• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
fakt je to super, ze nas je tu tolko, len skoda, ze ste vsetky tak daleko :cry:
10. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, v RS mam kamosku, chodili sme na vysku a ona nejaky cas robila v BA a potom sa vratila spät do RS a myslim, ze robi v miestnej telke
10. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi.. nerozculuj sa nad nou. kazdy mame svoje dovody.. ona ma takisto svoje preco klame. asi ma nejaky osobny problem.. a nemyslim ze tie zeny su tam na hlavu. mne pisali aj sukromne spravy ze s nou skoncili..

lili - no tak som sa spytala rovno vsetko naraz nie? xixi

zumy.... tak pridi ja tu budem do 16/15 potom dojde drahy po mna a potom mam zial robotu doma

som tu jedina sisinka co este nema krpca.. ale.. viem , ze mi ho s radostou vsetky doprajete.. len to s tym neprehanajte, aby som nakoniec nemala dve.. a nedobehla vas na jednu supu dievcata.. xixi
10. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici nemyslela som to doslovne že sú na hlavu ale mne osobne by vadilo si písať s niekým keď velmi dobre o ňom viem, že klame...
idem na chvílu off a potom prídem :wink:
10. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi - ta kamoska sa nevola nahodou beata? :wink:

kondi - pici ma pravdu, didusu sa neoplati rozoberat, len aj ja som z toho riadne v soku, to som necakala :confused:
10. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi ja viem ako si to myslela. ja som k nej bola tiez taka loajalna a nakoniec mi vypisuje ze na mna posle pravnika , ze ohovaranie fyzickej osoby.. :grinning: :grinning: celkom zabavne...
10. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano. poznas ju?
10. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi - ano, poznam :slight_smile: super nahoda!

pici - s tym pravnikom by som si to kukla.. :astonished: :grinning:
10. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ma myslim Filipka a neviem, ci uz aj nahodou nie druhe, hm? a odkial sa poznate? inak, ta mas kolko rokov?
10. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravnika takeho ze sa poserem... :grinning: :grinning: :grinning: ale jedine od smiechu.... :grinning: dost o diduse.. kaslat na nu
10. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici, vy sa ako dlho snazite o babo?
inak, moja segra sa snazili 4 roky, v oktobri mala ist uz na umele oplodnenie a tam jej lekar povedal, ze bohuzial to nemozu urobit. a dovod? segra bola v 5. tt :wink: takze ja si myslim, ze pani priroda je pani priroda :slight_smile:
10. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, opustam vas, Samko sa zobudil
vecer nakuknem :slight_smile: pa zatial
10. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi - ano, maju Filipka :slight_smile: ale druha este nie.. teda som ju nevidela s ziadnym inym mimim.. vidat ju obcas v markize, ked ma nejaku reportaz z regionu. A ani neviem presne, odkial sa pozname.. asi este zo skoly? :sweat_smile: Rim. Sobota je male mesto, tu pozna hadam kazdy kazdeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.. ja budem mat tento rok 30!! ooooch.. boozeee, sa mi verit nechce :unamused:
10. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj maly sa uz ozval zo spalne, takze bezim off

ale sem tam nakuknem, ked mi to maly dovoli :grinning:
10. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi. my sme sa este ani nezacali snazit. vysadila som hak isla k dokymu a zistil ze mi krvaca krcok tak mi dal nejake lieky. spravil cyto a az 17/2 idem na kontrolu tak ked povie, ze je vsetko ok tak sa zacneme snazit...
10. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi: o akej teme si to pisala?? aj ja som zvedava... aka didusa..?
10. feb 2009 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som tu.. maly si vypytal mlieko :angry: tak tu lezi v obyvacke na sedacke.. vtedy ho nemozem rusit :sweat_smile: :slight_smile:

pici - drzim palce! aby si bola cim skor v poriadku, aby ste sa mohli snazilkovat o 100sest :wink:
10. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili. no snad budem coskoro fit a mozeme zarabat na krpca aj my...
10. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu :slight_smile: katrin to je dlhy pribeh a bud rada, ze nevies o koho ide :wink:
10. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz mi dnes hovori, ze ideme zarabat, no ja mu hovorim, ze este je skoro, tak ako tusim aspinka pisala, nech setri municiu :grinning: :grinning: ovu mam mat asi v nedelu :wink:

baby bude sa to tu za chvilu z krpatievat :slight_smile:
10. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici sa vratila do povodnej foto :wink:
10. feb 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi - uz ten dazd so snehom dorazil aj k nam :angry: .. drbne ma :confounded:
10. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej vratila. sa mi nepopacovala ta predtym. mam kopec aktualnych fotiek...

v ba snezi jak najate.. pomocccccccccccccccc. idem dome. dievcata pekne si tu popiste nech mam rano ku kave co citat.. ja mam dneska zakaznicku tak budem dlho hore...
10. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby pekne ste si popisali a vidim nove snazilky tesime :grinning:
kondi jasne ze nevadi ze mangel ide prec nezabudni sa s nim patricne rozlucit a potom ho patricne privitaj a je to v suchu :grinning: :grinning: :grinning:
Spermie vraj v tele zeny dokazu prezit 48hodi ti lepsi borci aj dlhsie :sweat_smile:
10. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky

Tak celú noc Viki nespinkala..ráno som išla k doki a tá to potvrdila, že to má zo zúbkov. Dnes som bola aj na cievnom bo mám problémy so žilami a dostala som "sexy pančušky" a detralex... cievny bol kamoš môjho známeho a bol celkom dosť vtipný...že aj tak mám sexy nohy.. :grinning:

no dúfam,že do nedele Viki bude fit však má veľkú oslavu..

Vítam nové snažilky..

zumi: keď chcete zamiešať chalana treba aby bola munícia čerstva a rychlá a nie spomalený deduškovia.. :grinning: :sunglasses:
10. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no vidím že ste toho dosť popísali. a koho to tu nevidím aspinka už dorazila :grinning: no to si buď istá že sa s ním patrične rozlúčim :grinning:
aspi ty si ma materskuj či pracuješ?
pici prečo stará známa foto?
10. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi pracujem a i ked mam net nedovolim si cez pracovnu dobu kecat na forume takze sekam dobrotu a vynahradim si to az doma len ci tu budem mat dnes s kym ked vy ste sa vykecali doobeda :grinning:
10. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu furt. a tvoja malá ma kolko? už si to určite písala ale mne sa to nechce hľadať :slight_smile:
ako si sa rozhodla idete na druhé či nie? nie že nás v tom necháš samé.
vaša BT je na h... som si ráno merala a že 37 a mršisko jak sviňa :grinning:
takže ja som s meraním skončila :wink:
10. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kondi ty mas poruchany teplomer :grinning: mala bude mat styry :wink: neboj zacnu mi plodne dni a uz budem rozhodnuta a muz bude "musiet" drzat :grinning:
10. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie moj teplomer je ok len tá teplota je na dve veci.
malá už je velká. už by to chcelo bračeka :grinning:
10. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok