Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
10. feb 2009

ahojte. to akože dnes tu nikto okrem mňa nie je alebo čo?
mrchaňa sa už rozbehla.
aspi nemožme ísť cez všetky dni ako si mi napísala lebo manžel bude 18-19 preč tak dúfam, že od 20 do 26 to bude stačiť. čo myslíš?

pici
10. feb 2009

kondi ahoj som tu, len musim ist do mesta.. tak tu budem neskor

kondi33
10. feb 2009

ahoj pici. ako mrcha?
kedy začínate?

kondi33
10. feb 2009

zumi ty akože kde si??? 😠

zumi99
10. feb 2009

ahojte baby, ja som uplne vyflusnuta...rano 6:30 mam jazdu potom kym dojdem do IPD je 10:00 a teraz som si len sadla k pc

zumi99
10. feb 2009

kazdi den mam jazdy teraz oni to tak davaju pred skuskami a navecer sa zase ucim a chodim aj skor spat ☹ ale od piatka tu uz budem castejsie s vami slubujem 😉

zumi99
10. feb 2009

a co mate nove vy? ja uz to chcem mat rychlo za sebou a potom uz budu prijemnejsie veci napr. vyber auticka 😀 uz mi z toho inak hrabe stale len sledujem auta a neviem sa rozhodnut 🙂

zumi99
10. feb 2009

no, idem si oddychnut na chvilu potom sa objavim...lebo sme sa asi zase minuli 😎

pici
10. feb 2009

ahojte. uz som z mesta naspat.

mrchu nemam uz. to je divne.. akoze za sobotu, nedelu som mala velmi silne... ale sa mi to zda kratko.. nuz nevadi... asi je to len zmena pre telo ze nie je nadopovane HAK

zacneme sa snazit az po 17 ked doky povie, ze som v poriadku, v co pevne verim. lebo ten krcok musi byt ok. potom sa vyjadri k antibiotikam co mi na to liecenie dal. a podla vysledkov z cyto ked povie , ze je vsetko ok, potom mozeme ist na to. dneska som tyzden bez sexu... tak si to asi viete predstavit...

kondi33
10. feb 2009

mne malý spí a ja sedím pri pc. už som si objednala aj ja tie ovu testy. hoci mávam bolesti lenže neviem či tie bolesti znamenajú že začínajú plodné dni, či je to už po či čo. ja som si doteraz myslela že to je ovu, no chcem si to potvrdiť tými testami. mne už z toho úplne prepína 😀 ja už by som chela byť tehuuuuuuuuuu 😉

pici
10. feb 2009

kondi, upokoj sa.. vsetky chceme byt tehu... tak sa neprepinaj, skodis si sama...

kondi33
10. feb 2009

ale keď ja už som prepnutáááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
10. feb 2009

tak sa trochu upokoj. nebud jak sisina 😀 😀 😀 😀 😀

kondi33
10. feb 2009

nudím sa, ai je to z toho 😀 😀 😀 😀
kde je aspi? ona pracuje či je na MD nevieš?

pici
10. feb 2009

tak to fakt neviem. je tajnostkarka.. xixi
ja by som spala .. a to mam vecer zakaznicku tak zbohom sladky spanok...

kondi33
10. feb 2009

to mne sa zase nechce spať. chcela som ísť poobede von s malým, ale strašné počasie....tak asi nič z toho.. 😠 😠 😠

asined19
10. feb 2009

ahojte mozem sa pridat do vasej diskusie?

kondi33
10. feb 2009

jasné že možeš 😉
tak isto od februára snažilkujete? 🙂

asined19
10. feb 2009

nepovedala by som, ze od februara, my snazilkujeme uz skoro rok a stale nic ☹ . no kazdy mesiac tisko dufam, ze to uz vyjde. asi to chce cas. mame uz jedno baby, a chceli by sme druhe, no nedari sa.

kondi33
10. feb 2009


ale určite to bude čoskoro 😉
a prvé sa vám podarilo hneď alebo tiež dlhšiu dobu?

asined19
10. feb 2009

pred malym som potratila ☹ a o necele 4 mesiace som zistila, ze som znova tehu 🙂 a to sme ani nevedeli ako sa stalo, pretoze sme si fakt davali bacha a doky mi hovoril,ze po kyrete mame mat polrocnu pauzu

pici
10. feb 2009

ahoj asi... vitaj medzi nami.. skoda ze povodna umelkyna diduska sa tu uz nenachadza.. ale ako som si vsimla.. klame na inom fore.. ale to je jedno

povies nam nieco o sebe asi?

asined19
10. feb 2009

som z puchova, mam 28 a maly bude mat 3. pici chcem sa ta opytat, ako som sa docitala, ty mas skusenosti s tym papradovacom? ja som si ho v sobotu kupila, ale dako tomu neverim.

pici
10. feb 2009

no kazdy den sa tam ma naniest kusok slin a ked vidis papradky mas ovulaciu. ja som ich zatial nevidela, je to mozno tym ze ovulku som ani nemala.. lebo som po dlhej dobe vysadila HAK. svagrina videla papradku a je tehu... tak asi to funguje.. ale super su aj tie ovu testy...

kondi33
10. feb 2009

pici fakt???? a na akom nech sa idem pobavt troška 😉

asined19
10. feb 2009

no ja som si cely min. tyzden kupovala tie jednorazove ovu testy. vobec neboli pozitivne, aj ked som dvakrat na nich mala tu testovaciu ciarku, ale velmi slabu. podla mrchy som mala mat plodne dni prave min.tyzden. no a v sobotu som teda kupila ten papradovac. ty sa testujes s nim len raz za den alebo aj viackrat?

kondi33
10. feb 2009

to možeš aj viackrát za deň ale 2 hoďky pred nepiť, nejesť
pici no kde si??????? povedz kde si videla našu didku? 😀

liliandax
10. feb 2009

caute kocky

vidim, ze tu riesite ovu testy.. chcela som si aj ja kupit, ale teraz som mala take bolesti pri ovu, ze ziadne nepotrebujem.. vcera a predvcerom som sa ledva hybala ☹

no uvidime, ci sa daco podarilo 🙂 som straaaaaaaaaaaasne zvedava 😵

asined19
10. feb 2009

no ja ked som si ho robila rano ako som vstala v nedelu, tak som mala papradie take male. pocas dna uz vsak bolo vyraznejsie a krajsie. a tak isto bolo aj dnes rano. som z toho jelen. podla mrchy ovulka uz davno mala byt. meriam si aj BT, ale podla nej sa tiez vobec neriadim.

kondi33
10. feb 2009

ahoj lili. aj ja mávam hrozné bolesti ale ako vidíš nezadarilo sa,tak chcem si to potvrdiť tými testami.
pici 😠 😠 kde si??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre