• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
to robíte akože naschvál? keď sem prídem nikto tu neni a keď odídem tak píšete ostošesto :angry: :angry: :angry:
10. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi - ja sem obcas nakuknem, ked odbehnem od maleho.. aj ten mi teraz dviha adrenalin :angry: lebo nechce jest navarene jedlo.. len suchy rozok obhryza :rolling_eyes:
10. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to milujem aj ja keď robí malý...
kedy sa testuješ lili?
aspi ty moja pani doktorka. tá bolesť čo mávam pri plodných dňoch je ovu alebo pred ovu alebo je to u každého individuálne? nevieš ako to je? doteraz som si myslela, že to je presne ovu, ale už som si neni istá ničím keď tá BT ma tak sklamala :angry:
10. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kondi to by som mohla akurat ja povedat :grinning: :grinning: :grinning:
Jaj baby pri jedeni som bola strasne zla to si mala nepomohla vlastne chuda v nicom si nepomohla vzdy muselo byt pomojom :grinning:
10. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi - ja nemeriam BT a ani tak skoro testovat nebudem.. az ked mi bude mrcha meskat, tak potom :wink:

mna z toho mojho maleho poraziiiiii... a dorazil ma aj moj stary, vraj pride pozdejsie :rolling_eyes: a potom pojde asi na futbal.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj tiež neni doma a tiež dojde neskoršie. no som zvedavá lili či to vyšlo :wink:
aspi čo tá moja bolesť pri ovu... nevieš? ale ty určite vieš šak moja :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
10. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi aj ja mam bolest pri ovu ale neviem ti povedat ci to funguje tak ze ked boli tak folikul praskol a islo vajko na vandrovku alebo sa len chysta prasknut ono ked sa v tele spermie udrzia dva dni tak je to jedno ked ta picha vo vajecnikoch chod pichat muza a vysledok sa dostavi. Lebo ci uz ide o prasknutie folikulu alebo uz je vajco na ceste spermie si ho najdu a ked bude vsetko ok tak ho oplodnia nemusis na to hned skocit ked praskne vajko a je ovulka to keby tak fungovalo ze mozes byt oplodnena len vtedy v ten moment no tak to by teda bolo keby si bola napr. v robote a hups pichlo vo vajecniku kondi ma ovulku a ide zhanat svojho muza :grinning:
Preto sa rataju plodne dni cca dva dni pred ovulkou a dva dni po ze zena je v tom rozmedzi plodna a vajko moze byt oplodnene.
Vacsinou neplodne pary ktore sa pokusaju dlhsie alebo jeden z nich trpi nejakou poruchou plodnosti musia si to odsledovat na chlp presne u dokiho ze baba ide na utz a Dr. povie utekajte domov uz mozete :wink:
10. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dosť si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
do riti a presne tak bolo minulý mesiac. čo tie spermie boli slepé či čo???? :grinning: veď tak sme robili a nič :angry: :angry: :angry: počkaj šak ja im ukážem :grinning:
10. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o slepych nabojoch ani nehovor a hlavne nie pred muzom este bude fustrovany a taaaak sa bude snazit :sweat_smile:
10. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ste ma pobavili :grinning:
10. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak nenaserie ťa to... ty si jak pako odsleduješ ovulku a šetko jak má byť a on také slepé slepice vystrelí... :angry: :angry: :angry:
10. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by ma fakt nasralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ved pockaj, ako ja budem o par dni nadavat :angry:
10. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu aj ja na chvilu...citam si vas poctivo :slight_smile: chlapovi o slepych nabojoch ani nehovor, lebo nebudu ziadne naboje :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucila som sa konstrukciu vozidla kokos si to zapamatam tak na hodinu maximalne...mi je to tak jedno vediet ako pracuje motor
10. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz si tiez namysla, ze ma oplodni raz dva :grinning:
10. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi - co si robis vodicak? :confused: :slight_smile: drzim palce!!

aj ja by som mala... ale sa mi nechce :confounded:
10. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik kde ste vsetky?
10. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili, ano robim si dlho som to odkladala, ale je to fakt v dnesnej dobe nevyhnutne a ked uz aj budem mat na com jazdit, tak som do toho isla
10. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis.. u mna je opacny problem :unamused: ja by som mala na com jazdit, ale vodicak si tak skoro asi neurobim, lebo mi ho lekar neschvali :frowning2:
10. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nie ste tu?
10. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte už tie moje dve detičky spia aj muž aj dcérka.. :grinning: a mňa neskutočne bolí hlava.. aj ja pôjdem... ale ešte dražím na aukciách. :sweat_smile: :sunglasses:
10. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz dopracovala. neviem sa dockat sprchy.

aspi.. to aku hlasku si dala. ze chod pichat manzela.. to ma neskutocne pobavilo.. idemspat.. som skapacina...
10. feb 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

pekny den prajemeeeee :dizzy_face:
11. feb 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili. ty si uz hore???
11. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme už dávno hore, len som ešte nemala čas sem kuknúť :unamused:
aj teraz som tu len na skok. pici prečo si si nenechala to foto predtým? bolo super :wink:
11. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vstavame pred siedmou :slight_smile:

veru pici, ta fotka predtym sa viac videla aj mne :wink:
11. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam tam nejaku neboj sa kondi. ale malo mam tu v praci

to fakt? a ja ze aka som shick na tejto.. ok dam tam tu druhu dievcata...

pocujte mam dilema.. planujeme mrnco.. ved to viete.. idem vsak v lete do tunisu.. v juli. co moze znamenat, ze mozem byt velmi tehotna, malo pripadne aj vobec.. to vsak nikto nevie dopredu... co si o tom myslite?

ja mysllim, ze ak by som bola tehu . ci viac alebo menej / mysli tt/ , a nebola by som rizikova, tak by to nemusel byt problem. ci ano?samozrejme ak k tomu pripocitame veci ako neopalovat sa, oddychovat, ziadne priame slnko, cez najvascie teplo izba. atd... to je samozrejme...
11. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.. spite?
11. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som teraz len prisla z mesta, pici myslim, ze by to nemal byt problem...ale bude tam dost teplo v juli..len ci z toho aj budes mat mat..skor sa neda ist?
11. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici - podla mna, ak by si bola aj tehu, tak by to nemal byt problem, samozrejme, ak by si mala bezproblemove tehotenstvo, nemala by si nejake nevolnosti.. len neviem ako je to s cestou v lietadle.. tie tlaky tam :confused:
11. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok