Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

elefe
3. mar 2009

simib super mala je cela hviezda je uuuuzasna,,,,,moja sesterka jazdila zavodne zase na motokarach,,,,a tiez bola ako dieta a adievca celkom uspesna......Simi je super.....

katrin21
3. mar 2009

ahojte" u nas je zatial pekne, ale hlasili, ze od zapoadu pride dazd... takze asi dlho pekne nebude...

elefe
3. mar 2009

no u nas presvecuje slniecko sem -tam ale tei o asi dlho nevydrzi....karin ako sa mas?

simib
3. mar 2009

elefe a kde vlastne bývaš?

simib
3. mar 2009

A zabudla som ďakujem za uznanie.Tie deti sú krásne keď také malé na niečom jazdí.je to zlaté.A na motorke to tiež musí byť superrrr 🙂

elefe
3. mar 2009

to hej , ja som z okresu Prievidza

liliandax
3. mar 2009

simi je fakt uzasna.. ja by som mala vsak obrovsky strach! 😅

u nas je teraz ako naschval pekne, vykuklo slniecko.. ale teraz doobedu von nejdeme, maleho dam spat skor, aby vstal skor, kedze ideme na tu oslavu.. ak by mi mal vstat o stvrtej, ako zvykne.. no neviem, kedy by sme sa z domu dostali 😒

simib
3. mar 2009

ja mám tiež strach ale zatial nás počúva a nezávodí o sto šesť len aby bola prvá,tak dúfam že to tak aj ostane.Aj keď zažili sme aj pády ale ona má komplet chrániče,takže sa jej nemôže nič stať.Ale pred každým závodom mám velký strach.Hlavne keď vidím tých dospelých že idú jak blázni.Ak to Simonke vyrží,tak v 15 neviem.To sa asi od strachu zbláznim.Aj keď aj ja jazdím na štvorkolke ale len tak rekreačne a anie závodne.

katrin21
3. mar 2009

elefe : ja som kaTrin 🙂 kačena.... no ved ja ja som z PD, a chcem ist este dnes s malou na ľad, než sa nam z dazda roztopí ( na námestí)... tak hadam to stihneme.... a ako sa mam? no vcelko fajn, tesim sa na stvrtok a piatok, mam dovču !!! a ty si odkial od PD? ja z Cigla...

liliandax
3. mar 2009

simi - ani som nevedela, ze aj take 6 roc. deti maju preteky 🙂 ale to sa mi paci, ze ma k tomu taky vztah a pristup 😉

my by sme chceli malemu na zaciatok kupit take nieco (neviem to presne opisat), musi sa tam nabit baterka a tusim sa ani plyn nepridava.. ide to pomalicky - na takom uz parkrat sedel a strasne sa mu to pacilo

no este uvidime.. 🙂

teraz si siel lahnut so 4 babikami, tak neviem neviem.. 😀

simib
3. mar 2009

liliandax,dá sa aj elektrická.My sme hupli rovno na motorovú,čiže malá si normálne brzdí a pridáva.Ale ten plyn sa dá štelovať takže keď sa učila tak sme to priškrtili a keď už išla na závod,tak sme jej to popustili.

liliandax
3. mar 2009

a kolko rokov mala, ked ste ju na taku 4kolku posadili 1x? myslim tak, ze uz sama aj kerovala 🙂

simib
3. mar 2009

No mala asi 4.Potom 2 roky nič a na 6 narodky v máji dostala svoju a v septembri išla už na prvé závody.

liliandax
3. mar 2009

sikulka teda! 😵 drzim jej palce v dalsich sutaziach! 😉

simib
3. mar 2009

Ďakujeme pekne.Tento rok to majú oficiálne po záštitou SMF(slovenská motoristická federácia)čiže by to malo byť aj v TV a tak.

liliandax
3. mar 2009

a kde sa budu konat?

simib
3. mar 2009

Je ich veľa.Napr.v Žiline,v Trenčíne,v Šenkviciach 2x,vo Sverepci 2x,Vaďovce a Velké Uherce.
A vieš že ti závidím ešte také malé.Mne tak rýchlo varástla,že by som chcela aby bola taká maličká.Možno preto chceme druhé.

liliandax
3. mar 2009

aha.. vidno, ze sa v tom nevyznam 😒

mozno by sme mali zacat na nejake chodit, pokukat ich.. maly je z toho cely hotovy (stary tiez), aspon by sme mali zabavu.. aj u nas v okoli boli raz (neviem presne kde 😝 ), ale to su len take mini 😀

simib
3. mar 2009

Toto je oficiálny quad cup,tak sa to vollá.Tam jazdia deti,potom tak 14 ročný a dospelý.U nás v tíme je Simi,potom Sandra 16 jej tato aj jej strýko a strýkov syn.My sme tak od najmenšieho po najväčší. 🙂

liliandax
3. mar 2009

to ste potom taka offroudacka rodinka.. ake mile 😵

my by sme mali namontovat nejaku sajtku na motorku, aby sme boli vsetci traja pokope 😅

simib
3. mar 2009

Áno sme jedna velká Quad rodina.Sajtku?To je zlaté.A baby to okrem nás tu nik nieje?

liliandax
3. mar 2009

vyzera to tak, ze sme tu len my

ostatne mate cierny bod! 😠

simib
3. mar 2009

A ešte taká otázka.Včera sme to riešili s mužom,že či sa stihnú spermie doplniť za jeden deň a teda snažiť sa každý deň,alebo je lepšie každý druhý deň.Čo myslíš???A ostatné sa tiež pridajte. 🙂

ajac
3. mar 2009

Čaute. som "nová" Ja som čítala, že najlepšie je každý druhý deň. Ak nájdem ten článok tak ho tu capnem ... ale ak máš víkendové manželstvo tak každý deň 😀 😀 😀

liliandax
3. mar 2009

nooo.. to je dobra otazka! ale podla mna, tak kazdy druhy den by malo byt OK, kedze spermie su schopne prezit v zenskom tele aj 3 dni..

inak, taka tema tu niekde je, skusim kuk.

simib
3. mar 2009

Ahoj ajac,vítame ťa.Super tak prvá čo má názor ako ja zatial.My sme spolu každý deň,takže tie každé dva dni stačia.

liliandax
3. mar 2009

ajac - ahoj, vitaj medzi nami 😵

aj ty si snazilka? 🙂

ajac
3. mar 2009

už vyše roka. Mám dcérku Lili (4 roky) a ten druhý anjelík k nám akosi neletí ... ale u nás je to troška komplikovanejšie ....

simib
3. mar 2009

liliandax dík za ten link.Takže je dobré že každý druhý deň.ajac nevešaj hlavu veď on priletí.Niekedy to dlho trvá ja viem ale blbo povedané asi to má tak byť.Všetko je na niečo dobré.Tak si to povec.Velmi ti prajem aby si nemusela dlho čakať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre