Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
11. feb 2009

neda sa ist skor. mam statnice. ja chodim vzdy v july.
ja len ci tonebude problem.. lebo ak by to malo byt tak radsej s babatkom pockam.
budem sa aj dokyho pytat co si o tom mysli a tak. nechcem predbiehat ale stat sa moze ze budem aj v 5tom alebo v 1.mesiaci alebo aj vobec. tak musim prebrat vsetky alternativy..

sisinka76
11. feb 2009

ahojte babule 🙂

pici, my sme boli v Tunise v maji 2006 a bolo horuuuuco, ja som koncila akurat 3.mesiac a pravdu povediac, velmi som si to neuzila

zumi, u koho si robis vodicak? mna muz na to nahovara uz doooooost dlho a tak zacinam nad tym uvazovat. ale ked ja som taky strachopudko a radsej sa preto nechavam vozit 😀

a ozaaaaj, co ste vymysleli na Valentina pe svojich poloviciakov? ja to mam o cosi zlozitejsie, lebo v ten den oslavujeme aj vyrocie svadby, tento rok uz 5. 😵

pici
11. feb 2009

no... mne staci teplo a oddych. izba.. ja som svetlokozec takze na to slnku na ziadnej dovolenke nie som vycapena... staci moricko. vanok a pod slnecnikom dobra kniha..

my valentina neoslavujeme. minuly tyzden som mala narodeniny a o tyzden ma drahy meniiny.. tak to by bolo moc vela oslav na jeden mesiac.. ale dostanem urcite nejaku cokoladku.. xixi

sisinka76
11. feb 2009

pici, ved keby bol pre nas len valentin, tak coko to spravi 😀 ale mame aj to vyrocie a to by som chcela nieco vymysliet, len akosi mi ktosi ukradol fantaziu 😀

sisinka76
11. feb 2009

opustam vas zatial, o 11 mi pride ziacka na nemcinu a musim aj kuk, co dnes budem ucit 😉

paaaaaaaa

pici
11. feb 2009

ok.ucis nemcinu? xixi
aj ja... ale iba tak sukromne

zumi99
11. feb 2009

sisinka76 pisem ti to do ip 😉 zase tu s vami nemozm byt, lebo sa ucim ☹ mam z toho fakt haluze

pici
11. feb 2009

zumi pekne sa uc.. radsej..

liliandax
11. feb 2009

tak uz som spat 🙂

boli sme sa trochu prejst, som utahana ako kon.. a ten debilny vietor!? 😝

vidim, ze sa vsetky vzdelavate 😉 ale nahodou sem nikto nezabludil??? 😵

asined19
11. feb 2009

ahojte je tu niekto?

pici
11. feb 2009

ahojte ja som tu... len tak odbieham.. asi ahoj.. aky mas den?

asined19
11. feb 2009

taky troska uponahlany, ale inak ok. akurat som dala krpca spat, tak mam chvilku cas. cele doobedie som prala a zehlila. a ty ako v praci?

pici
11. feb 2009

no ja som sa dneska dotlacila konecne k pisaniu diplomovky... a mam oboch sefov v praci.. a som unavena.. nejako

pici
11. feb 2009

baby.. vy tu dneska ani jedna nie ste?

pici
11. feb 2009

no asi zacnem udelovat pokarhanie za dnesnu ucast dievcata... 😖 😖

aspinka
11. feb 2009

ahojte baby som su chybala som vam 😉 idem si precitat co ste dnes napisali a mozno aj nieco "mudre" napisem ale...asi ani ne 😎

liliandax
11. feb 2009

caute

uz som tuuuu... skor sa nedalo, neboli sme doma. zasli sme za svagrinou, aby sa deti pohrali..

moj stary mi volal, ze dnes nedojde domov. Je niekde na vychode, tak sa mu neoplati vratit sa a potom nazad 😖

takze dnes som tu dlhooooooooooooooooooooo 😀

pici
11. feb 2009

aspi... ahojjjjjjjjj. co si myslis o tej mojej dovolenke?

lili.. tak dneska maju mysi hody co??????

liliandax
11. feb 2009

pici - tak tak.. len skoda, ze budem hodovat sama 😠 😀

ale mam tu aspon vas a MK 😉

aspinka
11. feb 2009

pici neviem ono je velmi skoro na posudzovanie i ked chapem ze si chcete dovolenku zarezervovat co najskor. Problem je ze nikdy nevies urcit ako bude tehotenstvo prebiehat. Napriklad ja som otehotnela a v 6tt som skoro zblaznila jake som mala bolesti zaludka nechutenstvo bola som slaba nevladna a dva mesiace som prelezala a to mi zacalo len dva tyzdne po pozitivnom teste a pokracovalo to do 14tt! Schudla som 10kil a bol pre mna problem aj vstat z postele a ist na zachod. Pri druhom tehotenstve som s tym uz neratala ved telo uz bolo tehotne vie coho caka 😀 ale omyl zacalo mi to iste v 7tt a kym som nepotratila lezala som v bolestiach slaba v posteli. Mam vsak kamosky ktore celu dobu nevedeli ze su tehotne nic im nebolo len brucho im rastlo.
Takze si vyber! 😅

pici
11. feb 2009

aspi... skor som myslela ze ked budem ok.. ci nie je problem ist aj tehu na dovolenku
jasne ze ked budem tehu a bude mi zle tak nasilu sa trepat nebudem... ide skor o babo.. nie ako sa budem citit

pici
11. feb 2009

ja som si domov doniesla materialy. ale je mi zima a tak som sa zababusila a idem kukat telku.. materialy spracujem na diplomku zajtra.. v praci.. xixi

aspinka
11. feb 2009

no ked budes ok nevidim problem i ked v pokrocilejsom stadiu tehotenstva sa neodporuca lietat

pici
11. feb 2009

no letime v juli... tak to asi az take pokrocile nebude.. ak vobec bude.. xixi ide mi panelak. potom tu budem

lili skoda ze si tak daleko, dosli by sme si k tebe spravit babsku jazdu...

liliandax
11. feb 2009

pici - do by ste mohli, chlastu je tu az az 😀

aj mne ide panelak.. ale kukam aj sem 😵

o com bude diplomovka? 😕

pici
11. feb 2009

aktualne vyzvy platobneho styku v eurozone a na slovensku ... haha to som si dala

aj ja som sama doma. manzel isiel k rodicom. vecer je naspat.uz len tri dni a mozme sexovat... xixi

liliandax
11. feb 2009

😕 😕 😕 no ja by som nenapisala teda ani makke f 😒

😀

no ja tlacim teraz orieskovu cokoladu do hlavy.. vedela by som jej zjest teraz cele tony 😝

pici
11. feb 2009

ja som zozrala olivy a este pochrumala sezamovek semiacka.. a dala by som si pukance ale ziadne nemame...

liliandax
11. feb 2009

dobra kombinacia 😀

ja mam pukance, dojdi 😵 .. idem kuknut ci este nieco fajne nenajdem 😅 😎

liliandax
11. feb 2009

co tak arasidove chrumky?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre