• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
simib napisem ti ip
4. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK napíš.Čakám :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to tu nikto nieje?Kde ste všetky??? :frowning2:
4. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte kočky,

už som tuuuu....
Elefe ja som nabrala pri mojej 30 kg za 5 mesiacov moju exdr. skoro .... najprv nič tak som šla ležať do nemocnice tam má napichali infuziami a každý mesiac 5kg tak som išla rodiť ako ruská matrioška. 10kg odišlo hneď 5kg po kojení a 5kg neviem kedy a krásnych 10kg mám stále na sebe ... ale keby som znova otehotnela mala by som to na saláme keby som mala aj 150kg .... :grinning:
4. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď už je reč o pribratí,ja som pribrala 11kg.Malá sa narodila o 3 týždne skôr a z pôrodnice som išla len s 5 kg navyše.Simi bola hrozne malá.Len 2410 a 46
4. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne akurát odišla brzda (podľa môjho) ale zelenú nemám až v máji ... tak si ešte počkám ale potom sa ma môj manžel ....
4. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mala 51cm, 3,55kg
4. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib si tu? :frowning2:
4. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som ajac,prečo ten smutný smailík???
4. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pribrala 20kg mala som vtedy 80kg a malu som prenasala bez jedneho dna skoro 2 tyzdne bola to katastrofa s cakanim...doktori len cakali na prirodzeny porod snazili sa mi ho vyvolat, ale ja ako zapecatena zo spodu :grinning: :grinning: nakoniec mi museli spravit cisarsky lebo mala uz mala zle vysedky alebo frekvenciu srdiecka na tom monitore...ked mi prepichli plodovu vodu bola zelena....lianka sa narodila s ako 52 cm a 3900 g
4. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac?Deje sa niečo?
4. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

takze "navsteva" uz odisla.. mozem sa venovat vam :slight_smile: kdeze ste?

ajac - veru, stalo sa nieco? :confused:
4. mar 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som tu tak na pol ocka.. bola som u kamosky v kaviarni.. tak som dala akurat oprat a idem ku kamoske odniest papiere od auta...
4. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: vcera sme boli u kamosa v kaviarni dal nam ochutnat novu kavu s vanilkovou penou na vrchu bola super :wink: dnes sa, ideme s malou kupat doobeda aj s dalsou rodinnou a poobede sem pride sesternica aj s dvoma detmi sa hrat, takze budem mat zaujimavy den..ok idem sa chystat :slight_smile:
5. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tak aspoň budeš mať zaujímavý deň.Večer tu nikto nebol?Kde ste boli všetky? :slight_smile:
5. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste????
5. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu bola.. ale bola som asi sama. trochu som doma relaxovala.. xixi
5. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tebe je hej.Ja som robila poriadok a perem a inak nič.Môžem oddychovať ale nechce sa mi.A strašne ma bolí od včera brucho. :frowning2:
5. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :wink: môžem sa pridať k vam snažitelkam a druhe alebo prve mimi :slight_smile: my sme sa s manželom rozhodli urobiť našmu nezbedníkovi sestričku ak sa podarí, alebo podobneho huncutka :grinning:
5. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj helka101.Vitaj medzi nami.Jasné že sa môžeš pridať. :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib dakujem pekne za privíítanie :wink: :wink:
5. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáš zač :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A kedy sa začnete snažiť,alebo ste už začali? :wink:
5. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No minuly tyžden mi dr. vybral teliesko, teraz mam mršku a ked skončí tak ideme nato :grinning: vy sa už dlho snažíte?
5. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie my sme začali minulý mesiac ale to bolo tak že dva krát za celý mesiac takže jasné že nič ale teraz skúšame každý druhý deň a dnes mám 14DC.
5. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo tak to by sa vam malo zadariť, ked tak často :slight_smile: no môj manžel sa hlavne nato teší :grinning: :grinning: Budeš mať pekny vekovy odstup od detičiek aj ja som chcela zhruba taky, ale sme sa rozhodli že teraz to skúúsime :sweat_smile:
5. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam,zdravotné problémy nemám,takže to by malo byť OK.Veď uvidíme.No ja by som chcela ešte neskôr ale mužíček chce.Ale jasné že som mu nepovedala nie. :slight_smile: :slight_smile: Simi sa teší že bude kočíkať a pomáhať.
5. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam kus strachu, že ako zvladnem dvoch čertíkov, ale tak ako sa pozeram nebudem jediná :slight_smile: a zas maly bude už chodiť do škôlky :sweat_smile: a v Simi budeš mať velku pomocnicu!! :wink:
5. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj zvládneš aj dve.No dúfam že Simi bude skôr pomáhať ako žiarliť.Aj keď v prvom rade nech myslí na školu a na svoje záujmy a potom my môže pomôcť.
5. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak malý je zlatý a má super meno.Môj muž je tiež Mirko a keby sa podaril chlapček tak by bol Mirko alebo Miško
5. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím si že je dosť rozumna, nato aby nežiarlila.. :sweat_smile: nie? väčšie deti asi viacej chápu a naš maly napríklad.. žiarli len ked sa venujem švagrovej malej .. hned ju chce dať preč odomna :grinning:

No aj ja mam manžela Mirka, takže o mne bolo rozhodnute :grinning:
5. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok