• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
:grinning: pici .. si sa vykrutila, cooo? :grinning:
.. ja iba zartujem :wink:

kondi - aku hru hras? :confused:

a vsetko naj malemu Christiankovi!! :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili dakujeme a poslielame pusinky..cmuk..cmuk..
hrám také guličky, neviem ako sa to volá tuším tublegums, to je moja srdcová záležitosť, ale kua neviem prejsť jedno kolo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi - :wink: zajtra mate teda oslavu? :dizzy_face: aj moj synovec ma dnes narodky, 5 rokov :slight_smile:

mne ta hra nic nehovori.. obcas si zahram online hry na prizee.. ked sa potrebujem odreagovat :grinning:

hm.. chce to len trening, aby si postupila do dalsieho levelu :sweat_smile:
13. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra máme oslavu no dnes musím všetko pripraviť, tortu a tak...
stále som to neprešla do riti... :angry:
13. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi. vsetko najlepsie tvojmu drovbcovi.... a skvelu party...

ja si idem kuknut panelak dievcata..

a suvis ste tam hladali zbytocne.. moj svagor je sice pohladny.. ale suvis bol ze este ze sme mali navstevu a musela som ist od tej kamosky kde som soskala domov, inak by som sa tam opila.....
13. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také mám nervy na tú hru.....
ďakujem pici!
lili ty si už možno tehulka čo???
zumi je na tej skúške?
13. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili si tehulka? to mi nejako uslo dievcata..
13. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď mala plodné dni nie? :wink: takže čakáme ako sa zadarilo :grinning:
13. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi mimozka posledne dni. mam toho vela, tak nie vsetko stiham.. to by bolo super.. lili tak ti budeme drzat pasticky...
13. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :wink:
13. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedelu mozem mat konecne sexx....
13. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja až budúci týždeň :unamused:
13. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja po 12 dnoch.. rozmyslam cie uz nie som nahodou panna???
13. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze sa vam mozem pochvalit zvladla som to :slight_smile: som stastna boli to fakt nervy...spala som 4,5 hodiny a rano o 7 sme tam uz vsetci stepovali...kym som spravila test a odpoved z konstrukcie vozidla bolo aj 11 hod a jazdu som mala o pol 12, takze stale sme len cakali :slight_smile: ale som stastna, takze baby dnes ideme makat na druhom...mam najplodnejsie dni :slight_smile: :slight_smile: a dnes vecer to snad patricne oslavim, ked mi bude mat kto varovat malu :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi. srdecne ti gratulujem, vedela som ze nas nezahanbis.. a zmaknes to lavou zadnou... dneska ti prajem uspesne plodenie drobca... snad bude mat lianka coskoro braceka alebo sestricku>..
13. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pici :wink:
13. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze teraz sa budes premavat po ivanke cooooo??? no to je super, ked budeme tehulky tak aspon nebude problem prist aj do senca.. a tak.. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
13. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata... idem ja domov. unavena som..a vecer idem s kamoskou do nitry zaviest jej maleho "tatinkovi"... tak tu asi nebudem. alebo budem az vecer...
13. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pici, do senca poznam velmi dobre cestu, takze to nebude ziadny problem prist za tebou :wink:
13. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam vam krasny piatok 13. :sunglasses:

zumi, pre teba bol stastny, gratulujem :wink: a potrebovala by som dodat odvahu do toho vodicaku :grinning: ja sa stale bojim. bojim. ako sa volal ten tvoj instruktor? ten kludas, co nekrici? :wink: lebo ja len takeho chcem :slight_smile:
zumi, takze dnes vecer nech Ta nevidime ne konikovi... :grinning:

pici, Tebe nech nedela dopadne dobre :wink:
13. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh... dufam ze mi nebude spatne zo soboty. idem si vyhodit z kopytka...
13. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafffteee

zumi - gratulujem!!! a prajem vela vela stastnych kilomentrov!!!! :wink:

no baby.. teoreticky by som mohla byt tehu, ale test si este nechcem robit, az dakedy buduci tyzden... dovtedy nejako vydrzim :sweat_smile: .. ale take "akoze" priznaky mam :grinning: - zeriem fakt ako prasiatko a vcera som musela natlacit do seba uhorky :confused: .. to sa mi uz davno nestalo, ze by som mala na ne taku nenormalnu chut :grinning:

pici - takze zajtra mate valentinske mecheche? :wink:
13. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej. zajtra mame valentinske mecheche s babami... ja tento sviatok nepodporujem ani neoslavujem...
13. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata.. ako? ste hore? ja som dorazila akurat do skoly.. fuj.. strasna zima tu je... :grinning:
14. feb 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekneho valentina :wink:
14. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aspi.. aj ja ti prajem pekneho valentina... ako sa dnes citis?
14. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne sa mi nic nechce muzik ide na cely den prec a ja budem upratovat sama :angry: a neviem co mam varit :rolling_eyes:
14. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem do 12 v skole. potom idem do avionu kuknut manzelovi papuce.. a potom idem domov. lebo mam o druhej zakaznicku.. co ti poviem.. nic sa mi nechce.. vecer ale idem zurovat s kamoskami
14. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sem odbiehat lebo stale mi vypadava net v skole..
14. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici a ty robis len to viazanie a kolko to tak vychadza ked sa ta mozem na to spytat? Ma to zaujalo ze viazes vlasy len tak ako hobby? I ked poznam jednu babu co si vybudovala kadernicky salon perfektne robi vlasy a nema na to ani skolu i ked si zaplatila kopec super kurzov a skoleni a je teraz vraj fakt jednicka :grinning:
14. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok