Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
25. feb 2009

pici ty si na facebooku? 😀 mame troch spolocnych znamych

pici
25. feb 2009

ano. a koho?

zumi99
25. feb 2009

podolskych 😀

zumi99
25. feb 2009

to su moje sesternice a bratranci 😀 😀

pici
25. feb 2009

to fakt? ja som chodila do zboru. xixi

zumi99
25. feb 2009

aka nahoda, tak ty si tiez spievala? 😀

pici
25. feb 2009

ano ano... snaha bola...

zumi99
25. feb 2009

som ti pisala raz, ze zo senca mam rodinu 😀

pici
25. feb 2009

tak ale to ma ani vo sne nenapadlo ze takuto co poznam. zumi idem haju, stary sa stale so mnou nebavi,.,,,

pici
25. feb 2009

idem si lahnut.. dobru

zumi99
25. feb 2009

dobru pici 🙂

zumi99
26. feb 2009

baby kde ste? mne dorazila mrcha nejako skoro, no mam to poriadne nepravidelne ☹

liliandax
26. feb 2009

ahojte kocky

ste sa tu pekne rozpisali 🙂 nestiham vas citat

zumi - aj mne prisla o 3 dni skor a doteraz som ju mala taku pravidelnu.. ach jaaaaaj 😖

liliandax
26. feb 2009

zumi - ako nechty? 🙂

zumi99
26. feb 2009

nechty zatial drzia...ako si mam teraz pocitat ovulaciu, ked to mam taketo nepravidelne ☹

liliandax
26. feb 2009

a o kolko ti prisla skor?

zumi99
26. feb 2009

podla poslednej som mala dostat v nedelu 1.3 - 31 dni a dosla mi 26.2 tak na 27 den cyklu 😉 a mam v tom bordel teraz

aspinka
26. feb 2009

ahojte zanedbavacky no vyzera to tu biedne 😖
zumi ovulku si vzdy rataj na 14den od prveho dna poslednej mrchy! A dlzky mrchy sa vzdy nejako spriemeruje je jedno ze raz ti pride skor raz neskor ked si vezmes spatne ja neviem 5-6 cyklov z toho vydis priemerne aky dlhy je cyklus to je ako ked ti pocitaju priemernu cistu mzdu za pol roka ked si beries uver 😀 😀 😀
Mne teplota stupla tak uvidime ale som chora tak je to take skreslene 😅

zumi99
26. feb 2009

dakujem aspi 😉

aspinka
26. feb 2009

nemas zac 😉

liliandax
27. feb 2009

ahojte kocky

nejako to tu viazne ☹

aspinka
27. feb 2009

no vsimla som si aj ja! BABY HANBITE SA!!! 🙄

zumi99
28. feb 2009

ahojte co nove? my sme sa akurat najedli a malu som ulozila spat...poobede ideme urobit nakup potravin a vecer ideme do kina, tak napiste, aky mate program vy..upadame uz aj tak dost 😠

aspinka
28. feb 2009

no my dnes nic moc malej bolo od rana zle krce a niekolko krat grcala tak sme radsej doma i ked uz vyzera OK 😀 Zumi soferujes? Ja sa tak odhodlavam a furt mam v hlave take scenare ze mi to niekde na rozcesti skape cez dva pruhy a napali domna auto 😒 debil co ine na to povedat 🙄

elefe
28. feb 2009

ahojky zeny tak sa ozyvam po dovolenke,,,,,ako sa mate co mate nove???My dnes podla vypoctov sa ideme 1X pokusat tak som zvedava co nam to prinesie/neprinesie...ale tesime sa ze sa budeme konecne milovat bez ochrany .... a co vy?

zumi99
28. feb 2009

aspi jasne soferujem musim co najviac 😉 tiez mi to na svetelnej skapalo a zacali na mna vytrubovat auta, lebo tam je kratky interval zelenej, no serem do nich kadzy raz zacinal 😀 😀 takze za chvilu sa obliekame a vyrazam..este som sa nerozhodla na ktory film pojdem idem pozriet recenzie rozhodujem sa podla toho, ktory film ziskal najviac bodov 😀 😀

zumi99
28. feb 2009

elefe, nie je nic lepsie ako milovanie bez ochrany 😀 😀

elefe
28. feb 2009

ano zumi to je svata pravda a velmi sa tesime,,,

pici
28. feb 2009

ahojte dievcata moje.. dufam, ze mi odpustite ze som tu tolko nebola, ale mala som tu kamosku zo skotska tak sa celkom nedalo aj tu byt aj sa jej venovat.. s manzelom vsetko ok. uz sme sa udobrili.. akurat odisla navsteva.. a ja som unavena ako pes.. idem si pekne lazkat..

zumi99
1. mar 2009

ahojte, co dnes dobre varite? my slepaciu polievku k tomu americke zemiaky s kuracim masom na prirodno uz sa tesim...uz nech mi skonci mrcha a ideme sa dalej snazit 🙂 no, musime to zachranit inak sa popresuvame do inych tem a tato zanikne ☹ pici,tak to je dobre, ze ste sa udobrili 🙂

kondi ty kde sa akoze schovavas???? nemas cas na nas????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre