• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
príde aspinka poobede a tá ti to vysvetlí. ona je tu náš odborník na nejaké nejasnosti :wink:
10. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala min. tyzden bolesti a test to nepotvrdil, ze by mala byt ovu.
10. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydržíme na aspinku ona to rozlúskne :wink:
10. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pri petkovi bola uspesnost 100% :slight_smile: tak uvidime...

prinajhorsom kupim aj ja tie testy, uvidim, aku recenziu date :wink:
10. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten papradovac je zevraj na 99% spolahlivy.. tak ja neveim...
kondi dala som ti to do ip
10. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co taka papradova sranda stoji? :confused:
10. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute prave som sa zobudila :slight_smile: to je aky cas vonku? zase snezi? idem sa najest vidim, ze tu rozoberate ovu testy, tak ja ich teraz zacinam testovat 1x a potom vam poviem svoj nazor :slight_smile: tento tyzden mam mat, ovu ale kedze mam nepravidelny cyklus tak presne neviem kedy a pevene verim, ze test to ukaze :grinning: :grinning: ok, idem papat potom sa ukazem
10. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala zan 10,70 eur. myslite si, ze ked sa testujem a pred tym som jedla,ze je vysledok skresleny?
10. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici aj mne daj do ip co si zistila...diky :wink:
10. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi - u vas snezi?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz chcem normalne pocasie, toto mi pekne lezie na nervy :rolling_eyes:

asined - ja ti s tym neporadim.. ale podla mna, by jedlo nemalo ovplyvnovat vysledok.. ci ano? :sweat_smile:

pici - aj ja ceeeeeeeeeem IP :sweat_smile: :slight_smile:
10. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.. lebo ked nemas ovu tak paprade tam tak ci tak neuvidis.. myslim

ja tento mesiac testnem vsetku svoju vyzbroj a potom vam poviem...
10. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testla som sa pred 15 min. a znova krasne papradie cez cele to sklicko. a to uz prakticky druhy den :unamused: ....asi budem musiet aj dnes manzelika znasilnit :grinning:
10. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asined - :grinning: a vcera si ho znasilnila? :grinning: ked pises, ze aj dnes budes musiet.. :sweat_smile: :wink:
10. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeee asi.. tak moj je asi pokazeny.. nic mi neukazuje.. hnusny papradovac.. xixixi.. no sup sup do toho...... ked ta papradka tam je.. tak treba ist na vec...
10. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj vcera, ale velmi sa nebranil :grinning: . budem si musiet na neho pockat kym pride z prace. vecer dame nejake vinko, on pivko a sup sup. dufam, ze maly skoro zaspi :slight_smile:
10. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yes lili snezi tu u nas... aj ja uz chcem nech je pekne pocasicko mas viac moznosti kam s detmi :wink:
10. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej. aj ja chcem ine pocko. nervy mam . mam tenisky a snezi jak besne aj tu v ba

no asi... ja som tyzden bez sexu tak to je tyranie pocuvat ako na to vhupsnete vecer.. xixixi
10. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam, ze ste ma medzi seba prijali, idem teraz off, pojdem malemu dat nieco spapat a manzelikovi obedik zohriat. vecer tu budem, zatial sa majte, papa
10. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, ale ste sa rozkokosili :grinning:

ani ten moj sa nebrani, tiez si da jedno pivko a je pritulnejsi :zipper_mouth: :grinning: a hlavna vec, ze sa s tym zmieril, ze to s 2 babom myslim smrtelne vazne :grinning:

zumi - ten sneh si nechajte, tu ho nechcemeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, mozem sa pridat do vasho pokecu? :wink:
10. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne cim viac tym lepsie :slight_smile:
10. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeee kolko nas tu uz je.. juchuuuuuuuuuuuuuuu

tesime sa kazdej novej mamicke.. sisi... povedz nam nieco o sebe...
10. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooooje nervy, to je zla otazka, xi xi. mam vystudovanu filozofiu a ked zacnem kecat, tak len tak lahko neprestanem :grinning:
ale tak v skratke - mam krasne dieta, obcas neposlusneho muzika, byvam v Petrzke a kedze sa blizi cas nastupu do prace, tak planujeme druhe babo :grinning:
na ostatne otazky odpoviem :wink:
10. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ako sa rozrastame :slight_smile:

kukam, ze mame skoro rovnake deturence.. super! uz len pici nas musi dobehnut :dizzy_face:
10. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovna. my sme tu ukecane vsetky neboj sa..
kolko mas rokov? kedy zacnete snazilkovat? mas nejake zlepsovaky?meras bt alebo vies presne kedy mas ovulku?
10. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, lili. vsimla som si :wink:
10. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici - ty si nejaka zvedava, sisi bude ako na vysluchu :grinning:
10. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je to parada, ako sa rozrastame tesim sa...teraz musim ist potom pridem :wink:
10. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos teraz som si dočítala to fúrum. akože tá dida je psychopat. ona je fakt trapná. ale čo je smutné tak tie babenky si tam nedajú vysvetliť že ona je klamárka a kludne sa sňou bavia ďalej. akože ja si s takým človekom akoé je ona nemám čo povedať, veď to je trapné čo ona robí a hlavne choré...
to je chudera a nech sa dá liečiť.. tolko k tej sliepke..
10. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici, podla nicku sa to da vyratat, takze 32 :wink: nooo a zlepsovaky nemam ziadne zatial, akosi dufam, ze nic speci nebudeme musiet vymyslat, kedze samko sa zadaril na 1.sup :wink:
10. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok