Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
11. feb 2009

jemine.. tak ak myslis tie komunisticke... tak tie by som si dala. v modro bielom obale.. mnam mnam...
dam si calibrum baby plan namiesto toho asi...

liliandax
11. feb 2009

ano.. myslim prave tie 😵

ale uz ani tie nie su take, ake byvali 😖

calibrum si dam aj ja.. ale len 1ks, ale tie chrumky zjem vseeeeeeeeeetky!!!

boze, ja fak zeriem ako prasa 🙄

pici
11. feb 2009

aj ja.. co budeme potom robit ked budeme tehu??? Ha?

hej veru.uz nie su take ako boli ked sme boli male.. ale aj tak su bozske.. mnam.. idem si nieco kuk v telke..

liliandax
11. feb 2009

no to netusim.. budem asi turbo prasa 😝

.. mala by som sa krotit.. ale ked to sa nedaaaaaaaaaaa ☹

ja som v telke nenasla nic.. pomaly klasika 🙄

pici
11. feb 2009

nejde mi teletext na jojlke tak ani neviem co dneska ide...

pici
11. feb 2009

kukla som na nete.. ale chce sa mi nejako spat..

liliandax
11. feb 2009

aj ja len vyzyvujem 😖

darmo.. starneme 🤐 😀

pici
11. feb 2009

no asi ano. a mam od vcera vetry.. xixi.. to je aka kombinacia.. zozrala by som aj klince a mam vetry...

liliandax
11. feb 2009

to je fakt divna kombinacia 😅

.. ja len jem a jem.. a nic nepijem 😒 ako sa mam prinutit nieco pit??

pici
11. feb 2009

neviem. ale hlad je skryty smad.. takze ked budes viac pit budes menej tlacit.. aj ja pijem dost malo. potom mam kruhy jak olympijske pod ocami...ide mi serial. tak tu budem neskor

liliandax
11. feb 2009

tak tie kruhy mi ani nespominaj 😠

radsej pojdem asi spat, aby sa nezvacsovali 😀

pici
11. feb 2009

radsej sa napi.. xixi

liliandax
11. feb 2009

no a potom nebudem v noci spat, len na WC behat, nie? 😝

pici
11. feb 2009

tak sa musis vxpisat pred spanim lili ja uz idem do pelechu,sa mi oci zatvaraju...

liliandax
11. feb 2009

😀 dik za radu!! 😀

aj ja idem off.. prava ruka mi uz odmrzla

pa

pici
12. feb 2009

dobre ranko dievcata.. kde ste vcera boli hm???

zumi99
12. feb 2009

ahoj pici, ja som tu mala aj navsetu a aj som sa ucila 🙂 inak dnes a vcera som si robila ovu test a vcera mi vysla slabsia ta druha ciarka a dnes uz ju mam silnejsiu, no mozno zajtra uz budu mozno rovnako silne 😉

zumi99
12. feb 2009

tak neviem ci mam este cakat alebo vhupneme nato dnes 😀 fakt mozu byt zajtra rovnake len aby som to neprepasla ale asi ne ze?

zumi99
12. feb 2009

a kondi ta sa kde stratila? kondi ozvi sa chybas tu 🙂

pici
12. feb 2009

no zumi ja by som isla na to..
akurat sa trapi m s diplomvkou.. nechce sa mi do toho, ale dneska som si povedala ze to proste musim spravit prvu kapitolu tak som tu tak vsellijako...

ano ano, kde je kondi?

zumi99
12. feb 2009

no pici nezavidim ti ja som sa so svojou diplomovkou tiez dost natrapila...mala som temu infalcia a jej dopad na domacnosti v SR staticsticky urad bol mojou najnavstevovanejsou strankou 😝 ta tema aj vyzera jednoducho ale zdanie klame same percenta o kolko sa zvysovala no fakt mi z toho hrabalo ake kvantum zdrojov som musela porovnavat

zumi99
12. feb 2009

a samozrejme potom zistovat ako to vyplvalo na domacnosti este teraz ked si nato spomeniem mi je spatne nervy stresy vsetko dokopy 😝 takze vela zdaru do pisania ti prajem 😉

pici
12. feb 2009

no.. ani mi nehovor. materialov mam plno.. ale vela som si aj prekladala.. a su z toho take chujoviny niekedy. ze dovidenia

zumi99
12. feb 2009

kondi nekasli na nas, lebo dojdem k tebe 😠 😀 😀

zumi99
12. feb 2009

zajtra ma caka ten den D...a ja som taka, ze si to moc vsetko pripustam alebo to prehanam, ved uz aj zacinam chodit na wc z toho..ok pici idem sa zase ucit 😉

zumi99
12. feb 2009

neskor sem mrknem, ak tu niekto rozbehne diskusiu

pici
12. feb 2009

ja myslim, ze to zajtra zumi zvladnes.. ja sem nakukam takisto.. lebo robim tu diplomku ble

kondi33
12. feb 2009

ahojte dievčatá. no ja som tu nebola pretože nebol nejako čas... dostala som od môjho drahého nový telefónik, takže som si tam musela všetko ukladať a tak...no proste kopu roboty s tým 😀

pici vidím, že opäť nová foto... sexica je z teba počúvaj 😉
čo sa týka tej dovolenky čo si sa včera pýtala tak podla mňa v poho...ak nebudeš mať žiadne ťažkosti tak prečo nie...ja som ešte v osmom mesiaci letela s malým takže podla mňa určite môžeš ísť.

zumi ty netrapoš, zajtra to zvládneš 😉

no pici nezávidím ti tú diplomovku...aj ja píšem drahému, ale nechce sa mi...keď si spomeniem na tú moju minuloročnú tak mi je z toho zle... ja mu ešte 1 kapitolu musím urobiť a mám to hotové.

zumi takže dnes začínate robiť lianke bračeka? 😀

sisinka76
12. feb 2009

ahojte
nooo, mrzne to tu akosi, ale to asi preto, lebo tu citit studijnu atmosferu 🙂 nezavidim vam, kocky, mne by sa uz nechcelo teda ucit, preto radsej ucim inych a buzerujem, ked sa nechce im 😀

mam dotaz - spia vam deti uz vo svojich izbach? Samko doteraz spi pri nas v spalni, samozrejme, ze v postielke, ale on je velky 16kg chlap a uz sa tam poriadne ani nezmesti a tak sme si s muzom povedali, ze pracovnu mu prerobime na jeho izbu.
A potrebujem poradit - neviete o niekom, kto maluje na steny? chcela by som mu dat nakreslit nejake rozpravkove postavicky, najmä vsak krtka. uz som si aj dala inzerat, jeden aj som dokonca vylepila na VSVU 😀 a zatial nic. tak poradte, cakaaaam. a dufam, ze sa odtrhnete od knih 😉

pici
12. feb 2009

sisi ahoj. no v tomto ti neporadim...nepoznam nikoho takeho

ja uz dokoncujem tu kapitolu.. tak budem mat aspon jednnu. potom zase dalsiu a tak a mam to hotove

diplomovka je v pohode len musim aj chapat co pisem a to je asi tazsie ako samotne napisanie.

dala som si inu fotku.. teraz som spokojna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre