manzel nezavidi, ze ja sedim a on vari 🙂

pici
8. feb 2009

idem aj robit nech manzel nevzdycha kolko sa o mna stara.. xixi

kondi33
8. feb 2009

ok tak ja idem lahnút k malému

pici
8. feb 2009

ja idem kukat spidermana..hlavne ze jednotku som nevidela, ale tak nevadil...

kondi33
8. feb 2009

no kde ste všetky?????
zumi ty si išla aj susedom upratovať? 😀

pici
8. feb 2009

ja som tu. ja posledne dni tolko zerem. ze to je neskutocne...

pici
8. feb 2009

kde ste vsetky? mne ide o osmej serial.,, tak tu budem az potom

pici
8. feb 2009

no.. asi mate lepsi program. ja som akurat vysla z vane.. pockam kym mi uschnu vlasy a idem hajat...

moniqe3
8. feb 2009

dnes bol strašný deň... ja nenávidím keď je škaredo a nemôžeme s Viki vybehnúť von... tak sme boli obidve nevrlé a samozrejme, že sme nakazili aj ocka.. 😅 ...

zumi: dnes nám volala Lianka tak sme si trošku "pokecali" ona sa stále pýta na Viki taká je zlatučká..tak sa ľúbia.. 😵 😵

tak ja idem šup do postele... dobrú

pici
8. feb 2009

moni., vy sa so zumy poznate?

ja idem tiez sup do postele

moniqe3
8. feb 2009

pici: zumi je moja naj švagrinka 😉 😎

pici
8. feb 2009

aha.. to som netusila.. no pekne.. tak ked budeme tehu.. tak si spravime v ivanke gang...budem za vami chodit

moniqe3
8. feb 2009

pici: jasné kočíkový gang... 😀

no idem urobiť očistu a fakt spať, lebo Viki nejak skoro začala vstávať..

pici
8. feb 2009

tak jo.. dobru noc. manzel uz pinda nech taham spat.. ixixi

kondi33
9. feb 2009

ahojte dievčatá. mne teplota znova súpla na 37 😉
uvidíme čo z toho bude. ale nechcem sa zas tešiť dopredu nech nie som sklamaná...

pici
9. feb 2009

kondi a dneska si budes robit test?

kondi33
9. feb 2009

no to neviem či nie až zajtra...

pici
9. feb 2009

no nehnevaj sa... takto nas natahovat kondi??? sprav si.... uz sa neviem dockat

kondi33
9. feb 2009

ale keď ja neviem... čo keď nie som a ten biely papierik ma nasere a budem mať len nervy.. ešte by som počkala čo keď mrchaňa už je na ceste... radšej asi ešte počkám...
neviem........

pici
9. feb 2009

ale nemaj nervy. ak nie si tehu, tak nie si.. ale myslime si ., ze si....

kondi33
9. feb 2009

ale práve mi dorazila tá štetka mrcha ☹ ☹ ☹
ale nechápem tú teplotu teda....

pici
9. feb 2009

to vážne? .... 😖 😖 😖 skoda.....

kondi33
9. feb 2009

no a teraz som z toho zas na nič... ☹
a už neverím tej debilnej teplote, lebo dnes mi stúpla a predsa došla mrcha tak nechápem 😔 😔

pici
9. feb 2009

nebud na nic. viem ze si sa tesila. ale snad sa nic take nestalo... nabuduce sa podari urcite...

kondi33
9. feb 2009

no hej...... 😢

katrin21
9. feb 2009

ahojte.. pridavam sa .. aj my zaciname pomaly na druhom babatku pracovat... rozmyslam, ze si idem kupit femigard ... akurat sa mi musi telo uplne prebrat po liecbe endometriozy..
chcem si zacat aj merat teplotu. len nemam jasno.. kedy je potom prene ovu... ked zacina stupat teplota, tak bude ovu, alebo ked stupla tak je ovu.. lebo my nie sme s priatelom spolu denne a ked budem vidiet rano, ze stupla, mam mu volat , nech v ten den pride?? 😅 sorry, ale zijeme v inych mestach 100KM od seba...

zumi99
9. feb 2009

ahojte, kondi to ma mrzi, ze si dostala ☹ nevadi ide sa bojovat 🙂 tej teplote nechapem ani ja podla mna je to iny oj...

pici
9. feb 2009

ahoj katrin.. vitame ta medzi nami... ked tu bude aspinka, ona ti rada poradi vo veci merania BT.

aspin, ona je nasa poradkyna.. ze aspi? vela sa vyzna...

ja som tu jedina bez babatka... ale baby ma prijali aj tak.som zo senca

kodni a zumi su z ivanky a chodi sem aj monique co je zumina svagrina...

kondi.. nebud smutna.. aj ked .. viem ze urcite si... musime byt pozitivne naladene... aby sa babatko ku nam tesilo ..

katrin povies nieco o sebe?

musim odbehnut do mesta.. a potom som hned tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre