Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
13. feb 2009

😀 pici .. si sa vykrutila, cooo? 😀
.. ja iba zartujem 😉

kondi - aku hru hras? 😕

a vsetko naj malemu Christiankovi!! 😵

kondi33
13. feb 2009

lili dakujeme a poslielame pusinky..cmuk..cmuk..
hrám také guličky, neviem ako sa to volá tuším tublegums, to je moja srdcová záležitosť, ale kua neviem prejsť jedno kolo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

liliandax
13. feb 2009

kondi - 😉 zajtra mate teda oslavu? 😵 aj moj synovec ma dnes narodky, 5 rokov 🙂

mne ta hra nic nehovori.. obcas si zahram online hry na prizee.. ked sa potrebujem odreagovat 😀

hm.. chce to len trening, aby si postupila do dalsieho levelu 😅

kondi33
13. feb 2009

zajtra máme oslavu no dnes musím všetko pripraviť, tortu a tak...
stále som to neprešla do riti... 😠

pici
13. feb 2009

kondi. vsetko najlepsie tvojmu drovbcovi.... a skvelu party...

ja si idem kuknut panelak dievcata..

a suvis ste tam hladali zbytocne.. moj svagor je sice pohladny.. ale suvis bol ze este ze sme mali navstevu a musela som ist od tej kamosky kde som soskala domov, inak by som sa tam opila.....

kondi33
13. feb 2009

také mám nervy na tú hru.....
ďakujem pici!
lili ty si už možno tehulka čo???
zumi je na tej skúške?

pici
13. feb 2009

lili si tehulka? to mi nejako uslo dievcata..

kondi33
13. feb 2009

no veď mala plodné dni nie? 😉 takže čakáme ako sa zadarilo 😀

pici
13. feb 2009

ja som asi mimozka posledne dni. mam toho vela, tak nie vsetko stiham.. to by bolo super.. lili tak ti budeme drzat pasticky...

kondi33
13. feb 2009

tak tak 😉

pici
13. feb 2009

v nedelu mozem mat konecne sexx....

kondi33
13. feb 2009

no ja až budúci týždeň 😒

pici
13. feb 2009

no ja po 12 dnoch.. rozmyslam cie uz nie som nahodou panna???

zumi99
13. feb 2009

ahojte, takze sa vam mozem pochvalit zvladla som to 🙂 som stastna boli to fakt nervy...spala som 4,5 hodiny a rano o 7 sme tam uz vsetci stepovali...kym som spravila test a odpoved z konstrukcie vozidla bolo aj 11 hod a jazdu som mala o pol 12, takze stale sme len cakali 🙂 ale som stastna, takze baby dnes ideme makat na druhom...mam najplodnejsie dni 🙂 🙂 a dnes vecer to snad patricne oslavim, ked mi bude mat kto varovat malu 😀 😀

pici
13. feb 2009

zumi. srdecne ti gratulujem, vedela som ze nas nezahanbis.. a zmaknes to lavou zadnou... dneska ti prajem uspesne plodenie drobca... snad bude mat lianka coskoro braceka alebo sestricku>..

zumi99
13. feb 2009

dakujem pici 😉

pici
13. feb 2009

takze teraz sa budes premavat po ivanke cooooo??? no to je super, ked budeme tehulky tak aspon nebude problem prist aj do senca.. a tak.. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pici
13. feb 2009

dievcata... idem ja domov. unavena som..a vecer idem s kamoskou do nitry zaviest jej maleho "tatinkovi"... tak tu asi nebudem. alebo budem az vecer...

zumi99
13. feb 2009

jasne pici, do senca poznam velmi dobre cestu, takze to nebude ziadny problem prist za tebou 😉

sisinka76
13. feb 2009

zelam vam krasny piatok 13. 😎

zumi, pre teba bol stastny, gratulujem 😉 a potrebovala by som dodat odvahu do toho vodicaku 😀 ja sa stale bojim. bojim. ako sa volal ten tvoj instruktor? ten kludas, co nekrici? 😉 lebo ja len takeho chcem 🙂
zumi, takze dnes vecer nech Ta nevidime ne konikovi... 😀

pici, Tebe nech nedela dopadne dobre 😉

pici
13. feb 2009

heheh... dufam ze mi nebude spatne zo soboty. idem si vyhodit z kopytka...

liliandax
13. feb 2009

cafffteee

zumi - gratulujem!!! a prajem vela vela stastnych kilomentrov!!!! 😉

no baby.. teoreticky by som mohla byt tehu, ale test si este nechcem robit, az dakedy buduci tyzden... dovtedy nejako vydrzim 😅 .. ale take "akoze" priznaky mam 😀 - zeriem fakt ako prasiatko a vcera som musela natlacit do seba uhorky 😕 .. to sa mi uz davno nestalo, ze by som mala na ne taku nenormalnu chut 😀

pici - takze zajtra mate valentinske mecheche? 😉

pici
13. feb 2009

hej hej. zajtra mame valentinske mecheche s babami... ja tento sviatok nepodporujem ani neoslavujem...

pici
14. feb 2009

dobre ranko dievcata.. ako? ste hore? ja som dorazila akurat do skoly.. fuj.. strasna zima tu je... 😀

aspinka
14. feb 2009

ahojte pekneho valentina 😉

pici
14. feb 2009

ahoj aspi.. aj ja ti prajem pekneho valentina... ako sa dnes citis?

aspinka
14. feb 2009

Strasne sa mi nic nechce muzik ide na cely den prec a ja budem upratovat sama 😠 a neviem co mam varit 🙄

pici
14. feb 2009

no ja budem do 12 v skole. potom idem do avionu kuknut manzelovi papuce.. a potom idem domov. lebo mam o druhej zakaznicku.. co ti poviem.. nic sa mi nechce.. vecer ale idem zurovat s kamoskami

pici
14. feb 2009

budem sem odbiehat lebo stale mi vypadava net v skole..

aspinka
14. feb 2009

pici a ty robis len to viazanie a kolko to tak vychadza ked sa ta mozem na to spytat? Ma to zaujalo ze viazes vlasy len tak ako hobby? I ked poznam jednu babu co si vybudovala kadernicky salon perfektne robi vlasy a nema na to ani skolu i ked si zaplatila kopec super kurzov a skoleni a je teraz vraj fakt jednicka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre