Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
23. feb 2009

hej hej aspi chodi az poobede... nasa tajomnica...

simib
23. feb 2009

A čo tu nikto nieste? 🙂

aspinka
23. feb 2009

ahojte tak som tu chybala som vam 😉
Baby ja chcem jaaaar slniecko teplucko 😅
Aj ja by som chcela nechty gelove ale mna teraz trapy moj ksicht strasne som sa vyhadzala vsetky pory mam rozsirene a zapalene kurna pubertacky v buse mali krajsiu plet ja jak v 3Otke ☹ ☹ ☹

zumi99
23. feb 2009

aspi s gelovymi nechtami sa neda vytlacat 😀 😀 prave sme sa s liliandax zhodli, co vsetko s gelovymi nechtami nejde alebo ide, ale tazko tazko 😀 😀 vyzeraju, vsak pekne 😉

aspinka
23. feb 2009

no ja som si predmnohymi rokmi dala urobit nechty umele sedela som tam 3 hodiny a mala som riadne pazure a ked som prisla domov zistila som ze ako si teraz mam vymenit tampoooon 😀 😀 😀 no ale zvladla som to.
Sranda je ze ked mas dlhe nechty a uz si na ne zvyknes a zrazu ti zidu tak mas pocit ako keby ti poodtinali kusky s prstov.
Aj som pribrala nechapem kedy po potrate som bola schudnuta o 6 kil a koza nie aby som si to udrzala terazm mam ich nazad plus 5 kil k tomu 🙄 🙄 🙄

zumi99
23. feb 2009

tak to s tymi tamponmi je ina haluz s kamoskami sme sa o tom bavili a dost sme sa nasmiali 😀 😀 aspi kolko vazis? otazka na telo 😀 😀 ja mam asi 56-58kg meriam 164

aspinka
23. feb 2009

zumy tak ja mam presne o 20kg viac a o 10cm viac 😉 dosad si do vzorca a zistis moju obezitku 😀

aspinka
23. feb 2009

sory napisala som ta s Y ale tvrde je vzdy lepsie ako makke nie 😀 😀 😀

zumi99
23. feb 2009

aspi tomu sa hovori spravne udelana no, ne? 😀 😀 tvrdy je vzdy lepsi nez makky jasna vec 😀

liliandax
23. feb 2009

no zienky, nejak ste sa zvrhli tuto.. :D

inak, k tym nechtom.. ja ked som domov prifrcala s cerstvymi nechtikmi a spomenula som si, ze mam vlozeny menstruacny poharik!! to bolo potom maturita vybrat ho :D

baby... kde steeeee?

simib
23. feb 2009

čo ste sa všetky stratili? 🙂

pici
24. feb 2009

ahojte.. ake priznania tu nabehli.. no ja mam 165 a 66kg co je dost. ale neviem to nejako schudnut, som taka spokojna ze mi to proste nejde... takze ked budem tehu budem ako maly tucniacik...

zumi99
24. feb 2009

pici ja som pri malej nabrala 20kg a vyzeralo to v pohodke my sme asi rovnako vysoke 🙂

katrin21
24. feb 2009

ja som pri prvej dcere pribrala asi 25 kg baby.. potom som sa uz radsej prestala vazit... nejake posledne 3 tyzdne.... vazim 64-5 kg a mam 180 cm... ale pred tehu som mala 60- 62 a pred porodom vyse 80... schudla som bez problemov do roka... pozvolna... z porodky som si odniesla na sebe 11kg....

katrin21
24. feb 2009

ahojte baby... k tym nechtom... no ten zachod sa blbo splachuje a to ja mam len 5mm francuzsku.. a najhorsie je , ked mi minule padla ihla na zem.. ani za svet zdvihnut ! musel ju zdvohnut Danko.... alebo mince pozbierat... to by som neverila... normalny necht je tensi a tym padom vela veci ide lahsie... napr. ja aj na mobile mam otvbor na nabijacku taky urazvaratelny,.. a nic..... musim ho vzdy niecom " vypacit"...🙂
inak aj my snazilkujeme....

pici
24. feb 2009

xixi. myslim ze je to otazka zvyku s tymi nechtami. ja som sa uz aj vytlacat s nimi vedela. vsetko mi s tym islo.. len som si nasla system.. xixi
no a co sa tyka priberania. nejako to neriesim. ja som to len tak spomenula, ked sme sa tu uz popriznavali, ze nie som z tych chudych a asi budem mala gula ked budem tehu.. ale podstatne je nieco ine.. aby bolo babatko zdrave a chudnut sa bude potom....

katrin21
24. feb 2009

presne tak.. ved ani ja som to neriesila... som jedla kolko mi chutilo a basta 🙂

pici
24. feb 2009

a potom si schudla sama katrin alebo cvicenim,? myslim ze si teraz ako lanka... pri tvojej vyske mat taku to vahu...

kondi33
24. feb 2009

no čaute žienky. včera večer sme sa vrátili z košíc. bolo celkom fajn, len som nemala prístup na net takže som vám nemohla písať. ale všetko som si teraz poctivo prečítala. bolo celkom fajn, no snažilkovaniu sme moc nedali pretože sa nejak nedalo veď u svokry... dnes mi končia plodné dni ale ešte mám takú malú papraďku takže ešte treba troška popracovať dnes. inak k tým ovu testom - to je podľa mňa taká hlúposť že až pretože som si to poctivo robila, len kvôli tomu, že som chcela zistiť či to funguje a ako to funguje no a neviem, ale ja som mala len 2x dve čiarky a tá čo má byť silnejšia nebola ani raz a pritom ovu bolesti som mala a papraďovač mi to potvrdil, takže podľa mňa tie na moč sú totálna hlúposť.
no gelové nechty som hrozne dlho nosila aj ja asi 8 rokov, aj ich robím, len teraz nemám lebo nejako nie je času si spraviť pri malom a večer sa mi nechce, ale ja ich hrozne mám rada, stále sú ruky upravené a pokial ich má žena dlho tak si na všetko zvykne a všetko vie spraviť. ja si určite urobím zase pretože mi už strašne chýbajú len až mi malý dovolí. aj keď bol maličké bábätko tak som radšej mala gelovky pretože s tým tak človek nepoškriabe ako s normálnym nechtom. mne to vyhovuje.
k tej váhe ja mám momentálne 55kg a 175 cm a pri malom som pribrala 26 kg ale behom 2 mesiacov som to všetko dala dole a ešte aj viac lebo teraz som chudšia ako pred tehu. 😀 ja váhu neriešim počas tehu a ak budem mať zase také hyperaktívne dieťa ako bol malý Kiko tak sa o postavu nebojím 😉 pri ňom som necvičila ale musím priznať že diétu som držala, lebo som to chcela čo najskôr zhodiť. ja som si ani po porode nekúpila rifle ale pokým som neschudla do svojich tak som za trest nosila tehu veci a ako náhle som schudla tak ako darček som si išla kúpiť darček a nakúpila som si oblečenie pretože to čo som nosila pred tehu mi všetko bolo veľké 😉

kondi33
24. feb 2009

ale som sa rozpísala 😀

zumi99
24. feb 2009

ahoj kondi vitaj uz si nam tu chybala 😉 idem teraz k mame varila polievku tak si ideme dat aj s malou a potom ked ju ulozim spat pridem 🙂

kondi33
24. feb 2009

ok budem kukať či si už tu 😉

kondi33
24. feb 2009

vy ste tu akože žiadna neni?????????? 😠 😠 😠

pici
24. feb 2009

ahoj kondi.. vitaj medzi nami. si nam tu chybala. mne zase ten papradovac hovno ukazuje.. ja som z toho nestastna. xixi ze ci som vlastnne mala alebo nemala plodne.. a sexovali sme len raz. takze cakam na mrchu.. urcite

no ja milujem tiez nechty, ale som psychopatka ked sa mi nieco pokazi hned ich trham.. najviac som vydrzala 4 mesiace vkuse.. ale teraz mi narastli pekne aj moje...a nelamu sa mi talk sa vytesujem...

no potom mi poradis ako schudnut,.,,

zumi99
24. feb 2009

uz som tu aj ja malu som akurat ulozila spat

zumi99
24. feb 2009

v nedelu mam dostat...prsia ma pobolievaju, tak ich cakam ☹ teplotu si uz vobec nemeriam...papradovac mi sice ukazal papradie aj na ovu testoch som si nasla ciarku rovnako silnu, tak uvidim, ale asi to pride vtedy, ked to nebudem ocakavat 😉

pici
24. feb 2009

mne je dneska divne. asi som nevyspata.. a mam nejake tlaky.. xixi....

zumi99
24. feb 2009

baby nevideli ste niektora pokoj v dusi? rozmyslam ci nato ist 😉

kondi33
24. feb 2009

papraďovač mi ukázal a pici nechávaš to poriadne uschnúť? nemáš pred tým jesť a piť. a keď to poriadne necháš uschnúť tak by to malo ukazovať správne...

aspinka
24. feb 2009

Ahojte!!! Je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre