Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
15. feb 2009

no ja som zvedava co to a ci to vobec niekedy nieco ukaze mne...

zumi99
15. feb 2009

ano ukazal mi papradie dost huste a ovu test som si tiez robila a mala som sice o nieco slabsiu ciarku ale bola takmer rovnaka s tou druhou 😉 tak uvidime...aj som si pocitala plodne dni.
citala som si co je tam pisane k tomu lady testeru a ze ukazuje plodne obdobie, takze tie papradky su tam viac dni vidiet 🙂

pici
16. feb 2009

no tak to je fajn... drzime palce zumi... idem si kuknut aj ja ci mam papradky... zajtra idem k dokymu po vysledky...

pici
16. feb 2009

no... nic som tam nevidela ☹ ☹ . je mozne ze nemam ovulaciu? 😖 😖

zumi99
16. feb 2009

pici a uz si v strede cyklu?

zumi99
16. feb 2009

idem do obchodu kupit si cerstve pecivo a prejst sa s liankou...inak na obed budem robit bryndzove halusky dostala som na ne chut 😝

pici
16. feb 2009

hej. mrchu som mala 6-7/2 a cyklus mam 28 dnovy.. takze by to malo byt , podla kalendara ze dneska mi zacinaju plodne dni..
tak som to ale myslela, ze ci je mozne ze by som vobec nemala ovulaciu? asi hej, ze? ☹ ☹ ☹

zumi99
16. feb 2009

to ked ti zacinaju plodne dni este nemusi ukazovat.. kazdi den si skusaj tester...mozno to mas posunute, tym ze si brala tabletky..neviem ti presne povedat pici, ci je mozne aby si nemala ovulaciu ja myslim, ze treba nejaky cas pockat, aby sa telo po vysadeni dostalo na iny rezim, myslim teda co som pocula v okoli, tak po vysadeni treba cakat nejake 3 mesiace, ale neviem, co je natom pravda 😒

zumi99
16. feb 2009

inak baby ja uz niekedy nevladzem upratovat po malej, to je uplna katastrofa, aky neporiadok mi robi..samozrejme aj vsetko chyta a nechava otlacky na telke to je pravidelnost, dvere, stolik, no vsetko uz som z toho vsetkeho niekedy zufala, ze co taky maly clovek dokaze porozhadzovat 😠

pici
16. feb 2009

zumi. toto robi aj kamoskina mala.. ma 20 mesiacov, vsetko chyta, cape. bordleuje. ja sice dieta nemam a su veci, ktore ma dokazu vytocit.. ale podla mna stale po malej upratovat je volovina. aj tak to rozhadze ked sa zobudi. ja by som upratala az vecer ked pojde lianka hajat. a mas pokoj. ne stale stol drhnut. vsetko dochytane umyvat a tak.. neviem. mozno budem inak hovorit ked budem mat bejby ja.....

ja som sa este predtym pytala dokiho ze co sa tyka babatka kolko treba pockat. on mi povedal ze staci jeden prirodzeny cyklus.. a mozeme plodit.. druha vec je to, ze hovoril asi o beznej situacii. dostanes normalne mrchu. nabehne ti ovulka a tak.. jasne, ze ked niektore veci nie su v poriadku tak to proste nejde..

zajtra idem k dokymu , opytam sa ho. on by uz mohol vediet.. xixi.. myslis. ze on vie kedy su plodne dni? podla folikulov asi co?
no som zvedava, necham sa prekvapit..

kondi33
16. feb 2009

no ja po malom tiež tisíc krát za deň upratujem, ale nemá to význam pretože on to hneď rozhádže. treba upratať večer a hotovo, lenže to ani ja neviem vydržať a kolkokrát za deň to upratujem a potom hneď nervy, že zase je bordel ale treba si proste zvyknúť. malý furt tie hračky rozhádže cez deň, takže fakt to nemá význam upratovať cez deň.
mne začínajú plodné dni na konci týždňa, ale ideme ku svokre do košíc zajtra a vraciame sa v pondelok budúci týždeň, takže plodiť budeme musieť tam, dúfam, že sa bude dať 😀

pici
16. feb 2009

xixi... tvoj manzel je vychodnar kondi?
moj svokor je a je to pripad.. ale v dobrom slova zmysle.
mne sa nic dneska nechce
idem konecne na kozmetiku.. od augusta som nebola.. a to uz je co povedat..

kondi33
16. feb 2009

hej vychodnar...aj on je prípad... 😀 😀 😀

kondi33
16. feb 2009

dnes idem aj ja kúpiť ten papraďovač 😉

pici
16. feb 2009

ja som si dneska robila aj tn ovu test.. ale som to tam strila opacnou stranou... 😅 😅 degeska.. xixi takze som videla velke prd...

kondi33
16. feb 2009

pici tak nabudúce skús tou druhou stranou, možno niečo vyjde 😅 😅

kondi33
16. feb 2009

ja som si jeden spravila tiež lebo som čítala na nete že jedna mala plodné dni cez mrchu, tak reku idem sa kuknúť či aj ja nie som náhodou ten prípad, ale nie som. zdá sa že snažilkovat budeme musieť predsa len u svokry 😅

pici
16. feb 2009

no.. to bolo rano tak som sa na to potom vykaslala.,.. vyskusam zajtra.. snad tou dobrou stranou.
ja chcem tie papradky vidiet.... ☹ ☹

zumi99
16. feb 2009

kondi takze to budete cely tyzden prec? no, aspon budes mat zmenu...a snad sa bude dat plodit aj u svokry..inak este jedna otazka kondi vy sexujete pri malom? 😉 😉 😀 😀

zumi99
16. feb 2009

pici to sa ti ako mohlo podarit strcit to tam druhou stranou? 😀 😀

zumi99
16. feb 2009

dievcata idem robit bryndzove halusky uz som pozvala dve kamosky ku mne na obed..potom sem kuknem len musim to vyuzit kym mi lianka spi..s tym neporiadkom tak to, keby som priebezne aspon 2x za den po nej neupratala, tak to by bola hotova katastrofa, ona vsetko co najde rozhadze, dnes napriklad pastelky ma v miske a pyta sa ma mamicka mozem ano? ja ze nie nemozes lianka a bum uz celu misku otocila a vsetky farbicky rozletene na zemi 😉

kondi33
16. feb 2009

zumi nie, iba keď spí tak vtedy sexikujeme 😉
no celý týždeň tam budeme, takže potom dáme stretko jak dojdeme 😉

pici
16. feb 2009

jee kondi takze to mas malu oddychovecku s manzelom. iny vzduch.,.. ine prostredie... .ked sa zadari. nahovorim aj ja manzela na vylet k dedovi do sabinova ... xixi

no pici je niekedy velmi sikovna zumi,... ako vidis...

zumi99
16. feb 2009

kondi myslela som to tak, ze ci sexujete ked maly spi ako pri nom nie ked je hore 😀 😀 ...my sme tiez raz sexovali, ked mala spala, no museli sme si davat pozor, lebo ona sa hned zobudi, takze pre nas je teraz fajn, ked spi v druhej izbe je to ovela lepsie 😀 😀 😀 kondi ok, tak buduci tyzden dame stretko tesim sa aj s pici by sme mohli dat 😉

pici
16. feb 2009

no to by ste teda mohli.. 😀 😀 😀

zumi99
16. feb 2009

dame pici urcite, aby sme sa nepoznali len vo virtualnom svete 😉

aspinka
16. feb 2009

Ahojte baby. Tak u mna ovulka za dverami a uz tuka na vajecniky zacinaju ma tlacit 😀
Co sa tyka upratovania ja som kupila v Ikea take boxy kde mala hracky jeden box vytiahla a rozhadzala potom sme to spolu upratali. Ja som jej zase nedovolila hrat sa s "nehrackami" ovladace, hrcne, varechy urcite mi nemohla nic odnikial vyhadzovat ked chcela varechu tak som jej ako "pozicala" ale som jej povedala ze mi ju musi vratit lebo nebudem mat s cim varit. Alebo som ju postupne ucila ze ked nieco fest rozhadze a chce nieco druhe tak ten bordel najskor upraceme ale to ked mala tie dva rocky a viac.
Pici ano su tzv anovulacne cykly ale to zistis fakt jedine meranim teploty ale pravidelnym UTZ u lekara a to musis chodit stale k doktorovi na sono vajecnikov. Skor si myslim ze mas este z HAK rozhadzany cyklus. Tak bude trpezliva 😉

pici
16. feb 2009

ja som mala dneska tiez taky pocit. asi si to ale iba namyslam. lebo tu ovulku chcem mat...

pici
16. feb 2009

a dneska tu nikto nie je. baby, drzte mi palce. rano idem k dokymu po vysledky a na kontrolu.. uz som ten ovu test pouzila spravne.. a nic.. ☹

pici
16. feb 2009

to by ma zaujimalo kde sa tulate...pche.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre