• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
ahojte. to akože dnes tu nikto okrem mňa nie je alebo čo?
mrchaňa sa už rozbehla.
aspi nemožme ísť cez všetky dni ako si mi napísala lebo manžel bude 18-19 preč tak dúfam, že od 20 do 26 to bude stačiť. čo myslíš?
10. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi ahoj som tu, len musim ist do mesta.. tak tu budem neskor
10. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pici. ako mrcha?
kedy začínate?
10. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi ty akože kde si??? :angry:
10. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som uplne vyflusnuta...rano 6:30 mam jazdu potom kym dojdem do IPD je 10:00 a teraz som si len sadla k pc
10. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdi den mam jazdy teraz oni to tak davaju pred skuskami a navecer sa zase ucim a chodim aj skor spat :frowning2: ale od piatka tu uz budem castejsie s vami slubujem :wink:
10. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mate nove vy? ja uz to chcem mat rychlo za sebou a potom uz budu prijemnejsie veci napr. vyber auticka :grinning: uz mi z toho inak hrabe stale len sledujem auta a neviem sa rozhodnut :slight_smile:
10. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem si oddychnut na chvilu potom sa objavim...lebo sme sa asi zase minuli :sunglasses:
10. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. uz som z mesta naspat.

mrchu nemam uz. to je divne.. akoze za sobotu, nedelu som mala velmi silne... ale sa mi to zda kratko.. nuz nevadi... asi je to len zmena pre telo ze nie je nadopovane HAK

zacneme sa snazit az po 17 ked doky povie, ze som v poriadku, v co pevne verim. lebo ten krcok musi byt ok. potom sa vyjadri k antibiotikam co mi na to liecenie dal. a podla vysledkov z cyto ked povie , ze je vsetko ok, potom mozeme ist na to. dneska som tyzden bez sexu... tak si to asi viete predstavit...
10. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne malý spí a ja sedím pri pc. už som si objednala aj ja tie ovu testy. hoci mávam bolesti lenže neviem či tie bolesti znamenajú že začínajú plodné dni, či je to už po či čo. ja som si doteraz myslela že to je ovu, no chcem si to potvrdiť tými testami. mne už z toho úplne prepína :grinning: ja už by som chela byť tehuuuuuuuuuu :wink:
10. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi, upokoj sa.. vsetky chceme byt tehu... tak sa neprepinaj, skodis si sama...
10. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keď ja už som prepnutáááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa trochu upokoj. nebud jak sisina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nudím sa, ai je to z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kde je aspi? ona pracuje či je na MD nevieš?
10. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt neviem. je tajnostkarka.. xixi
ja by som spala .. a to mam vecer zakaznicku tak zbohom sladky spanok...
10. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mne sa zase nechce spať. chcela som ísť poobede von s malým, ale strašné počasie....tak asi nič z toho.. :angry: :angry: :angry:
10. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa pridat do vasej diskusie?
10. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že možeš :wink:
tak isto od februára snažilkujete? :slight_smile:
10. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepovedala by som, ze od februara, my snazilkujeme uz skoro rok a stale nic :frowning2: . no kazdy mesiac tisko dufam, ze to uz vyjde. asi to chce cas. mame uz jedno baby, a chceli by sme druhe, no nedari sa.
10. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2:
ale určite to bude čoskoro :wink:
a prvé sa vám podarilo hneď alebo tiež dlhšiu dobu?
10. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred malym som potratila :frowning2: a o necele 4 mesiace som zistila, ze som znova tehu :slight_smile: a to sme ani nevedeli ako sa stalo, pretoze sme si fakt davali bacha a doky mi hovoril,ze po kyrete mame mat polrocnu pauzu
10. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj asi... vitaj medzi nami.. skoda ze povodna umelkyna diduska sa tu uz nenachadza.. ale ako som si vsimla.. klame na inom fore.. ale to je jedno

povies nam nieco o sebe asi?
10. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z puchova, mam 28 a maly bude mat 3. pici chcem sa ta opytat, ako som sa docitala, ty mas skusenosti s tym papradovacom? ja som si ho v sobotu kupila, ale dako tomu neverim.
10. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kazdy den sa tam ma naniest kusok slin a ked vidis papradky mas ovulaciu. ja som ich zatial nevidela, je to mozno tym ze ovulku som ani nemala.. lebo som po dlhej dobe vysadila HAK. svagrina videla papradku a je tehu... tak asi to funguje.. ale super su aj tie ovu testy...
10. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici fakt???? a na akom nech sa idem pobavt troška :wink:
10. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si cely min. tyzden kupovala tie jednorazove ovu testy. vobec neboli pozitivne, aj ked som dvakrat na nich mala tu testovaciu ciarku, ale velmi slabu. podla mrchy som mala mat plodne dni prave min.tyzden. no a v sobotu som teda kupila ten papradovac. ty sa testujes s nim len raz za den alebo aj viackrat?
10. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to možeš aj viackrát za deň ale 2 hoďky pred nepiť, nejesť
pici no kde si??????? povedz kde si videla našu didku? :grinning:
10. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky

vidim, ze tu riesite ovu testy.. chcela som si aj ja kupit, ale teraz som mala take bolesti pri ovu, ze ziadne nepotrebujem.. vcera a predvcerom som sa ledva hybala :frowning2:

no uvidime, ci sa daco podarilo :slight_smile: som straaaaaaaaaaaasne zvedava :dizzy_face:
10. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked som si ho robila rano ako som vstala v nedelu, tak som mala papradie take male. pocas dna uz vsak bolo vyraznejsie a krajsie. a tak isto bolo aj dnes rano. som z toho jelen. podla mrchy ovulka uz davno mala byt. meriam si aj BT, ale podla nej sa tiez vobec neriadim.
10. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili. aj ja mávam hrozné bolesti ale ako vidíš nezadarilo sa,tak chcem si to potvrdiť tými testami.
pici :angry: :angry: kde si??
10. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok