Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
5. mar 2009

pici - aky bol tvoj den?

pici
5. mar 2009

no dneska som sa citila jak drbko. spat sa mi chcelo. vkuse prsalo. motala som sa autom po ba jak blbecek. ale mam novu supravu.. len som zistila ze musim schudnut...inak celkom fajn. zajtra je piatok... super tesim sa

liliandax
5. mar 2009

aku supravu? pochval sa 😵

mne prave prisiel muzik domov.. musim ho pripravit na burlivy vecer 😀

simib
5. mar 2009

Liliandax aj vy dnes večer?Jaký máš DC?

pici
5. mar 2009

taku jednej znacky.. krasnu.. juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu teplakovu

sa tesim ako maly jojo. od pondelka mam dietu. musim lebo to nefajcenie na mne nechalo stopy. ale radsej tucna ako fajcit..

no muzik sa ma na co tesit vravis? aj ten moj sa tesi.. xixi

liliandax
5. mar 2009

pici - ake mile, ze sa vies tak tesit z jednej supravy 😀 😉

simi - podla mojich vypoctov 13, tak by daco mohlo byt 😅

simib
5. mar 2009

Liliandax tak to máme skoro rovnako ja som 14DC.Ale od včera ma bolí brucho tak neviem že či ovu alebo sa už zadarilo.vôbec netuším totiž kedy mám ovu.

liliandax
5. mar 2009

uz ani ja nie som si ista, cyklus som mavala 28 dnovy, ale teraz sa mi posunul (2 mesiace uz) na 26 😖 Takze, kedy mam ovulku ja? 😒

simi - tie bolesti by mohli byt ovulacne, nie?

simib
5. mar 2009

neviem fakt ani netuším.Minulý mesiac som skúšala ovu testy od 11 do 17 DC a nič.Takže buď nebola vôbec alebo ju mám inokedy.fakt neviem.Preto sa snažíme každý druhy deň aby sme ju trafili,nech je hocikedy.

liliandax
5. mar 2009

hm.. tak len treba cakat na nedorazenie mrchy 😉

pici
5. mar 2009

tie bolesti mozu byt aj uhniezdovanie.

liliandax
5. mar 2009

to mozu byt..

baby.. ten moj krpec este nechce spat.. kedy ja toho mojho muza znasilnim? 🙄 🙂

pici
5. mar 2009

no lili.. az ked bude maly hajusky belusky.. ten moj tu uz chrni na gauci...sexi time dneska asi nebude

liliandax
5. mar 2009

no len ci ja nezaspim skor ako maly 😖

helka101
5. mar 2009

ahojte 😉

simib
5. mar 2009

čaute no neviem čo to je,ale veď za dva týždne uvidím,nie?ja idem rýchlo do vane,kuknem panelák a šup snažilkovať. 🙂 🙂 🙂

pici
5. mar 2009

panelak ide po deviatej. uz sa neviem dockat. ja uz chcem nedelu, nech dojde mrcha..a potom sa mouzeme snazit dalej

ahoj helka.. aky si mala den?

liliandax
5. mar 2009

ja idem ulozit maleho a uvidime 😵 ci stihame pred panelakom 😎

helka101
5. mar 2009

Ahoj pici, upršany.. aj u vas je tak krasne??? A maly ma ničil.. 😀 a pri uspavaní sme skoro dopadli opačne, on uspaval mna, rečami a zabavaním 😅 a ty? pozeraš panelak?
už sa dlho snažííte?

simib
5. mar 2009

tak sa majte.dúfam že zajtra tu niekto budete. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
5. mar 2009

nie helka.. ja som dlho brala anti a v januari som mala prvy prirodzeny cyklus.. takze len prvy krat minuly mesiac sme sa snazili..

liliandax
5. mar 2009

helka - maly zaspava s tebou? sam nechce?

pici
5. mar 2009

ja som dneska bola fakt unavena.. myslim ze po panelaku to zabalim dam sprchu a pojdem do hajan

helka101
5. mar 2009

pici my sme prveho tiež počali, vysadila som anti v decembri a vo februari som bola tehu, dufame že to tak rychlo pôjde aj pri druhom 😉

liliandax nechce sam ani za svet 😠 ked mal 9m tak sme ležali v nemocnici a potom sa bal zostať sam, že odídem od neho, tak sme skončili takto... nemaš nejake typy ako ho naučiť sameho? 😅

liliandax
5. mar 2009

helka - my sme zacali tym, ze maly bol (aj je) zblazneny do vlacika tomasa.. tak sme mu kupili v tme svietiaci vankus a zaspaval s nim.. celkom v pohode to slo.. potom sme mu zacali pustat cd s rozpravkami, to bolo super.. teraz vymysla, odkedy spi bez plienok 😒

helka101
5. mar 2009

ja som skušala, že idem upratať hračky a čušal bol ticho, ale po hodine začal vykrikovať mama pod semm buuvať.. a tak.. 😒 a nakoniec vyšiel zamnou z izby vyškereny, že ked nejdem ja spať, tak ani on 🙄 ideme sa o dva tyždne sťahovať, tak asi ked bude mať novú postel, tak sa ho budem snažiť tam odučiť..
a dudku mate?

pici vidíš čo ťa čaka? 😉 😀

pici
5. mar 2009

rada by som ti heli poradila, ale nemam este mimi. tak neviem..

helka101
5. mar 2009

to neva pici 😉 nejako to už zmakneme 😅

liliandax
5. mar 2009

helka - nemame.. tu nam spapal havo este v auguste 😉 to sme prezili nad moje ocakavania 😔

baby.. musim off 😉

este sa snad ozvem

helka101
5. mar 2009

no našu nam ukradnú pri sťahovaní.. 😀 😀 😀 ani za svet mu ju už nedam... celú noc prespí, ak ma dudu v ustach ak vypadne tak po tme hladam... 😠
tak ppa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre