Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
14. feb 2009

krasny valentinsky dnik prajem aj ja vam 🙂

ja som teraz sama doma, chlapi mi niekam zdrhli.. takze aj ja sama pracem 😝 a tiez netusim, co varit 🙄 .. mna z varenia raz drbne 😒

pici - aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeem ist zurovat!!! .. ale nemam s kym 😠

ach jaj!!!

😀

pici
14. feb 2009

vlasy robim ako hobby... ja som origo fakturantka, objednavky a tak..

ja idem s kamoskami. tak sme sa dohodli.. ze ideme si trochu vyrazit z kopytka...

zumi99
14. feb 2009

ahojte, dakujem vam 🙂 ja som bola vcera trocha zurovat s kamaratmi v meste, tak preto som tu nemohla byt 🙂
pekneho valentina prajem vsetkym 🙂 🙂

sisinka napisem ti do ip meno instruktora, ktoreho som mala ja 😉

pici
14. feb 2009

a zumi ako si dopadla? poriadne si oslavila?

zumi99
14. feb 2009

jeeeej kondi malemu prajem vsetko najlepsie k narodeninkam a peknu oslavu!!!!!! 🙂 🙂

zumi99
14. feb 2009

pici dosla som asi o druhej domov, takze som trocha rozbita -D 😀

pici
14. feb 2009

tak ... to ma byt.. treba sa trochu aj odreagovat.. a kde si bola zurovat?

zumi99
14. feb 2009

cirmea kafe na safarikovom namesti patri to kamaratovi, takze sme mali uzavretu spolocnost 😉

zumi99
14. feb 2009

zle som to napisala crimea kafe 😉

pici
14. feb 2009

no pekne teda. ja ze ste boli niekde v ivanke..

zumi99
14. feb 2009

no povodne sme mali ist len do ivanky, ale nakoniec nas bolo viac a tak sme isli tam...odtial to bola potom sranda sa dostat asi hodinu sme cakali na drink taxi 😒

pici
14. feb 2009

no tak to ano.. aspon si nedosla v uplnom alkoholovom opojeni domov. my co ideme s babami dneska je hned vedla mojho domu. takze rovno nadrata pojdem domov. xixi

pici
14. feb 2009

dievcata ... vidim ze dneska mame vsetky plny program ked tu nie sme..

kondi33
15. feb 2009

ahojte. to tu dnes nikto nie je????? 😒

aspinka
15. feb 2009

Caute ja som sem mrkla ale nepisala som s kym si budem pisat sama so sebou 😅

kondi33
15. feb 2009

ahoj aspi. ako sa máš? čo nové? ty už by si aj mala mať plodné dni nie? 😅

zumi99
15. feb 2009

ahojte, my sa prave chystame na rodinnu oslavu...ozaj kondi ako dopadla vasa oslava? urcite maly podostaval kopec hraciek 😀

kondi33
15. feb 2009

tak tak. a vy čo oslavujete zumi?
ozaj už si mala plodné dni? 😉

liliandax
15. feb 2009

caute!

tak uz som aj ja tuuuuuuuuuuuu 😵

aspinka
15. feb 2009

kondi ano plodne mi zacali 😉 Dnes sma poobede bastili smotanovu tortu mnaaaam podarila sa mi 😀

kondi33
15. feb 2009

dnes tu je nejak prázdno 😒
aj mne sa podarila tortička malému, celú sme ju zjedli 😉

pici
15. feb 2009

ahojte dievcata. ja som vcera bola zurovat... samozrejme som dosla domov trochu ko.. metaxa mi isla vcera..
dneska som bola uz rano hore tak som upratovala a varila s kamoskou co u nas spala.. a poobede som bola na kave u kamky.. a potom doteraz u svokry aj s mojou mamou.. jasne ze ta nachystala hody tak som doteraz len zrala. ble.. ide mi serial.. tak sa celkom tesim.. mala by som aj ja mat plodne dni...od utorka..
myslite teda ze ten ovu test si mam robit v ktory den?

kondi33
15. feb 2009

skús si vypočítat na stranke calendar že kedy ti vychádzajú plodné dni a vtedy si rob tie testy. ja si tak budem robiť. 😉

pici
15. feb 2009

hej hej , tak zacnem.. xixi. som zvedava... ako dopadnem...

pici
15. feb 2009

ide mi serial... a dneska nebude ziaden sex ☹ ☹ .manzel ze ... .ved si este nebola u dokyho?,??????
tak do utorka budem lozit po stenach, xixi

kondi33
15. feb 2009

😀
ja hrám moju hru 😀
ale kuknem sem kto tu je 😉

zumi99
15. feb 2009

ahojte, tak oslava bola super 🙂 lianka sa vyblaznila...ano kondi ja mam plodne dni, tak sa s manzelom snazime 😀

kondi33
15. feb 2009

aj ten test ti ukázal že máš? alebo si si vypočítala? a čo papraďovač? mala si papradie? pýtam sa preto lebo rozmýšlam či si kúpiť.

pici
15. feb 2009

papradie ukaze iba ovulaciu... nie plodne dni....

kondi33
15. feb 2009

no hej, len že či jej ukázal... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre