• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
baby idem ja hajat.. ahojte.. zajtra sa vidime
5. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko baby.Ako?Ste tu niektorá?
6. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase nikto??Mám takú otázku...Aké mávate bolesti pri OVU a ako dlho?Mňa dnes opäť bolí to brucho čiže už tretí deň a je to taká hnusná pichlavá bolesť.
6. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ja mavam pri ovu bolest ale nie podbrusko ale vajecniky bude ma v nich tlaci alebo picha citim ich ako na prsknutie. mne trvaju max 2 dni ale viem ze su baby co maju ovu bolesti aj niekolko dni :angry:
6. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala tento mesiac asi par dni bolesti vajecnikov. ale .. to bolo asi tyzden a nieco po plodnych dnoch. takze mne sa tymto ovulacia nehlasila.. alebo???? mam ovulku barkedy? no.. tak to snad nie..

aspi, ako sa ma krpcek tvoj? uz sa ma lepsie?
6. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caka niektora z vas teraz mrchu? respektive necaka? no ja som 27DC takze mrcha dojde, zajtra.. pozajtra..
6. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mňa nebolia vaječníky ale podbruško tak neviem.Pici dúfam že ti nedojdu :slight_smile: Ja som 15DC
6. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.. asi ale dojdu. nevadi. nech cim skor dojdu ked maju dojt, zase odidu a zase pridu plodne.. to je super..
6. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš úplnú pravdu.Máš pocit že dojdu?Ja by som asi nevydržala a spravila test deň pred mrchou. :frowning2:
6. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib nechcem strasit ale nemozes mat zapal? ja som teraz treti den mrchy :wink: mala uz je ok strasne vymysla a neposlucha ma ma syndrom uboleneho dietata tak mi to dava pekne vyzrat ze som ju zobrala do nemocky :sweat_smile: no ale nech hlavne ze sme doma a je OK chvilu vydrzim a potom s nou narobim poriadky nebudem teraz hadam po 4 rokoch "spartanskej" vychovy z nej mat maleho fracka :grinning:
6. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co? ja sa uz nevyznam. odkedy neberiem anti. tak mam vsetko mozne. aj zapchui. vetry. prsia ma bolia. hocikedy. no tak keby som to tomuto vsetkemu pripisovala tak dojdu isto.. ale aj nemusia. asi si doma spravim test. keby som bola tehu tak to uz ukaze?
A ešte jedna otázka.Keby tie bolesti bola OVU tak by som asi nemala teplotu 37,2?
Aspi zápal nemám.Aspoň myslím,nechodím von,stále som doma a bolesti od zápalu dobre poznám.
6. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi.. ty diktatorka.. trosku ju potutunkuj.. asi sa chce liskat.. ale na druhej strane.. mas pravdu. nemam ani ja rada rozmaznane deti. to mam strasne nervy ked to vidim.
6. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pici a ukázať môže a nemusí.
6. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked dojdem domov tak si spravim. ale myslim ze je to zbytocne.
6. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď nemáš pocit že si ho chceš urobiť tak si ho nerob,ja len že ja by som nevydržala.Mne zatial testy ukázali vždy dobre,ale nemusí to byť aj teraz že?
6. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak si ho spravim. ved jeden test hore dole.. sklamana nebudem.. aj ked ta nadej je tu vzdy.. ale fakt sme tomu moc nedali..
6. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK tak daj vedieť.Už by tu niekto mohol byť tehu.A možno aj je a ešte o tom nevie. :slight_smile:
6. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekto by fakt mohol byt motivacne tehu... xixi a poslat nam tehu virus...
6. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To hej a čo si myslíš o tej teplote 37,2 Ja sa moc v tom meraní nevyznám ale tuším v čae OVU by mala byť nižšia.
6. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti povie aspi lebo co sa tyka bazalnej teploty tak v tom som uplny magor..
6. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi a si tu?
6. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
6. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj helka.
6. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja za chvilu prcham z roboty.. juchu...
6. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty sa máš.máš dobrú pracovnú dobu. :slight_smile:
6. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz vas nestiham citat ako sa to tu rozbehlo :slight_smile:
6. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi.Tak čítaj a doháňaj.
6. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa na zajtra ideme oslavovat a priznam sa vam chystam si vypit :wink: alebo zapit nieco aj tak sa to da povedat :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok