Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
9. feb 2009

pici to vies monca chce vyzerat ako sexi mamicka 😀 😀

zumi99
9. feb 2009

kondi budes aspon vediet nacom si 😉 tak nam daj hned vediet

zumi99
9. feb 2009

moni, akoze ked uz budeme pracovat na malom...precitaj si v akej si teme moja 😀 😀 😀 mas nato
😉 so skolou to zvladnes...ja mam sesternicu, ktora pri dvoch dokoncila skolu a teraz caka tretie 😉 nema ziadny problem

aplless
9. feb 2009

pici IP

zumi99
9. feb 2009

pardooon nie na malom ale na druhom, aj ked druhe babo by mohol byt chlapec ze moni?

kondi33
9. feb 2009

ok dám vedieť. ale už teraz viem že tam bude /.
zumi ty tiež mávaš pri ovu bolesti?

pici
9. feb 2009

ja ani neviem co je to mat ovu..

kondi33
9. feb 2009

pici ty vobec nemáš bolesti?

zumi99
9. feb 2009

kondi praveze vobec nemavam bolesti pri ovu...tento tyzden asi od stvrtka si robim ovu testy a podla toho skusime 😉 podla vypoctu vychadza na nedelu

katrin21
9. feb 2009

kondi: ak ti to spinenie zostane, tak to je v poho.. mozes byt tehu... aj ja som trochu spinila pri prvej dcere....

kondi33
9. feb 2009

čo vás vlastne stáli tie ovu testy? zumi ty máš aj ten papraďovač?
no ale neviem keď sa nám nezadarilo...my sme cez všetky plodné dni išli tak neviem prečo..

kondi33
9. feb 2009

katrin ale ja už tomu velmi neverím, no veď test to dnes potvrdí...

pici
9. feb 2009

kondi.. nemam bolesti. doteraz som brala HAK a tam ovulacia neprebieha.. vajecniky hajaju... folikulky nedozrievaju... tak snad sa to nastartuje... pozitivum je ze mrcha dorazila. .. vobec ze dorazila.

mam ovu testy.. zumi to objednala u jednej babeny.. ze zumi? a mam aj ten papradovac. ale po pravde minuly mesiac mi tam ovu neukazalo.. mozno som teda ani nemala.. tak v case ked si myslim ze by som mala mat ovu tak ich vyskusam.. a dostala som aj dva tehotenske na narodeniny... tak budem aj tie skusat.. ale na tie je myslim ze este hodne casu.. my sme este ani nesexovali bez gumy.. sme chceli nech najprv doky povie, ci som ok. cito a kultivacia.. a drb hned problem s krckom..

zumi99
9. feb 2009

ovu testy okolo 300 dokopy aj + postovne kondi mam aj ten papradovac..

zumi99
9. feb 2009

vsetko co mam budem skusat od stvrtka 🙂

kondi33
9. feb 2009

čo ste dali za ten papraďovač?

zumi99
9. feb 2009

ja 10,66 eur

kondi33
9. feb 2009

zumi pojdem do tej lekárne, aj sa prejsť s malým. nepojdeš aj ty? asi okolo 15.30 keď malý vstane a sa napapá

kondi33
9. feb 2009

asi si ho kúpim aj ja. to si kúpila tu v lekárni?

pici
9. feb 2009

ja som dostala papradovac od svagriny..

ja si vyskusam tie testy.,, ked povie doky ze som v poriadku a mozeme snazilkovat...

zumi99
9. feb 2009

kondi kupovali sme ho v senci v lekarni...muz ma prist o 4 domov a berie si malu na starost, aby som sa ja mohla v klude ucit na tie skusky, takze dnes nemozem ☹

zumi99
9. feb 2009

ja myslim, ze by ho mohli mat aj tu v ivanke vyskusaj najskor lekaren na namesti 🙂

zumi99
9. feb 2009

alebo sa spytaj a kup si ho az potom, ked si spravis ten test

kondi33
9. feb 2009

ok už malý vstal tak mu idem dať hamo a potom sa ozvem papa

zumi99
9. feb 2009

baby priznam sa vam ja mam z tej skusky trocha bobky..aj ked mi kazdi hovori, ze to je v pohodicke 😉

pici
9. feb 2009

A z coho mas tu skusku? to mi nejako uslo zumi...

pici
9. feb 2009

baby mne sa zda ze mi konci mrcha... to je ale nejako skoro nie.. ??? mavala som od pondelka do piatku.. aj ked teda piatok iba spinenie.. a teraz som dostala v noci z piatku na sobotu... a dneska mam uz len take spinenie...
co si o tom myslite?

zumi99
9. feb 2009

pici vodicak si robim 🙂

pici
9. feb 2009

budem ti drzat palce. zvladnes to.. zenam zdar. aj tak si myslim, ze sme lepsie vodicky

zumi99
9. feb 2009

jasne ze sme urcite lebo sme opatrnejsie jazdime pomalsie a preto statisticky mame menej nehod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre